Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

picika  

član od: 25.12.2004

sporočila: 77

31. dec 2004 9:21

Ojla! Danes je dan, ki bo po mojem najtežji. Že navsezgodaj sem pekla in kuhala. Sedaj se odpravim k frizerju, da bom v novo leto skočila lepa. Bom napravila mali šok za svoje povabljene. Od kar sem malo shujšala ( beri-12kg za 43 dni ) me še ti niso vsi videli. Upam, da jih bo to malo šokiralo. No,bom malo popestrila večer, saj bosta zraven dve dami, ki se spravljata na to dieto že več kot 1 leto, pa jima uspe najdlje do 1 sadnega dneva, potem pa obupata. Tako mislim, da nas bo 3.1.2005 še več. Vam bom poročala, če do tega pride. Upam, da bom zdržala brez prevelikih skušnjav in prekrškov. Saby in Maychi danes zvečer bom večkrat pomislila na vaju in držala pesti ( no tudi zase ), da ne bodo jutri prevelike posledice. Če se danes več ne oglasim vam vsem skupaj želim SREČNO, ZDRAVO IN USPEŠNO V LETU 2005, manj KG in veliko zabave in dobre vojle. Vsi ta novi pa le pogumno v naš klub hujšanja pa SREČNO!!!!!! Čao! picika

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

31. dec 2004 13:17

oo lejga, Matjaž tudi tebi Srečno in veselo v novoleto 2005 Dušan

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

31. dec 2004 15:02

Vsem sotrpinkam in sotrpinom v boju z odvečno težo, pa tistim, ki občasno zaidete sem se najlepše zahvaljujem za pomoč pri dieti v preteklem letu. Brez vas mi ne bi uspelo oklestiti svoje kg in imeti voljo v dneh, ko mi gre vse narobe. No ja saj niti začela ne bi, ker vas ne bi brala in čistila svojo podstrešno. NAJ VAM NOVO LETO PRINESE VSE, KAR JE STARO POZABILO. mici_33

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

31. dec 2004 16:47

Čao! Želim vam vse najlepše in najboljše v letu, ki prihaja...Vse kar si sami najbolj želite. Moj trenutni cilj je, da dam dol čimveč kg. Lepo praznovanje... saby

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

31. dec 2004 17:19

Živjo! Meli, Kg so tako-tako? Nihata mi 2 kg gor in dol. Kar pa se mi seveda zdi čisto naormalno. Saj je težo po vednem dnevu itak še na dieti težko vzdrževat, ne pa v teh vse ješčih praznikih. Po pravici, Komaj čakam da bo 3 januar. Sem zagrozila domačim, da bolje da vse pojejo, ker drugače bom vse v pomije vrgla, komaj gledam to hrano, če pa še pomislim da se bomo danes spet mastili in potem tisti smotan občutek, zaradi te težke hrane. FUJ!!! Ne vem, veliko težje se mi godi, ko jem vsega po malem. Tudi počutje je slabše, sem ful utrujena, čeprav so prazniki in na ful lenarimo, sem popolnoma brez energije. Sem se popolnoma odločila, da se vam spet pridružim. Opa sem se spet razpisala. Pa saj že tako veste kako je, če me vprašate ( Koliko je ura?). Nastane cel esej. :) :) :))) :)))) V novem letu vam želim izpolnitev vseh vaših želja in seveda te naše! ČIMMVEČČČ IZGGUUUBLJENIH KIIIIIIILLLLL!!!!!! Srečno! Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

31. dec 2004 18:09

Živjo! Rožica!!! Upam, da si se imela fino! Moram vam povedati kaj se mi je zgodilo....včeraj smo imeli zaključek in sem od kar sem na dieti prvič pila alkohol (ja brez tega ni šlo), pila sem pivo....in kar je najbolj zanimivo, je to, da sem se zjutraj vsa prestrašena šla tehtati in sem imela 1 kg MANJ!!!! Zgleda, da bom mogla več pit, če bom hotla še kako kilo zgubit Vsem želim v novem letu, da se vam izpolnijo vse želje, čim več dobljenih "bitk", izgubljenih kilogramov in čim več smeha! V ponedeljek pa zopet "štartamo". Lepo praznujte, maychi

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

31. dec 2004 18:30

maychi ja po pivu se hodi več lulat , pa ti je malo voda ven šla , zato 1kg manj drugace ti je pa pol odpuščeno ker vse priznaš Dušan

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

31. dec 2004 20:01

Pozdravljeni! Vsem vam želim v letu 2005 veliko zdravja sreče in miru.Želim, da bi se nam uresničile vse želje, predvsem pa želim, da bi še naprej uspešno hujšali. Hvala vam za vso podporo in se priporočam naprej. SREČNO! Liljana Dipsi

slamca8  

član od: 28.12.2004

sporočila: 51

1. jan 2005 1:30

Srečno , zdravo in uspešno v letu 2005 , predvsem pa veliko motivacije pri kilogramih , da bi nam tehtnica v novem letu kazala čim manj. slamca8

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4880

1. jan 2005 5:56

To je pa pohvala dneva, ob 1:30 ste že na Kulinarika.net Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti