Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

jaka brolih  

član od: 15.8.2004

sporočila: 18

7. dec 2004 20:26

Sem se moglaa mau oglasit.Vsem se zahvaljujem za čestitke in ŽELJE PO VZDRŽEVANJU TEŽE.Kot spremljam se dvema približuje zadnji vodni dan PUNCE ŠE MALO PA BOSTA NA KONJU DRŽIM PESTI.Druge pa le korajžno za nami.Sem včeraj sklenila da bom imela dan x basala sem se z vsem česar sem bila v teh treh mesecih prikrajšana,no sem si rekla daj si duška,pa veste rezultat je bil res učinkovit,bolel me je trebuh potem pa sem za zaključek pristala še v Wc.Tko de sem sklenila de bo treba naprej kr po pameti s hrano.No fajn se držte pa kmalu nasvidenje. Klavdija

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

7. dec 2004 22:45

Ja Klavdija To je tudi moj problem, ko se odločim, da si bom privoščila kar se mi pač tisti trenutek najbolj "lušta", navadno po kščku ali dveh ugotovim, da to sploh ni to in da me sploh ni zadovoljilo, da bi raje kaj drugege. In če ne znaš pravi trenutek prekinit, kasneje z bolečinami v trebuhu obžaluješ. Ampak kaj si moremo, včasih si je pa tudi treba privoščiti! Jaz tak X dan planiram za božič, že kar nekaj časa, takrat bom končala z dieto, ker se nameravam do božiča še bolj "strogo" pazit, potem pa prazniki in zagotovo vem že danes, da si bom za božič in novo leto privoščila vsega po malem, po malem predvsem zato, da bom lahko okusila vse dobrote z paznične mize. Drugače bo želodček prehitro poln! He, HEee, HE..... Lahko noč! Maychi, jutri pa štartava zadnjo težjo preizkušnjo v tem letu? Drž´ se prijatelj´ca !!! Skupaj nama bo uspelo! Lahko noč in še lažje jutro! Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

lara  

član od: 8.11.2004

sporočila: 18

8. dec 2004 8:14

Dobro jutro vsem ! Najlepša hvala za tolažbo in vzpodbudo. Potem se pa ne bom preveč sekirala. Mayci in Rožica, nimam besed, ki bi povedale, kako sta fantastične. Zdržale sta tri mesece, približujeta se koncu. Res noro !! Le od kje človek najde toliko volje in discipline. To je v bistvu dolga doba. Rožica, kakšno dieto pa se boš šla potem, oziroma kakšen način prehrajevanja imaš v mislih? (rekla si, da se ne boš vrnila na 3 MD). Jst pa hodim 3x na teden na telovadbo in sicer enkrat na teden na Body Balance (kombinacija yoge, taichija, stretchinga, vaje za trebušne, hrbtne in ritne mišice, vaje za ravnotežje in na koncu 9 minut meditacije). Vadba je super. 2x na teden pa hodim na Body Jam, to pa je eno uro plesa. Vadba je sestavljena iz različnih zvrsti plesa (Mambo, Hip-hop in podobno) s fuuuuuul dobrimi vaditelji in pa glasbo. Se pa noro sprostiš, izživiš in prešvicaš. Pa še nekaj: V Domžalah (kmalu pa tudi v drugih mestih) imamo CHI 4 LIFE, to je akupunkturni masažni aparat, katerega vloga je organizem oskrbovat s kisikom, ima učinke akupunkture, akupresure in magnetne resonance. Dober je tudi za hujšanje, saj je 15 min na aparatu isto kot preteč 8 kilometrov. Predstavitev je 7 krat brezplačna. Reference so čudovite, saj tja hodijo ljudje z raznimi boleznimi in jim ta aparat zelo pomaga in jim pomaga odravljati bolezni (visok pritisk, visok sladkor, čisti žile, .....tega je tako veliko, da je težko vse napisati in omeniti). Če katero zanima kaj več, naj pove, pa se bomo dogovorili za obisk v centru. Lep dan vsem skupaj lara

moni_31  

član od: 4.11.2004

sporočila: 10

8. dec 2004 9:24

Mici_33, ne skrbi ne boš ostala sama,tudi jaz se počasi približujem drugemu vodnemu dnevu. Danes je moj 50 dan in na jedilniku bo meso in solata...mmmm....se že veselim. Čeprav me je bilo prvega vodnega dne pošteno strah, je minil hitro in brez težav, tako, da upam, da bo tako tudi pri drugem, je pa res vredu, če si ta dan maksimalno zapolniš z obveznostmi, tako ni časa za razmišljanje o hrani. Čestitke vsem, ki se bližate koncu diete, upam, da nam boste podali tudi malo statističnih podatkov o uspešnosti vaše diete, saj veste; ženske so radovedna bitja in vsaka vzpodbuda je dobrodošla. Res, super ste in iskerene čestitke še enkrat! lep dan vsem, Moni

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

8. dec 2004 10:12

Pozdravljene ponovno! Ja, vedve asici, od srca čestitam in malo vama zavidam, ker se moja dieta konča konec januarja. Res pa je, da se bolj kot kg poznajo cm, po oblekah vidim, že nosim št. 40!!!! Mici_33, nisi sama, še nas je nekaj ki vztrajamo. Včeraj smo imeli na šihtu 50-let, na mizi dobrote, da se je kar šibila, jaz pa sadje.... No vsaj eno pečeno rebro so mi pustili za danes, ko lahko!! Dieta se mi že malo vleče in vsako jutro vklopim naš forum in se napolnim z vašo pozitivno energijo. Hvala vam! Lepo se mejte, vas bom pogrešala dva dni, ko se bom namakala v Čatežu in umikala pogled z obloženih mizic! dalmatinka

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

9. dec 2004 9:49

Zdravo! A je imela še katera od vas včeraj "probleme" z odpiranjem te strani? Verjetno da, ker sem videla, da je zadnje sporočilo napisano ob 10ih. Meni ni in ni odprlo strani, in to ravno na zadnji vodni dan... Kot vidite sem preživela in to brez problemov! 3x hura za mene in Rožico! Kako ti je šlo? Mene je hrana zamikala samo med pripravljanjem kosila, ampak sem se zadovoljila že s tem, da sem lahko uživala ob vonju.... kako je dišalo.... Drugače pa tako ali tako skoraj nič nisem bila doma in se niti spomnila nisem, da sem lačna. Samo zeblo me je pa tako...sem imela čisto modre ustnice...sem se malo šele zvečer ogrela, ko sem prišla domov in sem popila vročo skodelico čaja pa pod vroč tuš sem stopila! Sy, a si bila tokrat z nama? Upam, da in da je tudi tebi dan hitro minil. Rožica poročaj, kako ti je minil dan, ker me ful zanima, ker se včeraj nismo nič slišale/tipkale. Naredite si dan lep, kolikor se da! Lp, maychi

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

9. dec 2004 10:20

OOO Moni jaz imam tudi 50 dan, danes meseo, piščanček, pečen.... Sem pa pred dnevom x kar pomeni, da mi teža stoji, a po oblekah sodeč mi gre dobro. Lepo da vas še neakj vztraja v tem mrazu in ob tej hrani. Jaz čakam drug teden, če bo kaj bolje s temi kg, ta številka mi gre že pošteno na živce, rada bi kakšno kilo manj... LP mici_33

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

9. dec 2004 11:04

Živjo ! Ja tudi meni se včeraj ni dalo povezat. Sem pa vseeno uspešno preživela dan! Hrane se mi proti pričakovanju sploh ni hotelo, le zvečer ko si je moj dragi pogrel krompirjeve svaljke s cimetom in sladkorjem je tako lepo dišalo. Če nebi bila na vodnem dnevu bi si verjetno privoščila kakšnega, vendar sem točno vedela kaj hočem in vzdržala. Drugače pa sem dan preživela doma, popaldan pa sem šla za 1 uro ven na mraz ( nisem zdržala dlje, me je preveč zeblo). Lara glede načina prehranjevanja (diete), ki jo nameravam začeti po praznikih nekje 17.januar (ponedeljek?) se še nisem odločila, glede na to, da bi naj bil premor med 3MD 90 dni. Vsekakor nameravam upoštevati že večkrat omenjene nasvete predhodnc, bi rada to težo vsaj obdržala do konca praznikov potem pa ponoven štart. Si pa pridna z rekreacijo! Vas je kar nekaj na forumu, ki se veliiiiikkkooo športate. PRIDNE!!!! Dalmatinka si pa dobra, vse se borimo s hrano predvsem doma, ti pa se moraš še v službi. Kar vstrajajte boste kmalu na najinem mestu. Meni se zdi kot, da sem začela prejšni teden, pa je že vsega konec. Povem lahko le to, da ni bilo vedno tako. Prvi mesec sem se tudi jaz spraševala in si želela, kdaj bom jaz tako daleč. In še en nasvet, ne razmišljajte preveč o dnevih, kako daleč je še do konca, najbolje je da se prepustite toku in ritmu dnevov, saj tako pozabiš da si na "dieti". Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

9. dec 2004 12:21

Ojla punce!! moram rečt da sem se pošteno namatrala da sem približno vse prebrala...a veste da je tole dolgo!!!! Upam da se bo na kilah poznalo. Ste me premamile in tudi jaz bom začela.. Zanima me pa če je vseeno kateri dan izberem za prvi? Res da je veliko odgovorov a sem vseeno nekako uspela ujeti za kaj se gre. Nikjer pa nisem zasledila vrstnega reda dnevov, kdaj imaš sadni, vodni, oh dan? A bi bla katera tok prijazna pa mi povedala HVALA IN ČIM MANJ KILOGRAMČKOV biba

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

9. dec 2004 12:38

http://mojplanet.com/dieta/ Tu najdeš vse podatke... Dan je vseeno kateri, a je fino če s katero skupaj začneš, da se bodrita. Meni je malo zoprno, ko jaz jem sadje dve drugi dami pa sta že dan naprej, mi je žal da nisem malo bolj pogledala pred začetkom in se s katero ujela. Punce, a se vam tudi dogaja, da ste lačne kot volk- po sadnem dnevu.... izbire ogromno, a jaz ne vem kaj bi, pol pa si naredim nekaj, danes pečenega piščanca in dam dva koščka v usta in je konec, mi ni všeč, ustavi se mi kot bi bil zanič. In potem jem kos kruha pa zenf (ful mi paše pekoče), pa čajček čez in konec največjega obroka, še dobro da imamo psa. Zadnjič sem delala omako za na špagete, prva je bila paradižnikova in mi tekom kuhanja ni bila več dobra, pa sem si naredila še gobovo- par žlic in pika konec. Jedla špagete brez vsega. Pol pa mislim, da nisem itak nič pojedla, pa naredim kakšno malo pregreho- npr en piškotek k čaju. Ima katera enake težave? mici_33 Sporočilo je spremenil(a) mici_33 dne 09. dec 2004 13:10:25

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti