Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

22. dec 2004 15:00

Kje ste vsee??? Da niste obupale pobegnile. No ja očitno vse hiti. Jaz sem sedaj spakirala vsa posl. darila po redu, samo še ven se moram odpraviti z njimi, nekatere posalti, nekatere odnesti. Ne vem, če se me nekaj ne prijemle, čudno se počutim, sem mislila včeraj da je zardi posta, pa danes po hrani ni dosti bolje. Zebe me ne več, a sem zaspana in polomljena. Kar počivat bi šla, pa slabooo mi je. ZElooo slabo. Grem počivat. LP mici_33

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

22. dec 2004 16:30

Zdravo. Pozdravček vsem novim še od mene in veliko uspehov, izgubljenih kg, dobljenih "vojn" in veliko trme. Rožica, kako lepo, da si me pogrešala. Nisem se imela časa oglasiti, ker so mi ponedeljkov izpit prestavili na danes in sem še morala stvari notri spravit, ker prej nisem dovolj delala...ja tako pač je. No pa da se pohvalim......naredila sem (smo imeli ustnega). Vsaj nekaj! Ja na dieti sem še pa kar, si slučajno mislila da sem obupala? Sicer bom pa v petek zelo grešila, saj veš večerja... Pa vsi naslednji dnevi bodo bolj kritični, ker sedaj ko imam čas, začnem pečt pecivo (pa je potrebno poskusit če dobro, da lahko ponudim) Danes sem bila v MB-ju v šopingu-NORO. Taka gužva, da si komaj kam stopil-tako je če zadnji trenutek nakupuješ. Lp, maychi

Lili66  

član od: 20.12.2004

sporočila: 7

22. dec 2004 18:36

Hojla! Verjetno ste že pobrskale po netu vse tiste, ki zanimajo tibetančki. Obstaja tudi knjiga, točnega naslova ne vem. to naj bi bile vaje pomlajevanja. Jaz jih vedno delam zjutraj. Čeprav sem velik zaspanec, pa bi vse dala še za nekaj minut zjutraj, moram reči, da me spravijo pokonci in me kar nafilajo z energijo. Vaje so lahke, na prvi pogled kar prelahke. Začneš pri nekaj ponovitvah, končaš pa tako, da vsako narediš po 21 krat. Meni to vzame približno 15 min, pa raje manj. Pa dihanje je zelo pomebno (kdaj vdih, kdaj izdih). Prva vaja je vrtenje okrog svoje osi, roke so odročene, pri drugi ležiš na hrbtu in dviguješ noge, pri tretji klečiš in se z zgornjim delom telesa nagibaš nazaj (ful enostavna vaja, a se je meni prvič noro vrtelo v glavi), pri četrti iz sedečega položaja dviguješ zadnjico in se opiraš na roke, pri zadnji pa zgleda kot nekakšne sklece - dvigovanje trupa... Si je treba najprej dobro prebrat, težko takole na hitro natančno opišem. Po moje se jih splača delat, so enostavne, ne vzamejo veliko časa, a srček kar spraviš v tek, pa malo se spotiš. Raztegneš celo telo in se razgibaš. Pa menda še pomlajujejo. Torej, kak razlog, da jih ne izvajaš?? :) Lili66

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

22. dec 2004 19:34

Živjo Maychi! Čestitam za opravljen izpit. Jaz sem že pričela s peko, vendar nisem nič poizkusila, ker mi nič ne diši. Se tako smešno počutim, boli me grlo, glava, imam nahod,... Še kosilo sem preskočila... Bog daj, da ne zbolim za praznike. Danes sem pekla medenjake, baje so dobri. Še oblit jih moram, samo ne danes. Zdaj grem naravnost v posteljo, si zmerim temperaturo, ker mislim, da je malo previsoka. Me tako kuha. Se tipkamo jutri! Lp. Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

22. dec 2004 20:31

Rožica. Vem, kako je to, ko se počutiš, kot da bi te "vlak povozil". Tudi mene nekaj kuha-nahod, grlo...ampak izgleda, da bo boljše, ker sem povečala vnos medu-že prej sem ga kar nekaj pojedla, sedaj še pa več... Pij veliko čaja z limono, pa kakšno C vitamin tableto...pa saj sama veš. Čim prejšnje okrevanje in da praznikov ne bi preživele v postelji. Aja, hvala za čestitke, sem bila tako živčna, da me baje ni bilo za prenašat (to mi je povedla mama, fant, brat...ma brezveze, da naštevam-vsi so mi povedali) LP, maychi

gogy  

član od: 5.12.2004

sporočila: 51

22. dec 2004 21:33

Dipsi, čestitam za igubljene cm-je in kg-je. Glede prsnega obsega ti povem tole : tut još.... dam, sam" da se znebim te teže, zaradi katere imam občutek, da komi še diham. Sicer pa hvala punce, ampak resnično hvala, ker držite moralo vsem ostalim članicam kluba, ki se ne javljamo redno na forumu, ampak vas samo prebiramo. Zaradi službenih in študijskih obveznosti se prehranjujem kakor mi pač znese. Ni vedno ravno kot predpisano (napr. ne utegnem kosit, pa pol za večerjo po 20h pojem nekaj malega ali pa sploh nič). Na OH dan mi je zvečer preveč slabo po tortah oz. po pecivu tako da sem se jim odrekla. Pojem pa samo pol rebra jedilne čokolade. Nočem se obremenjevat s cm-ji in kg iz dneva v dan in se nisem nič merila. Na tehtnico sem pa redno stopala in zadnji rezultat pred tremi tedni je bil 79 kg pri mojih 164 cm-jih.Zdaj nič več - čakam na vodni dan. No, 3.1. imam prvi vodni dan, ravno prav po praznikih. LP! gogy

k4484  

član od: 20.7.2003

sporočila: 14

23. dec 2004 5:58

zdravo za mano je sadni dan in še ena kilca manj. SUPER!! a katera ve, če se na kateri dan lahko je krvavica? čao GAJA

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

23. dec 2004 6:28

krvavico bi jz dala h mesku. pa lepo kšno repo al pa zelje zraven...mnjam. ok spet sem nazaj dubla vse kile. tko da imam danes sadni dan in 5 dan brez cigareta. zdaj mislim, da sem se mičkeno umirila in se lahko spet diete držim. zdele sem bila preveč živčna. pojedla bi vse kar sem videla. no ampak sem trdno odločena da ne prižgem več nobene cigarete. sam še kilogramčke je zdej treba dol spravt pa bo perfect... sej če bom še traparije delala se pa 3.1. resno pridružim. že zdej bom probala brez napak... ampak... težko je. maychi čestitam za izpit. jz imam jutri rezultate. upam, da bo 6!!! Najtežje mi je blo v ponedeljek po izpitu. k mi je tako pasalo da bi celo škatlo dala v usta in v enmu šusu vse povlekla... pa sem bla pridna... punce pridne bodite!!!

bolhaa  

član od: 9.12.2004

sporočila: 23

23. dec 2004 7:43

Dobro jutro! Hvala še za ene vaje-tibetanske vaje. Poiskala sem jih na netu, videti so enostavne in bomo probali. k4484-jaz sem krvavico jedla na 2.dan z malo občutka, da grešim, vendar menim, da je v njih tako malo meska, veliko pa riža, kaše, ješprenja tako da mislim, da je s kombinacijo repe ali zelja krasen obrok na škrobni dan. Danes sem jaz na 2. dnevu. Privoščila si bom pa kar skledo zelene solate z fižolom in koruzo. Zaželela sem si to kombinacijo in upam, da bo v redu. Imejte se! bolhaa

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

23. dec 2004 10:01

Živjo! Jaz imam tako rdeč in velik nos kot Božiček, samo moj je tak od nahoda. Bom pa vseeno probala malo medu in vse ostala domače žavbe, ki mi jih oče pripravlja. Vendar mislim, da je stvar šla že pradalač. Včeraj celo noč nisem spala, komaj govorim, Še sreča da se mi tipkamo... HA;HA ;HAA.... Zdaj bom pa vam še več težila. Bo treba po antibiotike. Danes še počakam , da vidim kako bo. Trenutno vročine ni, ampak zjutraj je navadno tako ni. A ne? Gogy, Predlagam ti da se tudi meriš ni treba vsak dan amak mogoče enkrat ali več na mesec. Ni lepo videt, ko ti kg ne gredo več dol, in zgodi se lahko, da bog ne daj obupaš. Meni v zadnjem mesecu kg sploh niso šli dol, ampak sem vstrajala in na koncu ugotovila, da je vsaj pri cm opazna razlika. Zato vsem polagam na srce ne prehitro odnehat. Jaz pa krvavice nekako nebi znala opredelit. Kaj ni v krvavicah tudi ječmen, ta pa spada pod Š? Opredeli se sama, jaz sem strogo ločevala vsaj vidne sestavine. Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti