Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

ibis  

član od: 16.12.2004

sporočila: 3

20. dec 2004 0:19

ojla! Jade hvala za tvojo izkušnjo, se že veselim, da se vam pridružim! LP, Ibiska ibis

francka  

član od: 12.12.2004

sporočila: 41

20. dec 2004 8:48

Čao, kot sem obljubila, se javljam, da povem kako kaj jaz in moja tehtnica. Končno je popustila in se začela ponovno premikat. Sedaj sem na -13 kg. KRASNO! Po treh tednih, ko se ni in ni premaknilo, se je sedaj za 2 kg. Kot ste nakatere napovedale. Kokos, se opravičujem za pomoto. Sem šla nazaj prebirat in sem že našla, da si mamica. Svaka čast. Jaz nisem – še. Moram najprej izgubit maščobne obloge, kot so mi svetovali, saj ni zdravo zanosit s tako težo. Ni zdravo ne za mamico, ne za otročka. Lep dan želim vsem in naj bodo izpiti mala malca. francka

bolhaa  

član od: 9.12.2004

sporočila: 23

20. dec 2004 10:32

Pozdravljene! Ste se pa razpisale ta vikend. Kar nekaj časa je bilo potrebno, da se vse prebere. Spekla sem muffine. Niso bili 100%, vendar sem jih rešila le tri za današnjo večerjo, če jih slučajno ne bom prepustila kar hčeri. Delala sem jih po Verinem receptu s pomarančnim sokom, suhim sadjem, čokolado in mandlji. SUPER in familija je bila zadovoljna. Hči jih je jedla za zajtrk, za sladico po kosilu, za malico ... Glede recepta za ohranitev teže po dieti bo pa najbrž kar težka vojna. Nekaj bo sigurno izgubljenih bitk. Moja dva sta me vprašala, kaj si želim za božič. Jaz pa ta velik čips od Pate ali rumove kroglice ali ta velike kokice ..... Onadva sta mislila, da se šalim. Ampak se nisem. Kar bojim se same sebe, čeprav vem, da na tako pot kot prejšne leto, ne stopim več. Ta ideja o 4 dneh diete na teden mi je kar všeč, je vredna premisleka. kokos, mislim, da si mi ti svetovala, da naj vržem prevelika oblačila stran. Verjetno imaš prav, vendar je malo gorenjke v meni in to kar težko delam. Upam, da bo kdaj bolje. Da mora biti danes tak lep sonček, jaz pa v službi........ Lep in bogat dan! bolhaa

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

20. dec 2004 12:06

Pozdravljene! Že med vikendom komaj čakam ponedeljka, da vam se javim! Saj imam doma internet a moj mulc mi ne pusti dostopa, ker je non stop na Ircu. Čez vikend sem izgubila 1 kg, do približno idealne teže pa mi manjka še -10 kg. Končam 02.02.2005. Upam, da bo vsaj nekaj! Sem si pa v soboto nakupila nekaj oblačil in ene hlače celo št. 38! 3 x sem pogledala na etiketo, če je resnično sanjska številka, pa je bilo. No, morda pa so modeli malo večji! He, he, he !! Danes imam mesek po včerajšnjem S dnevu, se bo prav prilegel. V naslednjem tednu bom imela 2. vodni dan, za zdaj me še ni prav nič strah. Začela sem tudi s trebušnjaki, da si še tiste 3 kg na trebuhu vsaj malo olajšam. Mejte se dalmatinka

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

20. dec 2004 14:51

Ojla! Še vedno vztrajam na vodi čeprav sem lačna tako da mi je kar mal slabo. Zdele bom šla v mesto, da mal pozabim na lakoto. Očitno ni danes nobena druga na vodi. Vsaka čast vsem vam, ki ste zdržale brez hrane. Iskreno upam da se bom zvečer tudi jaz lahko pohvalila, da mi je uspelo. LP Sporočilo je spremenil(a) Dipsi dne 20. dec 2004 14:52:58 Sporočilo je spremenil(a) Dipsi dne 20. dec 2004 15:45:10

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

20. dec 2004 14:54

Pozdravljene, čez vikend nisem bila tako pridna kot ponavadi, časa je vedno manj za rekreacijo, vsak dan nekaj, živci se mi kravžlajo ob delu... Ne bi o tem. No glede teže stojim, a sem danes na sadju, jutri pa vodni dan s štiri dnevno zakasnitvijo... verjetno bom pol v četrtek lažja. Ne vem kaj mi je danes a mi je strašno slabo, po moje v preteklih dneh premalo vode in nič športa. Sem pa naredila napako v sboto, sem šla po nakupih, našla krasne hlače žametne, vsa naložena v h&m v Avstriji v garderobo s 40 številko, hlače prevelike, grem po 38- ocenim od oka, saj manjših pri 76 kg res ne morem obleči in grem. Ma hudič so elastične in mi padajo iz dol, jih moram nekam spravit naprej. V glavnem moram se navaditi vse poskusiti, ker od oka ni nič. Škoda denarja, no ja če jih ne spravim v promet jih bom pa dala šivilji popravit- saj sem gorenjka. Pozdrave mici_33

Lili66  

član od: 20.12.2004

sporočila: 7

20. dec 2004 22:11

Pozdravljeni! Oglašam se vam prvič, saj sem šele včeraj odkrila ta forum. Tudi jaz sem na tej dieti, prvič. Tako ko Dalmatinka imam tudi jaz danes B dan in drugi teden vodni dan, ampak prvi. Danes je 21 dan, do zdaj -4,5kg, želim si pa še ene 10 dol. Upam, da mi bo uspelo! zaenkrat vse lepo pozdravljam, se se kaj beremo! Lili66

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

21. dec 2004 6:18

Jutro! Dipsi, upam, da ti je uspelo! Je fajn občutek, a ne? Mene je pa še vedno strah, čeprav me voda čaka šele drugo leto...ha, ha kak se lepo sliši: šele drugo leto! Lili66, dobrodošla med nami! Jaz sem nekaj dni za tabo, danes je moj 15.dan...OH! Ugibam....ali številka 66 pomeni letnico rojstva? Tudi moja je prav taka! Punce, kaj boste pripravile za Božično večerjo? Jaz imam Š in upam, da ne bom preveč grešila. Pripravila bom puranje zvitke, riževe kroglice in zelenjavno ali cigansko omako, sladico pa najverjetneje Bel Mel iz baze. No, saj sladico si bom prihranila za naslednji dan! Glede rekreacije sem pa postala zelo pridna in se vsak dan spravim na orbitrek vsaj za pol ure! Zame je to velik napredek, saj prej sploh nisem nič migala, razen z rokami pri pletenju...ha, ha! Morala bi pričeti še s trebušnjaki, ampak v času PMS se tega ne morem lotiti. Kupila sem si gel Cekoprija in aroma hlače od Afrodite in se mi že po nekaj dneh zdi, da kar pomaga. Na nek način moram pomagati koži, da ne bo obvisela! Kako ste se pa ve lotile tega? Trixie

k4484  

član od: 20.7.2003

sporočila: 14

21. dec 2004 7:18

Pozdravljene, danes je moj sedmi dan in sem na OH. Do sedaj mi ni sla se nobena dekca dol, samo trebuh mi je malo uplahnil, tako da bom verjetno morala zaceti s trebusnjaki, da mi ne bo vse dol viselo. Imam sreco, da velikokrat popoldan delam, tako da ne mislim toliko na hrano, dopoldan pa z lahkoto zdrzim na sadju. Se se slisimo. GAJA

bolhaa  

član od: 9.12.2004

sporočila: 23

21. dec 2004 7:39

Dobro jutro! Trixie, tudi jaz sem letnik 66 ali je še katera? Glede božične večerje, jaz bom na sadju. Tudi danes sem. Vendar kot rečeno imam rada ta dan. Me malo zebe, vendar takrat vem, da gredo kile dol, jaz se pa grejem s čajčkom. Bo pa treba malo pobrskat po Rinini knjižici za kak dober recept za ta družinski praznik. Vsaj pri nas je 100%. Proti večeru krasitev jelke, jaslice, potem večerja, polnočnica .... Ima katera kak dober predlog. Tudi jaz se poskušam vsak dan malo rekreirati. Na orbitrek grem skoraj vsak dan, začela pa sem delati tudi vaje za raztezanje, predvsem noge,zadnjica, hrbtenica itd. Sodelavka mi je prinesla nekaj videokaset. Tudi jaz opažam odvečno kožo, do sedaj -11kg, odločila pa sem se, da bom z dieto potegnila kar do konca januarja. Trixie, mi lahko kaj več poveš o aroma hlačah, kolikšna je cena itd. lp bolhaa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti