Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

hamer  

član od: 30.10.2002

sporočila: 27

3. sep 2004 21:28

Dobro večer! Ja, Alja tudi jaz sem bila na vodni dan nekam oslabljena včasih se mi je tudi hotelo malo zvrteti, ampak zaradi obilice dela sploh nisem imela časa mislit na to. Če pa bi imela več časa pa bi mi tudi bilo težje preživeti ta vodni dan.Zato mislim, da ne bi bilo nič narobe če bi imela dva sadna dneva. Uživajte LP valči

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

4. sep 2004 10:10

Živjo, Morska medvedka! Nič ni narobe, če ješ na OH dan listnato testo - prav nasprotno. Lešniki, ohrehi in podobno se uvršča med nevrtalna živila za katere pa se priporoča, da jih uživamo v omejenih količinah, razen kakšnih nizkokaloričnih izjem. JamieO

dragana  

član od: 14.6.2004

sporočila: 18

4. sep 2004 15:36

pozdravljeni!jaz pa imam danes skrobni dan in sem jedla krompir in pecene paprike in sem se ful najedla, tko da bom vecerjo najverjetneje preskocila... tudi moj vodni dan se bliza... lep pozdrav

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

4. sep 2004 16:55

Hojla! Spet mi moj firbec ne da mira. Govorimo o neutralnih živilih. Maprimer domača salama ali pršut. Kdaj jih lahko sploh jemo. Samostojno ali v kombinaciji z drugo hrano. Če je tako, zakaj ne sme kakšen košček po nesreči pasti na pizzo? LP vsem. Ažo-koh!

SLONCICA  

član od: 12.3.2004

sporočila: 321

4. sep 2004 17:19

Ciao Matjaž! Meni se zdi domača salama že sumljiva, ker je predelana ( da bi jo lahko vključil v to dieto). Veliko bolj zdrav je pršut, priporočajo ga npr. športnikom, namesto salame. P.S. Tole je čisto off the record...imaš zanimiv pozdrav...( Ažo-koh) ,a ima kakšen globji pomen?

Baby*  

član od: 1.9.2004

sporočila: 4

4. sep 2004 17:39

Pozdravljeni, danes imam sadni dan in počutim se odlično!Sadje imam zelo rada, zanim pa me nekaj. Ali vi jeste sadje v prvotni obliki, ali z njim kaj ekspirimentirate in imate kake sadne jedi? Koliko količinsko zaužijete sadja in kolikokrat v enem dnevu. Ali je nujno jesti polovico tistega kar ješ za kosilo pri večerji? Jutri imam namreč beljkovinski dan in ne bi jedla za večerjo še enkrat iste hrane, raje bi samo kak jugurt. Imate kak zanimiv predlog za kosilo? Sem vas spet zasula z vprašanji, kajne? Zahvaljujem se vam za odgovore in vam želim čudovito nedeljo. In nikar ne pozabite; V VSAKEM PRETEŽKEM TELESU ŠE VEDNO TIČI VITKO BITJE. LE ZBUDITI GA JE TREBA in s skupnimi močmi nam bo to zagotovo uspelo! Jaz verjemem, verjamete tudi vi? Love eachother! Baby, Sporočilo je spremenil(a) Baby* dne 04. sep 2004 17:40:21

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

4. sep 2004 17:50

Hojla! Ej sloncica, še globlji. Predolga razlaga za javnost! Ne vem kako bi lahko bila domača (res doma narejena) salama predelana. Pri kolegu zrejen prašič, govedina kupljena pri kmetu, sol, poper, koriander, česen z domačega vrta, belo vino iz domače gorce, bukova drva za dim iz "botrove hoste", luft oziroma veter pa iz krškega polja. Samo čreve so papirnate - teh pa itak ne jem. Pa res ni vrag, da bi mogla škodit. LP vsem. Ažo-koh!

Bar*ba*ra  

član od: 17.8.2004

sporočila: 12

4. sep 2004 20:19

Hoj! Jaz si predstavljam domačo salamo (ali pršut) na beljakovinski dan, na majhnem koščku kruha z veliko skledo solate zdraven . Matjaž, mislim, da ne bi preveč grešil. Zvečer pa polovično porcijo. Kaj več pa ne bi pisala o raznih dobrotah, ker imam danes vodni dan. LP, Bar*ba*ra

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

5. sep 2004 13:54

Hojla! Bar*ba*ra, upam da si premagala vodni da in da se danes dobro počutiš. LP vsem. Ažo-koh!

Čapa  

član od: 29.6.2004

sporočila: 61

5. sep 2004 16:54

Pozdrav! Že 5 dni je, kar sem končala z dieto. Dosegla skupno -12 kg, kar je dobro. Zdaj mi že niha 1 kg navzgor, saj sem si malo privoščila -predvsem sladke stvari, tudi vmes med obroki. A zdaj bo temu konec, da si ne zapravim ves ta 3 mesečni trud. Matjaž, Dušan - ko ni več diete, grejo kilce spet gor, a ne? Pa veliko lažje kot dol - me je kar strah tega. Moj namen - največ cca +3 kg gor, nato pa po novem letu še eno kuro. JamieO, kmalu boš končala, a ne? Res si pridna - poskusi vsaj tretji vodni dan zdržati - res je fajn občutek. Sissi - tvoja "zdravnica" verjatno ima res prav - a naj te to ne zavede. Dieta deluje.Po končanem lahko ješ na dan iz več različnih skupin, le mešati jih ne. Tega se držim, le časovno mi včasih nagaja. Se še kaj oglasim. Želim vam lepe bližajoče jesenske dneve, ko je narava najlepša in da največ pozitivne energije. Veliko optimizma!!!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti