Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

24. dec 2004 19:50

Ojla bejbe! Kako ste? Jaz super. Danes sem imela oh dan in brez prekrškov! Sem pa za večerjo jedla potratno potico, upam, da to ni greh in moram povedat, da je ful dobra!!! Lepe praznike in čim manj grehov! Vesel božič! Jaz grem zdaj gledat jaslice potem pa k polnočnici!!! saby

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

24. dec 2004 22:24

Js vas spoštujem. Hvala bogu, da sm konc diete, ker bi drugače itak spustila vse skup za čas praznikov. Če vam uspe ostat pri malih grehih, ste carske!!! Mene pa mal skrbi, kako bo po praznikih. Koliko se bo poznalo, ker imam samo ene ornk hlače za oblečt (ki so mi sicer zdej mal prevelike ) in upam, da me potem ne bodo tiščale. Želim vam trdno vojo, veliko uspehov veliko manj kilogramov in visoko samospoštovanje. Sy

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

25. dec 2004 0:19

Pozdravljene! Vidim, da nisem edina, ki imam na božička OH dan. Bilo je brez problema, le da sem imela večerjo malo bolj pozno. Upam, da ne bo škodilo. Vsem skupaj pa pošiljam še eno sporočilo! DECEMBER JE ČAS PRIČAKOVANJA IN LUČI. NAJ SE PRIŽGE TUDI LUČKA V VAŠEM SRCU. TIHO, BREZ BLISKA IN GROMA, Z MIROM, SREČO IN Z LJUBEZNIJO. BREZ TESNOBE IN STISKE, V VESELJU IN HREPENENJU... VZEMITE SI V LETU 2005 ČAS ZA TISTIH TISOČ MALENKOSTI, KI SO VAM SPOLZELE V VEČNOST. VESEL BOŽIČ IN SREČNO 2005! Lp! Meli Don"t worry, be happy!

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

25. dec 2004 16:51

Potovanje skozi leto, ki prihaja naj bo polno bogatih doživetij, miru in sreče. Naj se na tem potovanju skozi leto 2005 kaj pa kdaj tudi srečamo, lahko pa le spomnimo drug drugega kot topla misel poslana iz daljave. Lepe praznike Dušan Sporočilo je spremenil(a) Dusano dne 25. dec 2004 16:52:00

k4484  

član od: 20.7.2003

sporočila: 14

26. dec 2004 10:57

HALOOOO! Kje ste danes vse? Trixie, a si še z nami? Jaz imam danes sadje in rabim malo vzpodbude, ker tega dne nimam najraje. Praznike sem preživela brez greha, kile pa kar stojijo, pa sem si na začetku zadala nalogo -15 kg. Upam, da mi bo z vašo pomočjo uspelo. Se slišimo, čao! GAJA

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

26. dec 2004 12:35

Pozdravljene! Kako ste punce? Danes se verjetno še ne bo nobena oglasila. Jaz sem super, brez enega samega greha na Božič. Včeraj sem imela sadje in sem pojedla samo pomarančo, malce ananasa in banano. Danes pa sem jedla lignje. Držim pesti zate Gaja in vem, da boš tudi ob sadju lahko preživela. Lepo bodite pa čakam na vas do jutri, ko se vas bo kaj več oglasilo. saby

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

26. dec 2004 21:33

Malo vzpodbude: včeraj sm gledala slike od februarja in tazadnje od božičnega večera. In sem bila šokirana. To je čist en drug človek!!! Veste, kakšna razlika je??? Ko se vsak dan gledaš, nimaš občutka, da je tko drugače. Potem se pa kr zgroziš Zdej vem, zakaj tisti, ki me dolgo niso vidli, bulijo vame ha-ha-ha To vam privoščim vsem! Da bi se zgrozile ob pogledu na stare slike. YES!!! Sporočilo je spremenil(a) Sy dne 26. dec 2004 21:39:20

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

26. dec 2004 21:50

Ojla! Moram vam povedat, da sem bila včeraj kar ponosna na sebe. Z možem sva bila na enem srečanju in so pohvale o moji novi podobi kar deževale. Pohvale moških seveda, ženskam pa se je videla zavist. HEHE. Verjetno tudi vam dobro dene, če kdo reče, kako ste fino shujšale . Upam samo, da ti prazniki ne bodo preveč vplivali na naše kilogramčke. Lepo se imejte! Meli Don"t worry, be happy!

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

26. dec 2004 21:53

Živjo. Kako ste kaj punce in Dušan Kako ste preživele prve kritične dni? Jaz tako bolj no...v petek jedla vse kaj je prišlo oz. kaj je bilo pripravljeno potem me je pa vse tiščalo...in tako je bila sobota sadna-sem si to zaslužila...kaj mi je pa bilo potrebno vse pojesti! No pa vsaj na kg se ni tako hudo poznalo, je sedaj že vse po starem... Rožica a si že kaj boljše? Si že prišla iz postelje? Upam, da ti je bolje in da čimprej popolnoma ozdraviš! Sy, lahko si zelo ponosna na sebe, ker ti je uspelo to, kar si si zadala/zaželela! Uživaj v pogledih (zavistnih) vseh ki te že dolgo niso videli! Pridne bodite. Lp, maychi

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

27. dec 2004 6:11

Jutro! Jaz pa nisem bila pridna! V petek nisem nič grešila, v soboto in nedeljo pa zelo! Nimam pojma kaj mi je bilo, kar naprej sem kuhala in pekla za obiske in domače, pa sem morala vse poizkusit in to ne malo! V soboto zvečer mi je bilo tako slabo, pa me ni izučilo! Fuj! Zdaj pa sledi kazen! Sadje, voda, čaj, orbitrek...pa bom spet v stari formi. Na tehtnici se na srečo ne pozna. Silvestrovo bomo preživeli sami in ne bo treba vse v usta nesti. Z mamo sva pa že dogovorjeni, da bo tokrat ona kuhala. Ste pa res prave face, da ste bile tako pridne! Čim manj pregreh še naprej! Lep pozdrav! Sabina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti