Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

2. jan 2005 14:16

LEP POZDRAV! Tudi jaz sem med prazniki grešila,toda ko se spomnim,kako nažirala sem se med prazniki včasih...... Ojoj,kako me je potem vse tiščalo,slabo sem se počutila,bilo je grozno! Tile božično-novoletni prazniki pa so bili prav prijetni,čeprav sem za silvestersko večerjo jedla pečena jabolka. Niti enkrat mi ni bilo slabo,nič me ni tiščalo,bilo je cool! Danes imam Š dan. KOSILO:riž z česnom in peteršijem,solata z koruzo,večerja verjetno isto Vsem,ki jutri začnejo želim veliko sreče. Verjemite vase,kajti uspelo vam bo!!!!!!!! ADIJO! Marjetka cvetka

slamca8  

član od: 28.12.2004

sporočila: 51

2. jan 2005 15:19

Lep pozdrav ! Kako ste kaj po teh dolgih in požrešnih praznikih ? Danes je zadnji dan nažiranja in moram povedati , da mi to kar lepo uspeva. Se že veselim jutrišnjega dne in skupnega hujšanja. Lep pozdrav slamca8

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

2. jan 2005 16:55

Pozdrav. Robi pozdravljen. Nič ne odlašaj prični jutri, ker nas bo kar nekaj in bo lažje! Kako ste kaj? Upam, da ste boljše kot jaz....že dva dnii imam grozen glavobol (pa ne od alkohola!), da samo ležim, danes pa še malo vročine - no vsaj po praznikih se je začelo, da nisem prej v postelji obležala... Rožica, začnem z 1. dnem torej z B, ker sem zadnje dni jedla vse kar mi je prišlo blizu (no saj ni bilo tako hudo ampak to je bolj občutek krivde). Mislila sem, da se bom danes držala lune, pa ni šlo...sem bila preveč brez energije pa glavobol je bil še hujši, tako da sem si pripravila nekaj "lažjega"-rdeč radič s krompirjem. Odločila sem pa se, da se bom poskušala strogo držati in da bom zmanjšala porcije v primerjavi s prvim krogom, ki ni bil ravno najuspešnejši...upam, da bo bolje. Opazila pa sem, da se mi je v teh dneh, ko sem jedla vse, prebava tako poslabšala, da je groza! Sploh ne vem več kaj naj naredim, ker zgleda, da mi nič ne pomaga... A ima še kdo takšne probleme? In kako ste jih rešili, če ste jih že. Novim zmagam naproti! Lp, maychi

tajika  

član od: 2.1.2005

sporočila: 18

2. jan 2005 19:48

POZDRAVLJENI, SOTRPINI! Tudi jaz se ze 20 dni dni mucim z 90-dnevno dieto. Saj mi se kar gre, le med prazniki sem mela bolj krizo, ko sem gledala, kako se vsi okrog mene basejo. No, pa zdaj je to ze mimo - hvala bogu. V zvezi s to dieto imam veliko vprasanj in upam, da mi boste lahko odgovorili nanje in mi pomagali. 1. Iz cesa si naredite preliv za zeleno sloato. Ali lahko uporabim sol, kis in bucno olje? 2. Prebrala sem, da bele kave ni dobro piti, da lahko pijes kavo s smetano, ker je nevtralno zivilo. Pa lahko kavo s smetano pijes vsak dan ali samo na 1. dan (beljakovinski)? 3. Ali lahko 2. dan jem riz z zelenjavo - na primer rizi bizi (grah+korencek+riz)? 4. Lahko jem pico s koruzo? 5. Lahko pijem kavo z natrenom? 6. Ali se splaca kupiti Rinino knjizico, v kateri so jedilniki za to dieto? 7. Imate tudi vi med dieto tezave s prebavo? 8. Ali se je treba rekreirati? Se naprej nam vsem skupaj zelim veliko uspeha. Pa najlepsa hvala za vse odgovore. Aja, pa srecno, zdravo in SUHO leto 2005! LP, TANJA tajika

tajika  

član od: 2.1.2005

sporočila: 18

2. jan 2005 19:53

SE NEKAJ SEM POZABLA: A lahko jem banane na sadni dan? LP tajika

picika  

član od: 25.12.2004

sporočila: 77

2. jan 2005 20:04

Ojla! Najprej lep pozdrav vsem starim in novim! Hvala bogu,da je praznikov konec in da se začnejo delovni dnevi. Tako močno voljo sem imela, da na silvestrovo res nisem nič grešila. nazdravila sem z ZA life. Potem pa včeraj in danes obiski pri sorodnikih in joj groza, danes sem grešila 100 na uro Moram pa sporočiti, da smo jutri bogatejši še za 4 člane. Moje šok presenečenje je uspelo. Bila je glavna tema večera, še posebno ,ko so se mastili s tatarcem češ "OD PONEDELJKA DALJE BO DRUGAČE". Sedaj, ko sem doma pa bi se najraje razjokala, da sem podlegla skušnjavi in požrla vse živo ( predvsem potico ).Danes je moj 45 dan, pa imam tako slabo vest zaradi pregrehe, da se bojim, da bom izgubila voljo. LP od razočarane. picika

picika  

član od: 25.12.2004

sporočila: 77

2. jan 2005 20:20

Tajika! Tukaj so odgovori: 1. namesto bučnega olja uporabljaj raje olivno olje 2. kava z mlekom le na beljakovinski dan, še bolje pa je ,če se jo navadiš piti brez dodatkov in sladila ( jaz osebno sem jo pila prve 3 T vsaki dan z mlekom in sladkorjem, potem pa sem si kupila mate zeleni čaj, ki vsebuje vitamine in kofein in naenkrat mi kava ni več pasala) 3. da lahko ješ rizi bizi 4. na OH dan lahko ješ pico 5. glej točkom 2 6. da vsekakor ,meni pride še prevečkrat prav, ko mi zataji kuharska domišlija 7. da, rešujem jo z donatom 8. apsolutno DA, že sprehod je gibanje 9. da banane lahko ješ Želim ti obilo uspeha. picika Sporočilo je spremenil(a) picika dne 02. jan 2005 20:21:39

dramik  

član od: 9.11.2004

sporočila: 34

2. jan 2005 20:39

Hay Ja, najprej naj vsem voščim srečno Novo Leto 2005 in naj se vsakemu izpolinjo vse želje in željice, tudi tiste najbolj skrite in nedosegljive. Vsem, pa najbolj želim veliko zdravja in sreče. Vem, vem, že dolgo me ni bilo. Ja, tudi dieto sem prekinila in seveda dobila svojo kazen. +2 kg!!!!!!! Groza!!!!!!!!!!!!!! Konec s tem! Jutri se vam spet pridružim in začnem na novo, ker tako ne gre več. Ful se slabo počutim, nimam energije... Tako, da sem spet z vami. Danes sem grešila, kot še nikoli. Jutri pa konec. Povejte kako ste kaj? Kokos, kje si? Sedaj sem ponovno vaša sotrpinka, ki si želi ---------kg in bom to dosegla! LP, Taja

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

2. jan 2005 21:06

Tajika. Pico lahko ješ, vendar brez koruze, ker ta spada med Š. Glede Rinine knjižice, je tako tako. Jaz jo imam in sem recepte iz nje uporabila 2-3 krat-tako da sem denar vrgla proč...nekaterim pa zelo pomaga. Poglej na internet sran, ki je omenjena kakšno stran nazaj, tam dobiš veliko odgovorov. Lp, maychi

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

2. jan 2005 21:54

Lep pozdrav, tud jst sm si pripapala +2,5 kg!!! JOOOJ!!! Pa kolk se slabo počutim! Hvala bogu, da se jutri začne spet normalni delovni dan in da sm po večini sladkarije že pojedla Tudi meni se je prebava ful poslabšala, za to mi pa relativno dobro pomagajo alge Algea (vsaj 9 tablet na dan). Želodec sem si pokvarla, zato razmišljam, da bi nardila eno celodnevno kuro z grenivkami. Hja, ampak ne vem, kdaj ga bom izpeljala, ker bom jutri cel dan zdoma. Pojutrišnjem. Jutri začnem z mojim planom: 4 dni v tednu dieta, 3 dni prosto HO-ruk v nove čase Sy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti