Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Amelie  

član od: 2.5.2004

sporočila: 42

13. dec 2004 21:10

Hey, pozdravljene... jaz mam zdele grozen teden. Enkrat sem se pregrešila in zdaj kr ne morem pridet nazaj. Ravnokar sem jedla pico... ob devetih zvečer!! Res pa je da sem bila na aerobiki, ampak vseeno... katastrofa. Najbolj smešno je pa, da se sploh ne počutim dobro... na dieti je veliko bolje:) In zdej se res vzamem v roke... do konca tedna imam sadje... kazen pač :) Jutri poročam, če mi je uspelo. Mene pa zanima če je katera iz okolice Celja. Lahko bi se dobile na kakšnem čajčku... Stara sem 17 let... Lp, Amelie

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

13. dec 2004 22:53

Hello! Joj, kok sm bla js učeri slabe volje: ravno ko sem imela po dooolgem času spet čas za forum, nism mogla gor. Dons pa spet za prebrat eno tono. A veste koga sm dons srečala? Teto Krizo. Upam, da je ve niste. Kar naprej me je nekaj mamilo: najprej iz reklam, pol smo šli pa na obisk in ko stopmo v stolpnico oh in ah, dišalo je po praženih jetrcah. Js pa seveda na sadju in kot božja kazen še jutri 2. vodni dan. Ah, bo že. Hvala vsem, ki ste mi čestitale. Res sem pa sama nase zelo ponosna. Rožica, moj plan je izguba še 13-18 kg, seveda ne v času diete ampak nasploh. Cilj pri sami dieti sem že dosegla, saj sem si zadala cilj -20 kg. Družina je tudi zelo ponosna name in me v celoti podpirajo. 2303, to je pa res kriza imet za Silvestra vodni dan. Jaz sem pred začetkom diete to "naštudirala" da se mi to ne bi zgodilo. Sam če bi se pa slučajno uštela, bi se pa vseen tega držala: SAMO VODA!!!! Ti pa sama zase že veš kako boš to izpeljala. Se oglasim jutri, ko bo vodni dan za mano!!! Nočko! kokos

bolhaa  

član od: 9.12.2004

sporočila: 23

14. dec 2004 7:23

ŽIV živ vsem skupaj! Sem preživela, hladilnik je ostal nedotaknjen, jaz se pa počutim čudovito. 2V je za mano, vse skupaj je izgubljenih 10 kg, kar mislim da ni slabo. Bolj važni so cm. Moram priznati, da sem kar uživala ob merjenju. Imam 73 kg, pas prej 100 zdaj 87, rit 109 zdaj 102, bedro 68 zdaj 59 itd. Upam, da mi bo do konca uspelo priti tja do 68, 67 kar bi bilo 100% izpolnitev cilja 3MD. Saby vsa čast, v prvem mescu zgubiti 8 kg ni malo. Le tako naprej. Kakšni pa so tvoji cilji? Kokos tudi tebi vse čestitke, pohvala tudi družini. Tudi meni je mož za danes pripravil kosilo, da bi jaz lažje preživela včerajšni večer-poslušala sem glasbo in likala. Upam, da boš tudi ti uspešno preživela Vdan. lp bolhaa

francka  

član od: 12.12.2004

sporočila: 41

14. dec 2004 8:46

Lep pozdrav, Nikjer nisem opazila, da bi se katera pohvalila kako dobro spi odkar je na dieti. Mene zmanjka v trenutku in noč je vedno prekratka. Pred dieto sem vsako leto slabše spala. Jaz imam danes za kosilo mesek – O HAPPY DAY!!! Naj še jaz postavim eno vprašanje: ali katera poje kakšno zelenjavno juho na sadni dan? Meni tako paše nekaj toplega dati v želodček. Naredim jo brez maščobe in upam, da je O.K. Imejte se! francka

bolhaa  

član od: 9.12.2004

sporočila: 23

14. dec 2004 9:42

Živjo, Francka! Menda sva zaenkrat samo midve med živimi; ostale še pančkajo ali so v šoli oziroma so bolj popoldanski oz. večerni tipi... Pravilno ugotavljaš. Tudi jaz spim precej bolje, res pa je, da pijem kavo enkrat oz. največ dvakrat na dan, veliko pa čajčkam. Tudi jaz sem danes na puranu in veliiikiiii skledi motovilca, pa tudi govejo župco imam s seboj v službi. Danes bo gostija. Glede tvojega vprašanja. Mislim, da na sadni dan ješ lahko samo sadje. Sveže, suho, kuhano in med malicami kakšen par oreščkov: lešniki, mandeljni, orehi...., če ti je sadje premalo. Jaz ponavadi jem za zajtrk 2 jabolka, za malico 2 mandarini, za kosilo 2 banani, za naslednjo malico 2-5 klementin (odvisno koliko so velike) in večerjo 2 našija. To mi je zvrhano dovolj in ponavadi ne jem oreščkov. Če ti že tako paše nekaj toplega, si naredi sadno juho oz. kompot. Lep pozdrav! bolhaa

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

14. dec 2004 9:59

Dobro jutro od mene ! Včeraj sem se bolj slabo držala. Maychi, a bom kregana? Nisem se mogla upret kruhu zraven salame in sira. Saj vem, da nekatere skozi celo dieto jeste kruh ampak jaz ga nisem in na to gledam kot neko nagrado da sem uspešno končala 90 dni. Zdaj pa dovolj nagrajevanja, od danes naprej me čaka še težje delo nekako oblikovat nov prehrambeni način, če ne bodo vse kile nazaj. Seveda pa bom do božiča vstrajala pri sistemu 3MD. Da nekako prebrodim praznike. Za danes sem si pripravila kislo repo z fižolom, verjetno je bo še za jutri dovolj, bom pač fižol danes ven pobrala ( ga nisem dala vejiko, ker ga nobeden razen jaz nima rad), da bo za jutri ostala samo repa. Amelie tud jaz se nemorem najbolj vzet v roke, pa sem "grešila " oziroma jedla kar se mi je "zluštalo samo 2dni. Ampak psiha naredi svoje. Poizkusiva skupaj! A ni malo stroga kazen samo sadje. Skuhaj si kakšno lahko juho vsaj za kosilo ali kislo zelje, ki ima zeeelo malo kalorij in veliko c vitamina. Francka, tudi jaz si včasih skuham kakšno juho na sadni dan, samo pazi da ne boš dodala kakšne zelenjave, ki je za Š. Bolhaa, danes pa verjetno komaj čakaš na kosilo, ko pa pride ta čas pa ugotoviš, da sploh nisi lačen. Čestitke in še veliko volje in uspehov. Lp, Rožica. p.s. Maychi pa ne me fejst kregat. Pa ne se spet čudit jaz sem šele ob 9:00 vstala. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

14. dec 2004 10:00

Preživela sem tretji vodni dan, tudi s pomočjo dveh skodelic zelenega čaja in dveh kozarcev ananasovega soka (to ni čisto voda, ampak se ne sekiram preveč). Moramo povedat, da me je ful zeblo in glava me je bolela, ampak je šlo brez trde hrane. V četrtek končam dieto s sadnim dnevom. Do sedaj je drugi krog pokazal -9 kg, kar je ZELO veliko glede na to, kaj sem počela v prvem mesecu. Rit mi je čisto skopnela. Ne, ne, hecam se. Malo je uplahnila, da bi mi jo pa do konca pobral, pa najbrž ne bo šlo Na tem mestu imam obtežitev. Prišla sem na 66 kg. Kdo bi si mislil, da mi bo skoraj uspelo uresničiti zastavljeni cilj 65. Zelo sem vesela, da je tako. Počutje: zelo sexy - že dolgo ne En mesec stare kavbojke: prevelike za 1 številko v pasu. Kaj naj zdaj? Mislim, da bo novo leto poskrbelo za ta problem ha-ha-ha Imejte se skrajno Sy

francka  

član od: 12.12.2004

sporočila: 41

14. dec 2004 11:13

Čao Bolhaa. Sedaj si me pa kar malo potolkla. Jaz si skuham cvetačo, pa brokoli in mogoče bučko. Potrem pa kar zmiksam vse in je KRASNA juhica. In ti praviš, da ne smem. Ni čudno, da mi kilaža stoji! Moram priznat, da sem malo žalostna, ker mi je ta juhica reševala drugače obupen dan. Nič: bo treba it nazaj na samo sadje vsaki 4. dan. LP francka

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

14. dec 2004 12:00

Živjo! Francka, kot pravim ne se sekirat. Jaz sem na sadni dan večkrat jedla juho: - nariban korenček-por - kislo zelje v slani vodi - juho iz svežega zelja - korenčkovo krem juho - čežano - topel kompot Ampak ker toplega sadja nimam rada sem v večini jedla juhe za kosilo na sadni dan, pa so kg vseeno šli dol. Trenutna evidenca po zaključenih 90 dneh je: -12 kg Kar v cm pomeni: Prsi: -8 cm Pas: -16 cm Boki: -8 cm Stegna: -8cm No pa sem javila obljubljeno statistiko, glede na to, da nameravam še vstrajati pri izgubi, upam da bo le ta čim večja! SY, si nisi mislila, da te bo kdaj ujezilo, da ti nove hlače ne stojiji več kot bi morale. Ampak po taki ugotovitvi nismo nič kaj preveč jezne,a ne? Pa saj smo na vse zadnje vedle,oziroma upale, da bo treba privarčevan denar od hrane, namenit za nova oblačila. Pa kaj, ko kar nisem mogla verjet, da bo res tako. Se že veselim, nove garderobe s katero bom za silvestrovo vsem pokazala moj dosežek. Pa ma da jim sapo vzame. Do sedaj sem se bolj skrivala v širokih trenerkah. Komaj čakam. Bom pa še malo počakala z nakupovanjem, če mi uspe v teh 14 dneh še kakšno kilco dol spravit. In izkušnje govorijo, če bo šlo tako naprej, da si moramo kupit res tesne hlače, da bodo vsaj za 2 meseca. A ne Sy? Maychi, kaj pa tvoja konfekcija? Si jo že obnovila? Najbolje bi bilo, da bi imele eno dobro šiviljo, da bi nam od časa do časa kaj skup vzela. Jaz jo iščem že kar lep čas, pa še nobene nisem našla. Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

14. dec 2004 12:22

Vse imate težave s konfekcijo, jaz pa samo na polico nižje, kjer so premajhne cunje, pa sem spet za en teden al pa mesec naprevljena. Mi je pa danes začela bunda opletat, k mi je bila že skoraj premajhna, to pa ni tkao enostavno za rešit. Uf. No ampak imam lep dan ker sem zjutraj šla pol kile končnoooo dol, po desetih dneh pregovarjanja z mojo tehtnico. Glede sadnih dni, če me preveč zebe pojem čisto juho, nekaj časa sem namesto enega sadnega obroka pojedla solato. Je pa res, da en jem na dve uri ampak kar na štiri, mogoče enkrat vsmes na dve. Oreščke sem prvič jedla včeraj namesto enega obroka, pa ne bem če bi jih še. Čestitke Rožica za dosežene kilograme, joooj kdaj bom jaz tam, jaz imam še vedno 15 kg viška, upam da se vsaj do poletja uredim na željeno težo. Pozdravčke vsem mici_33

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti