Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

9. dec 2004 17:43

Majchy!! Hvala ti za odgovor. Ja tkole bom jaz tud v ponedeljek začela. Najbrž bom bolj težavna, ker sem začetnica, ti pa si že vpeljana kakor vidim.. Voljo in željo zaenkrat imam...potrebujem še kaj? biba

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

9. dec 2004 21:24

ČER po dolgem času! Spet je blo dosti za prebrat. Če me kak dan ni tu, vas komaj dohajam. Maychi in Rožica, BRAVO!!!!!!!!! Verjetno sta zelo veseli, da vama je uspelo. Pa statistika? Koliko kg minusa in koliko cm manj? Jaz do danes (53. dan) -20 kg, v cm pa ne vem, čakam vodni dan. 2. vodni dan pa imam v torek, 14.12.2004. Kot vidim, Bolhaa, si samo en dan pred mano. Skoz sm mislila da ni nobene blizu mene. Danes sem imela S dan in sm ga čist uredu preživela. Prej se mi je zdel da je že vsak dan sadni, zdaj sem ga pa kar vesela. Ja, prvi vodni dan sm preživela čist uredu, kljub temu da sm se že en teden prej bala kako bo, tokrat "se ga nič ne bojim". Poročam v sredo kako je bilo. Berem, da ste kar ljubiteljice čaja. No, js sm tud, ampak js pijem bolj zelenega (ki pa mi ni preveč všeč, a ker gre za zdravje, ga tud kdaj pa kdaj spijem) rajši pa Rooibos čaj. Ima katera tud tega rada? A ve metin čaj kaj sladkate (Natreen ali sladkor?)? Jaz pijem grenkega. A je še katera tak "grešnik" kot jaz, da na B dan, če je na vrsti meso v omaki, za večerjo tud poje kos kruha zraven? Jaz enostavno ne morem brez njega ob takih dnevih. Ga pa nikoli ne jem na Š dan, če imam krompir. Saj se to potem zgliha, a ne? Dajte me malo potolažit!!!!!!! No, pa lahko noč! kokos

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

9. dec 2004 23:01

Hooohooho!!!! To je pa je več kot enkratno! -20 KG!!! Sem morala, kar dvakrat prebrat, sem mislila, da sem že preveč zaspana in kaj narobe vidim. Ob tej pozni uri. Čestitam Kokos!!! Koliko pa nameravaš "dati dol"! Daj prosim osveži mi spomin se mi ne da brskat! E, če ne zaradi česa drugega se me usmili, ker sem povedala po pravici. Na statistiko bo pa treba še mal počakat ( do konca diete )! Vsekakor številke niso tako velike kot pri tebi, sem pa vseeno več kot zadovoljna. Svoj cilj (Vsaj -10 kg) sem dosegla že okoli drugega vodnega dne, vse kar bo pa več bo pa več kot dobrodošlo. Preprosto povedano, to pomeni štart z nižje pozicije januarja!!! Upam, da mi bo uspelo ohraniti tako nizko štartno pozicijo čez praznike. He, he ;hee .. Tudi jaz najraje tešim lakoto z toplim metinim čajem (nesladkanim - brez natrena), na začetku diete sem ga tudi jaz veliko več spila čez cel dan (Kar pomeni, da je bila takrat še večja lakota, zdaj se je organizam izgleda, da že navadil). glede kruha pa tako: Jaz ga sploh niem jedla v tem času. Edino kakšen prepečanec, pa še tega samo na OH ali rižev vafelj na Š. Se bom mu skušala tudi v nadajnje izogibati, kar pa ne pomeni, da ga bom čisto ukinila. Kokos se pa splača potrudit na B in pojesti beljakovine, ker jih telo nujno potrebuje in če jih v telo ne vnesemo prične z razgradnjo mišic in od tam črpa potrebne beljakovine. Jaz navadno pojem za kosilo kuhano govedino ( čeprav je nimam nevem kako rada ali povedano drugače je pred dieto nisem jedla ), puranje ali kurje meso. Biba, ti pa kar pogumno svojemu cilju naproti!!!!! A ja, kokos kaj pa tvoja družina pravi, zdaj ko mami nikjer več ni? Se pa kar mora poznat teh 20 kg? Še enkrat BRAVO in tako naprej!!!!! Lahko noč¨! Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

9. dec 2004 23:37

GROOOOOZAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!! Ej, punce, to kar pa sem sedaj ugotovila, pa ne privoščim nobeni. Pred prvim vodnim dnevom sem nekaj zašuštrala in se mi je vse za 1 dan prestavilo. Sedaj pa sem šla štet dneve in sem ugotovila, da mi drugi vodni dan pride na 31.12. NEEEEEEE ! Po vseh pravilih bi moral biti B dan, kar bi bilo super. Kaj pa sedaj Pomagajte prosim! Kaj naj naredim V jok pa na hruško! Nočko vsem starim in seveda tudi novim! Meli Don"t worry, be happy!

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

10. dec 2004 7:21

meli!!! brez panike... prestavi si ga za 4 dni!!! lepo imej b dan... in imaš vodnega potem 4 januarja... boljše kot na novo leto. nč se sekirat... to ni tok zelo hudo...

bolhaa  

član od: 9.12.2004

sporočila: 23

10. dec 2004 13:55

Pozdrav vsem skupaj! Včerajšno zabavo sem preživela še kar solidno kljub vsej hrani, katera je bila na razpolago. Meli, tudi jaz bi morala imeti na ta dan vodni dan, pa sem ga za 4 dni prestavila, ker se mi zdi, da bi vsi malo čudno gledali, če bi cel večer pila samo vodo. Še tako ni bilo izi ob vseh tistih sirčkih, pršutih, slašcicah itd. Skratka, nič slabe vesti in ubogaj nasvet od Aiwe. bolhaa

jaka brolih  

član od: 15.8.2004

sporočila: 18

10. dec 2004 16:50

Kokos iskrene čestitke!!!!!!!!Me pa zanima s koliki kilogrami si začela dieto.Ker predvidevam da boš sigurno v zadnjem mesecu izgubila še vsaj 5 kilogramov,to pa je res ogromno.No ja Mayci mogoče pa res ni trapasto da boš podaljšala dieto sej ta december je res opasen.Za vse druge pa držim pesti. Klavdija

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

10. dec 2004 22:29

Hojla! Jaz pa odpiram, pa odpiram, pa odpiram....to našo stran že cel popoldan, pa nič novega. Sem se šele zdaj spomnila, da je petek in da vas vseh tistih, ki se "švercate" v službi verjetno ni več na delovnih mestih, vse ostala pa očitno žurirate! Me pa zanima kaj zamujam, ker sem doma? Se imam pa vseeno super, verjetno tega nebi zamenjala za še tako dober žur. Pravkar sem prilezla iz tople kopeli, se namazala z kremcami, si naredila obrazno in lasno masko,.... skratka se razvajam.! Maska bo že kmalu suha, moram nehat. Lahko noč! Rožica. Zdaj pa nazaj v kopalnico, da sprobam še vse ostale "žavbe"!!! he,he,he,h..... Pol pa še rokce, pa nohte,.... Bom jutri ko iz škatlice! Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

11. dec 2004 14:11

Kkuuuuukkkkuuuuu!!! Ja kje pa ste vse? A kljub minusu na temparaturni lestvici vstrajate na svežem zraku? Zdaj grem pa tud jaz ven! Bom videla kako dolgo bom zdržala zunaj? Pri nas je že cel dan kar pod ničlo. No, je pa ena dobra stran teh temperatur, videla sem, da kar pridno zasnežujejo smučišča., JUPI SE BOMO SMUČALI ZA PRAZNIKE, če prej ne bo časa. Lp. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

11. dec 2004 14:29

Pozdravček tudi od mene. Rožica, zgleda da sva samo me dve takooo zmrzljivi, da se nama ne da ven, kljub temu, da zgleda super vreme-če bi bilo samo nekaj stopinj topleje...problem je, ker bom čez kakšno uro prisiljena it na ta mraz, ker bom morala peljati psa na sprehod (pa že sedaj se pritožujemo, kaj še bo, ko bo kakšnih 10 ali še več po ničlo...brrrrrr me že zebe) Rožica, pa smo na koncu! Kaj oz. kako boš v ponedeljek-a greš kar z B naprej ali si boš kaj prilagodila? Aja, še to, pridi se k nam smučat. Lp, maychi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti