Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

2. dec 2004 9:55

Kokos potem sva pa medve zelo blizu skupaj, moj je danes 43. in se tudi bližam vodi. Imam pa še cel kup problemov ta teden. Danes poslovno večerjo- ne vem kako se bomzmazala- u7pam da bo solatni bife, pa v soboto piknik, jaz pa sadje. Se bom še odločila kako bom speljala ta vikend. Drugače je pa četrtek in v preteklem tednu, sem kljub stoječi tehtnici izgubila 1 kg. Res je fino,če si pišeš, ker če samo mislim se mi zdi da vse stoji na mestu.A cm so ostali isti. Tako sem se otresla že -9 kg... Gremo novim zmagam naproti. Čeprav bom vesela, če bom tale mesec zvozila z istimi kg, se zaenkrat še vztrajno držim vseh prepovedi in telovadim. Važno je da imamo voljo. Lepo študirajte, veliko sreče pri izpitu in držte se. mici_33

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

2. dec 2004 13:29

Živijo! Meli, kako ti ghre danes na vodni dan? Saj vem, da boš zdržala brez problemov, jutri boš pa ponosna sama nase. Ni boljšega občutka! Mici, Kokos, sta že na polovici...še malo pa bo konec. Meni se zdi, da sem šele začela, pa bo naslednji teden že konec...no 3 mesecev...potem bom pa še malo nadaljevala, da se ne bo med prazniki preveč poznalo. Pa z januarjem zopet začnem(o)! Kokos, gobe spadajo med "nevtralna živila" in ne med Š (upam, da ti nisem naredila krivice, mislim da si ti napisala, da spadajo pod Š). Jaz jih jem na vse dni (no na B dan jih še nisem, pa na sadni...). Dalmatinka, z Rožico imava debato o pilates vajah, vendar jih jaz ne izvajam (še), ker je kot sem že zapisala vreme še dovolj prijetno za tek. Čeprav zgleda, da bom morala začeti, ker sem si nekaj dni nazaj malo zvila gleženj in samo en dan počitka ni bil dosti...in ker sem šla včeraj ponovno tečt, me danes zopet boli. Mucy a ni to noro dober občutek, ko lahko kupiš nekaj kar včasih niti pogledati nisi upal? Od sedaj naprej bo pri vseh tako! Lp, maychi

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

2. dec 2004 14:05

Hoyla! Dalmatinka, nisi edina, ki je panična glede kože. Jaz mislim, da je pač treba tudi koži dati svoj čas, da si opomore in jo negovat z različnimi kremami. Jaz že od začetka diete uporabljam losion za prožnost kože. Ja, gibanje, telovadba, aerobika al kakor koli že to imenujemo pa tudi po moje ne naredi pretirane škode.. No to je vse kar jaz vem. Po moje več kot dovolj. Samo tisto gobanje, aerobiko,... še moram bolj intenzivno vključit, kot se že rekla, po novem letu. Ker sem prej želela izgobiti nekaj maščobe in sem se gibala le toliko, da sem pomagala pri izgorevanju le teh, po novem letu pa se prične najtežji del. Oblikovanje telesa! Se beremo, bežim kuhat! LP. Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

2. dec 2004 16:04

Lep pozdrav vsem skupaj! Ja, Maychi, za enkrat še gre. Ne vem kaj pa bo zvečer, ker mi že zdaj kruuuuuli, pa je ura komaj 4. Sem ravno prišla iz službe in sem si skuhala en čajček. Upam, da bo kaj pomagal. Tu na mizi pred seboj gledam polno skledo sadja in me kar malo mika da bi... samo malo...... en grozdek??? ali pa vsaj en krhelj mandarine???? Ne, saj ne bom. Vsaj sedaj še ne! Joooj, pa pecivo je na elementu, uh. Saj ni tako hudo, če sam sebe prepričaš. Če do sedaj nisem, pa še sedaj ne bom! Lep dan! Meli Don"t worry, be happy!

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

2. dec 2004 16:14

Zdravo! Kokos, tisti kuhar čapatijev ni naredi sam ampak je imel kupljene, on jih je samo pogrel. Zdele sem naredila muffine po njegovem receptu; mož pravi, da so dobri sama jih še ne smem probat, samo papir na mafnih noče it lepo dol, upam, da bo šlo lažje, ko bojo ohlajeni. Za kosilo je bila pica, moja seveda primerno revno obložena ( pelati in koruza ), ampak sem bila tako lačna, da mi je šla v slast kot le kaj. Jutri pa samo sadje, na žalost. Lep dan še naprej. Dipsi

jaka brolih  

član od: 15.8.2004

sporočila: 18

2. dec 2004 17:12

Tudi jaz se oglašam še 2 dni pa bo konec.Tudi od mene koža kar štrli sploh na trebuhu tko da sem taka kot ena ožeta krpa.Me pa zanima kako tiste ki so že končale dieto vzdržujejo težo?????Za vse druge vas pa držim pesti. Klavdija

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

2. dec 2004 17:39

živjo! Meli, vzdrži še teh nekaj ur. Dipsi, nočem te spraviti v slabo voljo ampak koruza naj bi spdala v Š. Smo pa o tej temi kar daosti debatirele, glede na to da je v Rinini knjigi polenta napisana na OH. Klavdija tudi nam se izteka. Se je pa pred kratkim oglasila veteranka, ki še zdaj uspešno vzdržuje svojo težo in navedla kar nakaj koristnih napotkov. Poišči jih. Ne bi pa bilo slabo, če bi se še katera izmed tistih, ki nas mogoče samo berejo oglasila s kakšnim sporočilcem in nam zaupala kako stojijo stvari po dieti, kako se ali se ne pazijo. Seveda bi vse najraje prebrale, da se jim je metabolizem spremenil in da lahko jejdo vse in se nič ne zredijo, aja pa nič ne telovadijo????!!!!! SANJAM...SANJAM......------ Psssttt tiho!!! ..... S.. A...N...J......A......MMMM!!!!!!!!!!!! Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

mary  

član od: 30.7.2004

sporočila: 43

2. dec 2004 17:48

no, vam bom pa jz zaupala voje. Dieto sem končala konc septembra in mi gre kar dobr Sadja dopoldne ne jem več, drižim se le tega da pijem SAMO vodo in po 8. uri ne jem. Jem pa normalno(zame) zjutraj morda kakšn jabolko, pol sendvič s polnozrnato štručko, kosilo in večerjo. Velikokrat jem tud "prepovedane" stvari(pico, velikokrat tud čokolado :) ) Je pa res da sem vegi in zato tud velik pridobim(v tem primeru izgubim) Kilogrami mi pa stojijo, oz. imam celo enga mn. Mislm, da če se boste po dieti normalno prehranjevale in se ne bosta vrnile na stara pota bo vse ql. srečno vsem

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

2. dec 2004 18:59

Ojla! Hudirja jaz sem se pa danes pol kr pošteno pregrešila . Bi se kar okrog ušes. Torej koruza na pici pa še 2 mafna pa še 2 rafaelo kuglce . Sedaj mi naj pa katera pove , a je nujno treba pojesti košček čokolade, men tista čokolada za kuhanje ne sede preveč. Torej a jo moram pojest a ne.... LP Dipsi

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

2. dec 2004 19:21

MARY, hvala ker si se potrudila in se nam javila. Upam, da bo tvoje sporočilo spodbudilo še druge, da se nam javijo in napišejo svoje izkušnje. Dipsi, jaz tiste čokolade v vseh treh mesecih nisem niti enkrat samkrat pojedla. Ker se raje posladkam z koščkom torte, v zadnjem času pa si na OH zvečer privoščim mini rolade. Lp. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti