Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

francka  

član od: 12.12.2004

sporočila: 41

21. dec 2004 7:51

Dobro jutro. Lili66 dobrodošla. Si kar dobro štartala. Seveda boš prišla na -10 kg, kot si želiš. Trixie javi nam prosim čez mesec dni, če gel in hlače delujeta. Jaz uporabljam neko mleko od Loreala. Ne vem kaj naj rečem. Če se ne bi mazala, bi bilo mogoče slabše. Berem, da ste vse pridne s telovadbo. Mene le kakšen sprehod premami, orbitrek pa me ubije že po 10-15 min. Še nikoli nisem zdržala pol ure. Mogoče bi morala TV prinest zraven. Bi me kaj zamotil? Lep dan želim. francka

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

21. dec 2004 8:03

Dobro jutro! Kot vidim ste kar pridne. Tudi jaz vam še vedno delno sledim. Čeprav sem rekla, da sadnih dni za nekaj česa ne bom več prakticirala, sem včerajšni dan preživela samo ob sadju! Če povem po pravici imam tako neprijeten občutek po vikendu, ko si privoščim malo več. Tudi počutje je bilo slabše, zato mi je kar pasalo malo lahke hrane. Čeprav sem včeraj skuhala kosilo tudi zame, je na mojem krožniku raje pristal sveži ananas. Problem čvrstosti kože sem jaz skušala reševati za Baleino kremo za večjo prožnost kože (Za problematična mesta - gel pospešuje razgradnjo maščob in odvajanje vode, ter zgoščuje vezno tkivo.) Piše res vse lepo in tudi jaz mislim, da je pomagal. Kožo imam veliko bolj gladko in čvrsto. Zdaj pa še poglavitni del, je verjetno najcenejši izmed teh krem. Kot pravijo ni vedno nujno, da je najdražje najboljše. Sem pa zadnjič videla, da imajo tablete Q10. A jih mogoče katera je? Če ima kdo kaj izkušenj s tem bi prosila za malo več informacij: KOmu jih priporočajo? Kdaj? KOliko?...... Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

21. dec 2004 8:30

Lepo pozdravljene tudi z moje strani! Ker sem sama v pisarn, ste moja edina in najboljša družba. Lili66, seveda ti bo uspelo, brez skrbi. Meni se približuje 2. vodni dan in sem lažja za -10 kg.Zjutraj sem vedno lažja kot zvečer in teža niha tam -+1 kg. Še 10 kg bi bilo zame idealno in upam, da mi bo uspelo. Moram pa reči, da se zares držim diete, razen zelo redkih šibkih trenutkov. Premalo pa se rekreiram. Zato sem se odločila, da 03.01. grem na fitnes tam do marca, potem pa tek skozi čudoviti mestni park v Mariboru. Tam sem namreč doma in proga je čudovita. Si pišemo! dalmatinka

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

21. dec 2004 9:04

O, dalmatinka, Mariborčanka? No, jaz sem pa iz okolice, tako, da mi je Mestni park preveč oddaljen. Bolhaa, aroma hlače stanejo 2.200 Sit pri DM-u. Gel pa malo manj, v Tušu sem ga našla za 1.800 SIT. V navodilih piše, da je dobro uporabljati oboje, poleg tega bi naj v času, ko imaš oblečene, bil fizično aktiven vsaj eno uro. Po enem tednu uporabe sem dobila svilnato kožo, moja koža je namreč izredno suha. Na kaj več, izgubo kakega cm in celulita, bom pa morala še malo počakati. Francka, tudi jaz se na orbitreku zamotim s TV, saj sicer kar naprej gledam na števec koliko kalorij sem porabila, koliko časa se matram itd. K4484, le pogumno naprej! Midve bova še dolgo skupaj na tem forumu, jaz zaključim šele 8.3.2005! V dveh tednih je pri meni teža padla za 3 kg...bolje nekaj kot nič. Danes sem sadje pozabila doma, zato samo čajčkam. Me pa jezi, ker nam poslovni partnerji letos nosijo same sladkarije in se sodelavci veselo bašejo, meni pa se sline cedijo! Še dobro, da sem trmasta! Trixie

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

21. dec 2004 11:28

No drage moje, jaz sem pa vodna danes. Čjčkam, pa čajčkam, pa čajčkam že celo jutro. Je pa to moj drugi vodni da in na dieti sem 62. dan. Teža zjutraj je bila nekje -10,4 kg, vam jutri sporočim kako je po vodnem dnevu, No ja sem se odločila, da si še malo želodček pokrčim pred temi prazniki, da bo šlo mogoče kaj mimo mojih ust. Glede hlač uporabljam za na orbitrek ene črne shujševalne hlače, ki so masažne in so bile celega hudiča- 14.000,00 tolarjev. Moram jih res pohvaliti, ker če vadim z njimi se mi obseh trebuha veliko bolj manjša- brez dodatne kreme, ker se ne sme uporabljat. So pa hlače normalno pralne v stroju. Ni so pa niti podobne tistim, ki jih je včasih prodajal džirlo- so veliko kvalitetnejše in jaz jih imam že par let in so kot nove (ene dvakrat letno jih uporabljam po tri mesece). Glede kreme preiskušam vse kar premorem, pa nisem še našla dobre.Še najbolj se mi dopade Garnie-jev paket v ampulah, če ga poznate. Ko najdem čudež vam sporočim. Francka jaz vendo z orbitreka gledam tv.Je bolj zanimivo in čas hitreje mine. mici_33

bolhaa  

član od: 9.12.2004

sporočila: 23

21. dec 2004 15:02

Pozdravljene še enkrat malo pred koncem službe. Danes je kar divje v službi, sicer je pa na sadni dan to zelo zaželeno. Trixie, hvala na informaciji; sem že med malico skočila v DM in si kupila tako aroma hlače kot tudi gel. V bistvu mi bo to prinesel kao božiček pod smrekco. Upam, da bo res kaj pomagalo, ker ta koža na stegnih in trebuhu je čisto odveč. Najbrž bi morala nekaj na tem narediti že prej. Lani pa nisem opazila tega tako izrazito. Menda ste letos ve "krive", da se gledam nekako z drugačnimi očmi. Lili66, dobrodošla med nami. Mislim, da so ti v naši družbi ob naših nasvetih uspehi zagotovljeni. Jaz se pa na orbitreku zamotim z glasbo. Poslušam kasete z disko musko iz poznih 80. let. Živahni ritmi mi dajo še več energije in volje za miganje. Zdaj pa bom počasi odšla proti vlaku in domov. Na svidenje jutri! bolhaa

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

21. dec 2004 15:04

Halo, preden se odpravim na riž in veeeeeeliko skledo zelene solate! Trixie, me veseli da si Štajerka. Ravno sem dogovorjena za hlače za hujšanje, se že odpravljam po njih. Vam jutri poročam, kakšne so. Mici_33, samo na nekaj lepega misli (ali počni!), pa bo dan minil kot bi pihnila. Čestitke že vnaprej! Ostale pa: vas prižgem in preberem takoj zjutraj, ko pridem v službo! dalmatinka

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

21. dec 2004 18:33

Ojla! Vodni dan je uspel. Sploh ne morem verjeti da je tudi meni uspelo. Imela sem precej hudo krizo med 13 in 17 uro. Ampak bila sem trmasta in tako sem lahko zdržala. Pred vodnim dnem sem imela -5kg kar se mi zdi zelo v redu. Najbolj me je pobralo v pasu -8cm čez boke -3cm in stegna -2cm. Čez prsi raje molčim ker me že tko ni bilo veliko sedaj pa sem precej plonk. Mislim da mož ne bo preveč navdušen če me bo še pobiralo na napačnih mestih.Drugače pa sem redno na orbitrku po 30 min. in zraven gledam televizijo. Mici_33 o kakšnih hlačah govoriš ko si na orbitrku, daj malo več napiši. LP Dipsi

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

21. dec 2004 21:30

ČER!!! Pozdravjene punce! Vse tako govorite o telovadbi, tudi sama sem bila na Orbitreku vsak dan najmanj po 30 min, zdaj po 3. letih pa je fuč. Oče mi je dal izdelat nek nov del in komaj čakam, da ga bom lahko spet gonila. Drugače pa imam danes sadni dan in sem ga prestala brez težav, celo bolje kot ostale dni. Zanima me koliko obrokov imate na sadni dan? Jaz jih imam navadno 4. Me pa veseli, da nas je zmeraj več- dobrodošle vse, ki ste na novo! Želim vam veliko volje in vztrajnosti, ki nas vodita v izgubljanje odvečnih kg-jev. Bye!!! saby

Lili66  

član od: 20.12.2004

sporočila: 7

21. dec 2004 23:25

Dober večer! Vsem, ki ste me tako prijazno pozdravile in spodbudile - najlepša hvala! Prav prijetno mi je, ko ste metako lepo sprejele medse. Malce mi je hudo, ker imam časa NIČ, no upam, da samo še ta teden, potem bom večkrat pokukala sem. Drugače pa ja, sem letnik 66, pri 164 cm, sem imela 71,5 kg, trenutno imam, 67 kg, upam pa tja na 57. telovadim pa tudi jaz bolj malo, ampak sem trenutno res polno zasedena, drug teden bo že boljše! Pred enim mesecem sem zjutraj delala tibetance, zdaj pa še tega ne. Katera pozna? Prav luštne vaje! Drugače sem pa kar ponosna nase, da sem se lotila hujšanja v decembru, saj se ponavadi ravno med prazniki zredim... tokrat bo šlo pa namesto gor DOL!! Vsem pozdravček, se beremo jutri! Pa še enkrat hvala za pozornost! Lili66

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti