Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

15. dec 2004 18:42

Vidim da ste vse pridne in tudi jaz sem bila danes..pa še tortica je bila na vrsti!!! Juhuhu vsaj ena dobra stvar... Pa tudi to, sem opazila, da se veliko bolje počutim po obroku, ker pred dieto sem se vedno tako nažrla da me je vse tiščalo še dve ure za tem no sedaj je pa ful dobr, ker nimam težkega želodca. Mislim da me tudi glava manj boli. HVALA KER USTVARJATE TE STRANI IN NAS PRIPRAVITE DO RAZMIŠLJANJA O LASTNI PREHRANI!!! VELIKO SREČE IN USPEHA!! biba

jaka brolih  

član od: 15.8.2004

sporočila: 18

15. dec 2004 19:08

No tudi jaz se zopet mal oglašam.Z mojim sklepom da bom podaljšala do božiča je bolj slabo.Tako da sem se odločila da z dieto začnem zopet po novem letu.Je pa čisto res ko enkrat začneš grešit je fertik ne prideš več na star tir.Kot berem imajo nekatere izmed vas iste probleme kot jaz,zdaj ko spet jem vse imam tudi jaz probleme z prebavo.Jest mislim da je to od čokolada.Vsaj pri meni. Mislim da nas bo po novem letu kar nekaj povratnic,vse za poletno lepoto-mini bekini.No lepo se imejte pa preveč ne grešite. Mirno noč! Klavdija

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

15. dec 2004 20:32

Pozdrav, jaz se tudi bolj tako držim, včasih me kaj zamika.... včasih se zadržim, včasih pa pojem. No ja, saj po novem letu bolje bo.... la la la Ob čajčku študiram prenosne računalnike, ne vem kaj pojma nimam, tako da sem že celo popoldne v tem. Nekaj sem se že naučila, največ s pomočjo prodajalca- lastnika trgovine kjer ponavadi kupujem.Ima katera kakšne slabe izkušnje z Acer-jem??? Občasno se počutim kot bi kupovala avion. No ja drugič mi bo šlo sigurno že bolje. Prvič pa..... Eno lepo noč, grem otroke pregledat, da ne bo jutri kaj narobe. LP mici_33

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

16. dec 2004 5:59

Rožica, imaš prav, iz dneva v dan je lažje. Glede na predpisano, še malo grešim in sicer z mlekom v kavi. To pa nameravam ukiniti, ko se kg ne bodo premaknili. Zaenkrat bo dovolj, da sem se 100% odpovedala kruhu, ki je povzročitelj mojih odvečnih kil. In kako je pri vas s kavo? Trixie

bolhaa  

član od: 9.12.2004

sporočila: 23

16. dec 2004 7:35

Dobro jutro! Včeraj pa niste bile ravno gostobesedne. Tudi jaz sem imela ogromno dela, tako da čez dan ni bilo časa za forum. Zdajle zjutraj pa se spet švercam ... Trixie tudi jaz grešim s kavo z mlekom preprosto zato, ker same kave ne maram. Potem je rajši ne pijem. Tistih nekaj kapelj pa res ne sme škoditi. Se pa strogo držim, da nikoli nič ne sladkam ne kave ne čaja. In kavo pijem samo zjutraj ob 5.30 drugače pač ne morem funkcionirati, pa še ta je iz avtomata. Potem pa si mogoče privoščim še eno v službi, vendar je ta redkost, ker sem rajši ob metinem čaju. Do sedaj mi je nekako uspelo razbrati, da niste ravno ljubiteljice sadja. Če je kakšna, naj se prosim oglasi. Kar ne vem ali smem pisati v tej smeri, da me nebi "potolkle", vendar to je pač bistveni del te diete. Sama sem si kupila tudi tisti sokovnik iz TV-reklam in lahko rečem, da je veliko v uporabi pri celi družini. Pri meni zaenkrat še najmanj, vendar računam nanj po 90 DLD, ko bo treba ohraniti težo. Kaj boste danes kaj jedle? Jaz sem si pripravila mešane polžke s polivko iz paradižnika in bučk. Za večerjo pa sladoled. Pa ve? by by bolhaa

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

16. dec 2004 7:57

Bolhaa, to glede kave, pa pri tebi ni tako hudo. Jaz sem namreč precej bolj odvisna od kave. Spijem jih 4-6 na dan, tudi iz avtomata. (Kava mi ustreza, ker imam zelo nizek pritisk.) To je verjetno tudi vzrok, da ne morem spiti toliko vode. Ampak, kot sem že rekla, če kile ne bode šle dol, bom ukinila tudi mleko. Pa še eno grdo razvado imam-kajenje, ki bo tudi kmalu črtana iz grešnega seznama. Se mi zdi, da bi bilo to najbolje ravno sedaj, ko se kontroliram pri hrani in tako ne bi zaradi prenehanja pričela več jesti. No, bomo videli. Sadje imam pa neskončno rada. Tudi jaz imam ta sokovnik, ampak ga sedaj med dieto ne uporabljam, saj se mi zdi, da je želodček bolj dolgo zaposlen s celim sadjem, kot z sokom. Pri meni bo danes krompir in rdeči radič. Trixie

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

16. dec 2004 8:28

Zdravo, asice! Rožica, hvala ti za vzpodbudne besede. Trixie, tudi jaz kadim, pijev kavo z mlekom, ker brez mleka v kavi zame ni užitka, h kavi pa nikotin tako dobro dene. Ne upam si, da bi poleg vseh pritiskov še opustila kajenje, bojim se, da mi bo vdarilo na psiho, že tako nisem čisto "pri pravi". Malo humorja!!!! Danes je že lepši dan z manj stresa in dan po S. dnevu, tako da bom spet papala malo meseka. Saj veste ono: al je mucek al je pesek, samo da je mesek!!! Si pišemo dalmatinka

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

16. dec 2004 8:55

He, he, moja filozofija je, da sem telo najprej šokirala s spremembo prehrane, počasi ga navajam na orbitrek, naslednji šok bo kava brez mleka (ki je res ogabna) in potem še nikotin. Je pa res, da se telo po orbitreku kar samo upira in noče nikotina. Fajn bi bilo, če bi še v službi lahko malo skočila na orbitrek. Bi tudi mrzlico odgnala. Nasploh pa po takem hujšanju bo potrebno kupiti nove cunjice in bo tistih 20-25.000 na mesec, kolikor jih spustim v zrak, zelo dobrodošlih. No, saj sanjam lahko, morda mi bo pa celo uspelo. Trixie

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

16. dec 2004 9:38

Trixie, jaz sem opustila kajenje v začetku aprila, nato dva meseca pazila pri hrani in je bilo ok, nato čez poletje kar ene 6 kg gor... šit, že preje me ni bilo malo, pol sem se pa razlezla. Kaj vem kakšno zaporedje je boljše, a jaz sem imela tudi velike težave z želodcem in si ne predstavljam, da bi pri tako malo hrane (sadni dan) še kadila, ker sem bila obupna, skadila sem dobro škatlo na dan... Sva pa oba prenehala s kajenjem, pa nč ne vidim tistih 40.000,00 sit... hec. Danes je sadni dan, jutri bi morala imeti drugo vodo, pa žal gremona večerjo in sem se odločila da vodo prestavim za štiri dneve. Saj bo tako vse skupaj potrebno potegniti. Vaga je malo bolj prijazna do mene, pokazala mi je pol kiel manj, končno po desetih dneh. LP mici_33

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

16. dec 2004 9:55

Hojla suhice! Trixie, jaz ravno iz tega razloga pijem črno "turško" kavo, pa sem se je kar hitro privadila. Glede mleka pa obstaja ena teorija "tista o nevtralnih živilih" in sicer, da naj bi polno mastno mleko spadalo med nevtralna živila ( to so živila, ki vsebujejo več maščobe kot npr. beljakovin). Jaz v času diete nisem preveč uporabljala teh nevtralnih živil, se pa ja menda trudimo izgubiti maščobe. Res pa je,da telo dnevno potrebuje tudi maščobo, vendar velikokrat zadustuje vnos tako imenovanih skritih maščob, nam na oko ne vidnih. Bolhaa, to je forum - a public meeting or assembly for open discussion, zato ne vidim razloga zakaj ne bi smeli pisati v katerokoli smer samo, da je v mejah teme. Nevem kako lahko sploh pomisliš, da bi te kdo potelkel, še nikogar nismo, tu smo navsezadnje zato, da se podpiramo, si izmenjamo izkušnje in nasvete. In se skupaj veselimo uspehov. da mi nikoli več ne pomisliš kaj takega. Lp,Rožica. Sporočilo je spremenil(a) Rožica dne 16. dec 2004 09:57:20

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti