Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

28. dec 2004 9:52

Zdravo dekleta, "stara" in nova! Jaz sem že drugi dan na sadju in upam, da zdržim še dva dni! Kazen mora biti! Čeprav moram priznati, da to zame ni kazen, ker imam sadje zelo rada. Mmmm, danes bom za kosilo banano z vročimi borovnicami! Ker mi manjka predvsem topla hrana, sadje segrejem. En ciklus 4 dni bom, zaradi grehov, zamenjala s sadjem, potem pa za silvestrovo naprej po dieti, tako kot bi moralo biti, če ne bi grešila - torej dan B! Mici_33 na teži se mi ne pozna, ker je tehtnica kar nekaj dni mirovala, kar pomeni, da če ne bi bilo grehov, bi šlo navzdol! In to me sedaj jezi! Po treh tednih diete samo -3kg! Izgubljenih centimetrov je nekaj več, ampak ne tam kjer si najbolj želim! Pogumno naprej! Sabina Trixie

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

28. dec 2004 10:50

Pozdravljene! Kako ste? Jaz super, moram povedati, da nisem naredila enega samega greha čez praznike in sem nase zelo ponosna. Za božič sem imela sadje in me to ni nič motilo. Me pa veseli, da nas bo po novem letu še več in da se bo naš krog hujšarjev še povečal. Malo se me loteva prehlad, upam le, da ne bom obležala zdaj, ko mam študijske počitnice in ful stvari za narediti. Ej Trixie, nisem vedela, da nama je enako ime, tudi jaz sem Sabina, vendar me kličejo Saby!!! Lepo bodite pa veliko minusa pri kg- jih in cm-jih. BYE! saby

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

28. dec 2004 11:47

Saj danes je že bolje, čeprav sem prehrano zmešala v ne vem kaj.... vem kateri dan je, jem pa čisto drugo. Včeraj je bvil OH, jaz pa sadje dva jabka in banano in pol ob petih en polnozrnat kruh (košček) in košček sira. Danes sadje, pa damo sadje. In vaga je bila zjutraj že malo bolj prijazna. Saj tista zadnja kila je bila res malo izsiljena na vodni dan- drugi. Drugače sem pa sedaj na dieti ene 65.dni- dan gor al dol- in nekje na -10 kg, glede na to da imam še najmanj deset al pa še več kg za izgubiti, ni hudega. Pozdravčke vsem. mici_33

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

28. dec 2004 13:12

Živijo vsem! Vau,kako ste nekatere pridne,ko se nič ne pregrešite.Sem kar malo ljubosumna!Pravzaprav me je kar sram,ker so me tile prazniki čisto iz tira vrgli. Zadnji čas je bil da sem našla tale forum.Ko bom naslednjič hotela stlačit v usta,kaj prepovedanega,bom hitro šla na internet,prebrala vaša pisma in vse bo ok,vem da bo. Drugače sem pa danes na meseko!!!! [:) Kosilo:dušen zrezek,trije korenčki in solata,na koncu tri dcl juhe.Kruha pa nič. Mici 33,tistih 10 kil še bo pa že šlo dol.Jaz ji mam namen spravit dol še kakih trideset.Tam nekje v dveh letih. Lep pozdrav vsem,imejte se lepo in uživajte!!!!!!!!!!!!!!!! Marjetka cvetka

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

28. dec 2004 14:14

Pozdravljene punce, Evo mene spet med vami. Sem morala malo prebrat kaj in kako se drzite, da si pridobim malo volje. Matr, ste pridne!!!! Le kako vam to uspe. Sama sem sicer z dieto zakljucila 13 decembra, vendar pa sem rekla, da bom locevala zivila se cel december (z izjemo Bozica in Novega leta) in potem nadaljevala z dieto v januarju. Tako, sklepi so bili lepi in zdravi, vendar sem se jih bolj slabo drzala. Predvsem me je premamil alkohol. Sploh ne morem verjet! Nikdar nisem bila pretiran ljubitelj alkohola, zdaj pa sem pila cisto vse in najbolj hecno je to, da mi je vse pasalo. V petek smo imeli veliko druzinsko vecerjo in na jedilniku je bila kmecka pojedina. Torej svinjine v izobilju, krompir in kislo zelje. Vse sem jedla in povrhu se potico. V soboto sem bila potem pridna, saj sem jedla za kosilo samo zelenjavno juho in za vecerjo malo solate. Pa da vam ne nastevam kje in kako sem gresila ... Se tale teden si privoscim malo "svobode", potem pa spet zacnem z dieto. 3. januarja - ponedeljek bom zacela z B dnevom. Me veseli Dusan, da bos tudi ti zacel. Ce se dobro spomnim, je bilo se nekaj takih, ki bodo nadaljevali takoj po novem letu. Drage sotrpinke, dragi sotrpin Zelim vam veliko mocne volje v letu 2005, predvsem pa veliko mero samozavesti, samokontrole in dobre volje. Hvala za vse in vesela bom vase pomoci tudi v letu, ki prihaja. Lepo praznovanje! Marina5

Lili66  

član od: 20.12.2004

sporočila: 7

28. dec 2004 14:27

Pozdravček še od mene! Danes pa sem jaz na prvem vodnem dnevu, včeraj pa jasno sadje. Se kar dobro držim, upam, da bo tako do večera. Danes zjutraj je pokazala tehtnica -6,5 kg. Pa še en nasvet bi, povejte mi kako je s solato na OH dan? Nekje berem , da ja, v receptih pa je nikjer ni. Meni na primer zraven testenin ful paše. AMpak je še nisem. Za božič sem imela pa samo malo bolj pozno kosilo, oz. je bila že večerja, pa kar dosti sem jedla, a vse tako kot je treba. Le en kozarček vinčka sem popila. Drug dan pa takoj 1kg gor. Čeprav se mi zdi, da tudi tehtnica ne pokaže vedno enako( včasih jo sam drugač postaviš..), no potem je šlo lepo dol. Tako da v tem tednu kar 1,5 kg. No, mejte se lepo, mislite kaj name, da mi uspe današnja preizkušnja:))! Lili66

picika  

član od: 25.12.2004

sporočila: 77

28. dec 2004 14:29

Pozdravljene! Vidim, da vas je že kar nekaj na forumu. Šele sedaj imam malo časa, da lahko pogledam kaj je novega. Mici-33: Znanka, ki je s to dieto shujšala 71kg v 20 mesecih, prebrala skoraj vse možne knjige o ločevanju in kombiniranju živil mi je strogo zabičala, da se moram vrstnega reda obvezno držati in nikakor ne smem spreminjati dneve. TELO POTREBUJE VSE TE SESTAVINE KOT SO: B, Š,OH in S. Zato sem tudi jaz danes na OH, čeprav sem bila 2 dni na vodi. V petek sem imela OH pa sem preveč grešila s potratno potico, v soboto sem bila na S, v nedeljo in včeraj pa na vodi zaradi lune. Nočem biti pametna samo podajam komentar. LP picika Sporočilo je spremenil(a) picika dne 28. dec 2004 19:17:23

slamca8  

član od: 28.12.2004

sporočila: 51

28. dec 2004 16:23

Čao! Sem nova na tem forumu in tudi jaz sem hujšala z ločevalno dieto, vendar sem se zredila nazaj.Kot večina drugih sem se odločila začeti spet 1.1.2005, ali je morda še katera, ki ima enako željo in veliko motivacije, da bi skupaj preverjale kilograme. Lep pozdrav slamca8

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

28. dec 2004 17:08

Slamca 8, tudi jaz bom začela s 1.1. ampak se malo bojim, da si ne bi kaj zašuštrala zdravja s tem ločevanjem. Sicer bom probala, ampak ne tako strogo. Bolj počasi, brez vodnih dni itd. Sicer pa, madona, kako ga fiksamo, zdaj sem gledala po reklami oblize ji-ti, samo prilepiš ga, pa ze hujšaš (hi,hi) ni to dobra stvar? Kaj si vse ne izmislijo, jaz sicer temu ne verjamem, me pa zanima, če je katera ze probala te oblize? Galja

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

28. dec 2004 17:35

Zdravo. Uuuuu, koliko novih (pozdravček vsem od mene), se vidi, da se približuje konec leta in da je najboljši začetek za dieto ravno začetek novega leta. Slamca8, z januarjem nas bo začelo kar nekaj, vendar ne 1.1. ampak v ponedeljek-mislim, da je to 3.1. Mogoče pa začnemo skupaj? Meni je boljše pričeti na ponedeljek zaradi vodnih dni, ker jih imaš potem v pon, torek in sredo-če pa začneš v soboto tako kot ti, pa prideta dva med vikendom Rožica, me veseli, da si že iz postelje in zopet pri močeh. Vender te malo pogrešam, ker se zelo malo javljaš (ja saj vem, da se tudi jaz bolj malo....pa saj vem, da so takšni dnevi, ko je treba toliko postoriti) Saj vem, da bo s ponedeljkom boljše. Saj boš z nami, a ne? Ali si se odločila, za kakšen drugi način hujšanja oz. oblikovanja telesa? Jaz sem malo razmišljala o Montignacu (alikakosežepiše) pa se nekako ne morem odločiti. Moram najprej dobiti njegovo knjigo v roke, potem bom pa videla. Res pa je, da sem se tega ločevanja tako navadila... Lp maychi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti