Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

23. dec 2004 12:37

Zdravo, manekenke! Tudi jaz sem jedla pečenice 1. dan s kislo repo in blo je njami! Po včerajšnjem izpitu sem pojedla kos štruklja s sirom in bilo je prav tako njami! Danes pa se čistimo s sadjem! Za božično večerjo imam meso, torej jutri in že komaj čakam. Sin se bo mastil s francosko solato in zrezki na pariški način zame bodo pač samo "natur". Nič hudega. Zdaj tik pred drugim vodnim dnevom sem začela opažati tudi, da mi kg po nekaj času spet vidno padajo, cm pa ožajo. Super, ne? Si še kaj napišemo! Zadišalo je po novem začetku. Čas, ki je pred nami vliva novo upanje in radosti. Vsak del prehojene poti nam je popotnica in smernica za jutrišnji dan, za prihodnje leto, za cilje, ki jih želimo doseči. Zares vse lepo iz srca! dalmatinka Sporočilo je spremenil(a) dalmatinka dne 23. dec 2004 12:39:57

francka  

član od: 12.12.2004

sporočila: 41

23. dec 2004 13:12

Čao punce. Krvavice, ki so narejene iz mesa in riža, jaz ne bi jedla. So pa tudi krvavice, ki se naredijo le iz riža in krvi, te pa bi jaz jedla na 2. dan. Kot sem napisala, jaz bi jih jedla, pa se ne upam. Imam pa svoje vprašanje. Včeraj sem jedla ribo s tržaško omako (malo olja). In vedno me po tržaški boli želodec. Verjetno po česnu. Kaj naj naredim, da ne bo bolelo? Rožica za tebe imam pa rešitev. Sicer ne za nahod, vendar za nos. Mislim, da nas vse blazno boli nos, kadar smo prehlajeni. Namaži si ga s kremico, ki je pravzaprav za dojenčkove ritke. Jaz imam BEPANTEN. Deluje-preverjeno. Imejte se skrajno. francka

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

23. dec 2004 18:54

Ojla punce! Kako ste? Se mi zdi da ste vse nekam nahodne in prehlajene. Veliko zeliščnega čajčka z limono in tud kakšno žličko medu. Danes sem na OH in sem si naredila eno tako testeninsko solato( metuljčki in vložena mešana solata seveda kis odlijem in to sem zmešala). Mi je bilo zeloooo dobro.Za večerjo pa par piškotkov, ki sem jih napekla v torek. Od ponedeljka ko sem bila na vodi pa do včeraj ni šlo nič dol danes pa je bilo -0.5kg.Jutri sem na sadju, pa ne vem če bom čist zdržala, se mi zdi da mi bojo zvečer sline tekle v potokih od vseh dobrot. Mici_33 kje pa si kupila tiste hlače ? Gogy tud jaz bi dala još... preč če bi jih imela ampak mene narava v ta del telesa ni hotla obdarit in sedaj vsaka kilca ki pade iz mene gre po mojem glih iz tega dela telesa. LP Dipsi

gogy  

član od: 5.12.2004

sporočila: 51

23. dec 2004 19:43

Živijo, spet jaz. Sem komaj prišla s predavanja in predem grem jest (danes sem jedla samo sadje zjutraj) najprej k vam - moje rešiteljice. Rožica, hvala za nasvete. Saj sem se imela namen izmeriti po prvem vodnem dnevu. Za enkrat sem pa zadovoljnja s tem kar je - torej s hlačami, bluzami, itd., ki so že malo ohlapne . Volje pa še nisem izgubila, čeprav nimam vedno možnosti kositi. S kilogrami je pa takole: 1. teden -5, nato +2, potem -1 kg, nato naslednji teden spet -1 kg. Počasi, počasi...No, pa mi bo mogoče le ratalo. Zdaj vas lepo pozdravljam - me čaka papica: rižek z gobicami. Pa vesele praznike vsem skupi! BY! gogy

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

23. dec 2004 22:09

Dober večer! Punce men teža že tri dni stoji. Sicer se ne sekiram, saj sem svoj zastavljeni cilj -20 kg že presegla, saj sem jih dala že 23 stran. Ampak ne mislit da me zdaj nikjer več ni, razen v joške k jih kmal res ne bom vč mela. Ja vidiš Dipsi sva na istem. Sicer pa čestitke za prestani vodni dan. A ne da ni težko? Francka, js sm mela pred drugo zanositvijo 40 kg preveč pa nisem med nosečnostjo imela nobenih težav, je pa res da je več možnosti za karkoli. Niti nisem zatekala, pritisk je bil skoz normalen. Očitno se me sreča kar drži. Js mam na Božič OH dan in ker ma moj fant ravno ta dan rojstni dan bomo seveda jedli za večerjo torto. Čeprav se je zadnje čase ne veselim več, ker mi je že po dveh vilicah le te ful slabo. Očitno telo res zavrača nepotreben sladkor. K4484, tud men je na OH dan že teža šla za 1,5 kg dol in sm bla presenečena. Na orbitreku sem še, vendar ne vsak dan saj nas skoraj nič ni zdaj doma, trebušnjake tud delam in sicer sem zdaj že na 100 na dan. Sm pridna, a ne? S temi aroma hlačami ste me pa ful navdušle tako da jih kupim ob prvi priliki ko bom v DM-u. VESEL BOŽIČ vsem skupaj, pa čim manj pregreh. kokos

bolhaa  

član od: 9.12.2004

sporočila: 23

24. dec 2004 7:35

Dobro jutro! Pa smo spet v službi. Včeraj pa niste bile ravno gostobesedne, najbrž prazniki pred vrati, dopusti itd. Tudi jaz bom danes bolj kratka. Včeraj smo se z družino odločili, da bomo imeli novo smrekco, vendar je nismo dobili. Želimo si veliko 2 m, plastično vendar ni bilo sreče. Tolikšna je gužva po mestu, da smo kar zgubili voljo hoditi od trgovine do trgovine. Ker smo se domov vrnili šele okrog 21. ure, sem ostala tudi brez večerje. Sicer mi pa tudi ni nič pasalo. Danes bom pa kar na pici, zvečer pa še ne vem. Najbrž kaka torta.... Vsem skupaj želim lepe božične praznike s čim manj skušnjav in pregreh. bolhaa

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

24. dec 2004 9:48

Pozdravljene! Uf, bo kar težko zdržati brez pregreh! Jaz sem čisto obsedena z iskanjem po bazi receptov in seveda preizkušanjem le teh. Zanimivo je to, da sicer pri kuhi sploh ne kompliciram, samo da je čim prej gotovo. Zdaj bi pa kar naprej nekaj kuhala in pekla. No, saj se zadržujem, a poizkusiti vseeno moram, da vsaj vem če je užitno. Včeraj sem naredila kmečki kaviar, pa je tako ogaben, da bi z lahkoto ostala brez hrane kar nekaj dni, kot pa dala še eno žličko v usta! Želim vam lepe božične praznike in manj skušnjav, kot jih imam jaz! Trixie

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

24. dec 2004 14:17

En Praznični pozdrav! Čeprav iz postelje, pa vseeno iz srca......... Veliko sreče in lepih sanj naj vam prinese božični dan in novo leto 2005, naj zaživi radosti polno, brez težav in skrbi. Vse to vam iz srca Rožica želi . Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

24. dec 2004 18:04

Zdravo! Lepe božične praznike, veliko ljubezni in čim manj grehov kar se hrane tiče želim vsem vam na forumu. Hvala za vso podporo, ki sem jo imela do sedaj in se priporočam še naprej. Dipsi

k4484  

član od: 20.7.2003

sporočila: 14

24. dec 2004 19:31

Zdravo! Danes sem imela bolj malo časa za pisanje, sem skoz neki kuhala pa pekla, ampak sem za enkrat še brez "greha" Vsem želim čudovite praznike. GAJA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti