Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

anika  

član od: 3.1.2005

sporočila: 10

3. jan 2005 8:39

Si lahko predstavljate? Celo zivljenje imam "težave" s težo pa šele sedaj slišala za to dieto? Hudirja! Zbrala relativno veliko informacij, tako da upam, da vas ne bom preveč mučila s temi in onimi dolgočasnimi začetniškimi vprašanji ... ampak obljubim pa ne Torej, zihr vas zanima kako strašno veliko kg imam, a ne? Nimam pojma! Če merim po hlačah in krilcih, ki so mi še prav, jih moram imeti tam ene 78,36.... tko, na uč ...visoka 172, mlada 33. Poskušala bom pridno slediti vašim izkušnjam, pa vendar me zanima če bi kdo z mano začel z dieto? Lp! anika

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

3. jan 2005 9:18

Pozdravljeni v novem letu! O grehih najraje ne bi govorila, pozna se +1kg. Gotovo bi bilo še več, če ne bi vsak dan dirkala z orbirekom! Ampak danes je nov dan, krasno nadaljevanje diete s sadjem in jutri je moj 29.dan kar pomeni: 1.VODA!!! Bo že! Po grešnih praznikih se bo to čiščenje telesa prav prileglo! Anika, danes jih veliko prične dieto, zato kar hrabro med nas! Pa dobrodošla! Dobrodočli tudi vsi ostali, ki boste danes štartali oziroma ponovno štartali! LP! Sabina

Nenni  

član od: 10.5.2004

sporočila: 110

3. jan 2005 9:33

Dobro jutro vsem!!!!!!!!! Najprej enga srečnega in zdravega!!!! Evo v novem letu zopet z vami! Avgusta sem vas zapustila z 58 kg, zdaj pa jih imam cca 5 več (prazniki.......) V glavnem z 10.01.2004 ( z 10. pa šele zato, ker imam vmes še rojstni dan) začenem z očiščevalno dieto - z vami bom kakšen mesec, toliko da izgubim ta privesek........... LP Nenni

jelly  

član od: 27.12.2004

sporočila: 29

3. jan 2005 9:53

drage moje in dragi moji najprej bi vam rada zaželela srečno novo leto in sicer v novem letu vam želim veliko poguma, poguma ter odločnosti, ker samo tako bomo uspeli in dejansko živeli! no moram vam priznati da nisem začela 1.1. kot sem obljubila (seveda da ne), namreč morala sem pojesti še vse kar je ostalo od praznovanja, kar je bilo pa velikooooooo no zato sem pa začela 3.1. torej danes in če se ne motim moram imeti B dan. rada bi vas vprašala koliko sadja lahko pojem za zajtrk, saj vem da mora biti v paru, samo a lahko večkrat pojem v paru? mislim 2 mandarini noooo aja pa a obstaja nekje tema, kjer bi bili recepti samo za nas, ki hujšamo po tej dieti? no če ne, bi bilo fajn začeti tako temo, predvsem da se mi začetniki ne bi lovili, pa da bi vi izkušeni nam lahko dali kakšno zvijačo pri pripravljanju jedi, da ne bo vse tako suho,... no pa se vam še kaj oglasim tekom dneva, če bom imela krizo cmoka jelly

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

3. jan 2005 9:58

Pozdravljene drage moje, jaz sem tudi javljam. Ob Božiču sem po ene 65. dneh prekinila z dieto- do danes. Ta čas sem sicer ločevala... a tudi grešila, kaj ne... No počutje je grozno, boli me spet želodec, počutim se tako, kot da nisem nikoli nič shujšala (ne da imam 10 kg manj od dne ko sem začela) Zajtrk so bile prevrete slive, da sem po nekaj dneh sploh šla na WC. V glavnem ŠTART. Začela bom kar od začetka, ker moram izgubiti vsaj 10 kg, če jih bom kaj več bo pa zelo lepo. Sem pa cel teden bila zelo pridna z gibanjem, sem vsak dan smučala, pa osvojila en hrib v ene dveh urah... no ja nisem samo jedla, sem se tudi gibala, a teža je šla gor... verjetno od tistih nekaj kozarčkov vina. Ja saj sem vedela da je bolje kar prekiniti, k pa da si vsak večer očitam. Pa itak sem rekla,d a bi rada do pomladi prišla na to težo. Če sem se toliko let redila ne morem sedaj v parih dneh shujšati. No tako sem danes na dnevu 1. ups lepše se sliši, če rečem, da sem na 66., sam moram še preveriti da je to meso, da bom z vami v ritmu. Želim vam veliko volje. mici_33

jelly  

član od: 27.12.2004

sporočila: 29

3. jan 2005 10:00

aha vidim da obstaja tema kjer so recepti samo za to 90 dnevno dieto, saj kjnigo si bom tudi kupila, no če jo bom lahko dobila, ampak vseeno, je bolje ko ti da nekdo recept ki ga je dejansko peizkusil in bla bla bla,... upam da boste vsi veliko dobrih receptov napisali, da bom lahko tudi jaz, ki mi motivacija kaj hitro pade zdržala 3 mesece hvala cmoka uči se na napakah drugih, ne moreš namreč živeti dovolj dolgo da bi vse te napake storil sam!

Sibila  

član od: 8.7.2004

sporočila: 62

3. jan 2005 10:12

Pozdravljeni vsi skupaj! Pred tremi meseci sem končala z dieto, vendar žal kljub vsem dobrim sklepom dalje nisem ločevala živil. In rezultat je tukaj. Kar nekaj kg se je z bliskovito naglico vrnilo, tako da se vam z današnjim dnem ponovno pridružujem z 2.krogom. Shujšati moram kakšnih 10 KG. Vem, da nas bo kar veliko, ki bomo začele prav danes. Verjetno se nam bo (vsaj na tiho) pridružil tudi kakšen fant. Torej, vzpodbujajmo se še naprej. Še dobro, da začnemo na B dan. Pa dober tek! Sibila

gogy  

član od: 5.12.2004

sporočila: 51

3. jan 2005 10:28

Heeeellooo.... vsem na forumu, pa veliko dobrega v novem letu 2005! A je danes še kdo z mano na VODNEM DNEVU? Pomagajte sotrpini, pri nas je ravno čas malice. gogy

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

3. jan 2005 10:57

En lep pozdrav vsem skupaj! Gogy, jaz sem na sadju, tako da ni kaj dosti razlike med nama. Sem pa zato včeraj imela nekaj podobnega postu. Zvečer sem namreč grešila. Mislim, da je to še vpliv praznikov. Me je kar strah, kaj bo februarja, ko končam z dieto. Vidim, da ste vsi danes na B dnevu. Kaj sem edina, ki sem na S? Joj, kako je vam lepo, ko boste skupaj na istih dnevih. Kaj pa jaz revček, ki sem dan za vami in nimam s kom deliti dnevov? Lep dan! Meli Don"t worry, be happy!

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

3. jan 2005 11:19

Pozdrav! Vsem, ki vas zanima tema recepti malo pomoči: http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=2614 Kar pogumno dodajte svoje, mogoče bodo komu v pomoč. Gogy, danes smo mi tu s tabo da nekako preguraš ta dan. Čimbolj zaposli možgančke, da ne bodo razmišljali, kaj vse lahko drugi jedo. Nič ne skrbi tudi ti si boš lahko privoščila. Pomisli raje koliko KG si bodo pridobili. HE, he,heeee,..... Smo pa že mi na boljšem, čeprav je včasih težko, vstrajamo skupaj pa čeprav ob vodi. Važno je le to, da je kg vedno manj. Kar javi se nam, ko bo kriza. Meni je vedno prebiranje foruma zelo pomagalo. Nekako najdeš novo motivacijo.......... LP; Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti