Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

jaka brolih  

član od: 15.8.2004

sporočila: 18

12. dec 2004 17:06

NO lep pozdrav.Povedati moram da sem danes svojo družinico peljala na kosilo ,a kaj ko se človeku mal zoži želodček in mojega kosila je več kot pol ostalo na krožniku.No to je bila nagrada za mojo vzdržnost,našim pa ker so mi bili v moralno podporo.No še sreča da je mama naredila kremšnite tko de sem mogla še tisto probat.Pa ne zaradi mene zaradi mame če verjamete.Tko da sem sklenila da se ti na jutrišni dan pridružim Mayci z dnevom B,drugače bom izgubljeno preveč hitro nazaj pridelala.Tudi jaz te lepo pozdravljam med nami Mateja21,čim več volje pa obvezno 3x na dan obvezno branje foruma pa bo šlo. Lep pozdrav vsem se preberemo! Klavdija

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

12. dec 2004 19:30

Dekleta, lepega telesa ni nikoli preveč... mamamia mamamia

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

13. dec 2004 10:19

Pozdrav! Saby, najprej da ti odgovorim: pred dieto, to je v začetku novembra sem nosila konf. št. 42 ali 40, odvisno od modela. Mimogrede imela sem 76 kg in visoka 157 cm. Sedaj imam 67 kg, konfekcijo pa lahko nekatere stvari oblečem 40, pa mi plešejo. Najbolj se mi pozna na hrbtu, zadnjici in nogah, tam kjer pa je najtežje zame, t. j. na trebuhu pa najmanj. Rada bi dosegla 55 kg, kar še je vedno 6 kg več kot sem jih imela pred porodom. V četrtek in petek smo bili dva dni v Čatežu in moram priznati, da sem na večerji jedla samo vegetarijanski krožnik in pila vodo. Na zajtrku sem se pregrešila z mešanimi jajci in kruhom. Ko pa je vse tako dišalo!!!!!! Na tehnici se ni pretirano poznalo;morda kakšne pol kilce. Moram povedati, da se zdaj drugi mesec kar pridno držim diete (3 x sem se prekršila od začetka do danes). Upam, da mi bo uspelo. Res pa je, da razen 1200 stopnic, ki jih prehodim dnevno, nimam nobene rekreacije. Bi morala, ne???? Lepo se imejte! dalmatinka

francka  

član od: 12.12.2004

sporočila: 41

13. dec 2004 10:57

Lep pozdrav vsem. Prebiram vas večkrat, javljam pa se prvič. Se mi zdi prav, da ne srkam samo energijo in voljo od vas, ampak se tudi sama kdaj javim. Jaz se počasi bližam polovici in z vsakim tednom je lažje - razen na sadni dan, ki me še vedno muči. Da ne bom lagala: zaželim si prepovedane hrane ko hudič, ampak lakoto pa le redko občutim. Vem, da bi rade številke in statistiko od mene. Torej: do prvega vodnega dne sem izgubila 10 kg. V enajstih dneh po vodnem dnevu pa le 0,5 kg. MALO! Očitno se mi je ustavilo. Ta pojav po vodnem dnevu ste že opisovale nekatere in meni se tudi dogaja. Upam, da kmalu mine, ker imamo pred sabo še DOLGO pot. Pozdrav vsem in DOL S KILOGRAMI! francka Sporočilo je spremenil(a) francka dne 13. dec 2004 14:24:38

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

13. dec 2004 11:27

Frncka ne sekiraj se, moja teža stoji že deset dni,s tem, da res moram priznati da kdaj naredim kakšen greh, recimo v petek sem hodila tri ure, na goro in nazaj, pa sem se držala zelenjave in riža- v kitajski, pa poln ič več- zvečer. V soboto sem hodila uro in pol, na en hrib in sem šla z malima na pizo in pojedla malo obrobe brez vsega in malo solato, zvečer kremšnito. No včeraj smo pa prehodili dobro dve uri v eno smer in sem si mislila, pa k vragu sadje in pojedla eno banano kos kruha in sir. Doma pa še juho- kocka brez vsega. Tako da ne morem reči da se 100% držim, a ker sem se ogromno premikala in hodila, sem se odločila da sem tudi veliko skurila. Sem pa že prejšni mesec ugotovila, da mi ob ženskih dnevih napihne celo telo in da ne izgubim nič, raje še pol kile gor. Žal imam vodni dan na petek, ko je večerja delavcev, kar pomeni, da bo prestavljen za štiri dni, sem malo mislila, da bi ga imela danes, pa pol na petek pride sadje, to spet ni ok. Pozdravčke vsem novim, saj res ni to dieta, to je spremenjen način življenja. mici_33

bolhaa  

član od: 9.12.2004

sporočila: 23

13. dec 2004 11:55

Pozdravljene! Ja, očitno se nas kar nekaj javlja na forum med službo. Na žalost nimamo vsi doma računalnikov in interneta ...... Danes sem sicer malo zatežena: ženski dnevi, vodni dan, sama megla in mraz, sedmica oddana - je lahko še kaj hujšega? Za malico bom skočila na grad, da se vsaj malo nadiham. Sicer pa, kako si kaj lajšate vodne dneve? bolhaa

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

13. dec 2004 12:13

Zdravo. Saby, že včeraj sem ti hotela napisati, pa me je računalnik..... Glede meda se ne smeš obremenjevati. Jaz ga vsako jutro na tešče popijem z jabolčnim kisom in vodo-priporočeno v Rinini knjižici, ker dobro vpliva na prebavo. Jaz ga še dodatno žličko(žlico) pojem na sadne dni, ker mi primanjkuje energije-dodam si ga k kiwiju ali jabolkam in je takoooo dobro. Danes si pa na vodi, a ne? Verjamem, da ti bo uspelo, pa še sama nisi, isto "trpljenje" ima tudi bolhaa. Držim pesti za obe! Francka, pozdravljena med nami. Vidim, da si izgubila že veliko kg-jaz jih v celih 3 mesecih nisem toliko...sem jih več kot polovico manj...ma se ne sekiram, mi je bolj važno, da stojijo tukaj na tej številki, samo da se ne premakne gor!!! Bolhaa, delaj nekaj v čemer uživaš in ti čas hitro mine. A sedmico so mi oddali, jaz pa sem upala, da je še ne bodo, ker zopet ni bila pri nas... Lp, maychi

bolhaa  

član od: 9.12.2004

sporočila: 23

13. dec 2004 14:23

Pa sem nazaj in tudi precej boljše volje. Ne zebe me več, lakote ni preveč tako da upam, da bo za zdržat. Maychi hvala za tolažbo in razumevanje. Če se ne motim, si me-nas pred nekaj dnevi spraševala, katere čaje kaj pijemo. Ja, metin je zakon (najboljši je od Droge), dober je še postni čaj patra Ašiča, pa zimski čaj .... jaz v glavnem prisegam na zeliščne čaje. Potrebno pa je malo menjati, ker vsaka stvar v velkih kol. škodi. Vztrajam pa pri drogini meti - 3-5x na dan, pa je potem z lakoto lažje. V tem zadnjem mesecu mislim še močno paziti tudi pri velikosti obrokov, ker bi rada prišla pod 70 kg, rada bi pa na nižjih kilah tudi ostala. Lansko leto mi je pokazalo, da je to precej težje kot pa teh 90 dni hujšanja. Če si ne narediš nekih ciljev tudi za v naprej (zajtrk samo sadje, kombiniranje živil, brez sladkarij, 1x na mesec vodni dan-priporočljivo ob polni luni) in se jih držiš vsaj 90%, gredo kile gor. Na žalost! Najhuje pa je to, da ne gredo takoj ampak počasi ko že misliš mogoče sem si pa res spremenila presnovo. Jaz sem si naložila spet 6 kg, vendar jih ne bom še enkrat, ker jih ni tako enostavno izgubiti. Drugače pa so se moje kile (89) začele nabirati, ko sva z možem nehala kaditi. Tega je zdaj ravno tri leta oz. bo po novem letu. V dveh letih sem si nabrala 22 kg in ko sem lansko leto enkrat novembra ugotovila, da bo kmalu spredaj 9, če ne bom nekaj naredila, mi je pod roke prišla reklama za to dieto. V službi sem jih kar nekaj okužla predvsem s svojim izgledom, prej mi tako niso verjele, res pa je, da so vse vztrajale samo do željenih kil. Moti jih kao enoličnost prehranjevanja. Toliko zaenkrat. Bodite v cvetju in držite pesti zame, da zvečer slučajno ne napadem hladilnika. Jutri vas obvestim o sveži kilaži, cm itd. bolhaa

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

13. dec 2004 17:05

Helooo!!! Kako ste? Ej, Bolhaa, tudi jaz imam danes vodni dan in sicer prvi. Pa ti, kako dolgo si že na 3md? Moram pa povedati, da se danes dobro počutim, sploh ne pogrešam hrane. Vesela pa sem tudi, da gredo kile dol, kljub temu, da sem imela tiste dneve do včeraj. Torej, v 4.tednih do prvega vodnega dne sem izgubila 8 kg. Upam, da mi bo šlo še naprej tako... Maychi, hvala ti za spodbudo, mi prav pride kaka prijazna beseda. Lep pozdrav pa veselo izgubljanje kg-jev... BYE saby

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

13. dec 2004 18:13

ojla punce!!! Tako pa je napočil moj prvi dan. Danes sem namreč tudi jaz začela... pa sem se kar lepo držala celo več vode, kot ponavadi sem spila. Upam da mi bo uspevalo. Majcy upam da mi bo uspelo, ker imava nekako iste dneve. Čim manj kilogramčkov vam želim biba

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti