Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

30. nov 2004 11:22

Živjo! Še sem z vami! Res ne vem kaj bi brez vas, tu dobim vso podporo in nov zagon. Hvala Maych za pemetne besede, verjamem da jih prav vse na nek način poznamo, vendar je tako kot pravi SY, ko pride NEVARNOST+PRILOŽNOST človek ne razmišlja preveč trezno in v tistem trenutku so bile vse vaše besede in spodbude spet na pravem mestu in prav je tako. Tu smo zato, da smo ena drugi v pomoč. Še enkrat hvala Maychi, 2303, mici_33, mucy, lara,.... Priznam pa, da sem prebrala tudi nekaj strani nazaj in ob prebiranju vseh teh besed vseh udelažencev na forumu, ki imamo jasno zastavljen cilj in vemo kaj hočemo doseči, se najbolje spomniš zakaj vstrajaš in volja postane še močnejša. Maychi konec se res neizogibno bliža in z njim vodni dan. Če ti priznam me le tega sploh ni strah, in nimam nikakeršnih pomislekov, da ga ne bi zdržala. Bolj obremenjujem se z načinom prehrane po končani dieti oziroma med prazniki. Ker to, da se vam na tak ali drugačen način (še ne vem s kakšnim načinom prehranjevanja, oz. s katero dieto) pridružim spet januarja, je že davno tega določeno. Kot vidim se ti ogrevaš za prehranjevanje po J. Mazel ampak praviš tudi, da ima kar veliko sadnih dni, potem to trenutno zdaj ne bo najboljša rešitev zame, ko sem res že zelo naveličana sadje, ker ga veliko pojem tudi na B, Š, OH , namesto večerje. Še nekaj, če so pri tebi najhujši zadnji dnevi, to pomeni, da sem sedaj jaz na vrsti, da naju spravim do konca. Mislim, da je moja kriza že mimo. Če sem odkrita je bila že prejšni teden, ko sem se odločila, da se strogo držim in od takrat se res. Včeraj je bilo le malo ( beri VRLIKO ) razočaranja zaradi statistike, pa bo že bolje. Bom pa v ponedeljek vsa vesela in ponosna nase, ker se bo končno kaj poznalo. UPAM!!!! Glede diete pa sem že od začetka odločena, da jo izpeljem do konca, ker je še nikoli nisem in bi rada videla, če je to to ali bodo šli kilogrami še kaj dol, pa saj to vse že veste. Seveda pa priznam, da bi bilo brez vas veliko težje. Mucy smo pa skoraj na istem jaz sem pričela za dieto 13.septembra, bom jo pa komčala tem nekje kot ti, sva se z Maych odločile , da malo podaljšava. 2303, je pa res bilo treba, da me nekdo spomne, kaj piše pod mojim podpisom in posledično na pomen zaradi katerega je ta verz tam kjer je, da nam pomaga skozi najtežje trenutke. Me veseli, da je še komu sedel tako globoko kot meni. Hvala! DANES PA KONČNO MESEK!!!! Sem včeraj komaj zdržala, mi je tako dišal sirček z malo salame. Ga bom pa danes! LP. Rožica. Sporočilo je spremenil(a) Rožica dne 30. nov 2004 11:31:59

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

30. nov 2004 12:25

Pozdravljene! Rožica, že kar nekaj časa spremljam tvoja sporočila, ker ti je namreč ime tako kot meni, le drugo črko spremeniš v U. Veseli me, da vztrajaš do konca, moj drugi mesec se je pričel in prav dovolj mi je že sadja in tudi jaz imam danes meso! Se že veselim!!!!! Koliko si že izgubila v drugem in tretjem mesecu? Pravijo, da je telo le lupina. Meni pa bi bilo še bolj všeč, če bi bila le-ta estetsko lepa in žensko zaobljena. Lepo se imejte! dalmatinka

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

30. nov 2004 13:25

Spely rajši malo bolj počasi pa sigurno, se mi zdi, da v tvojih letih je pa še bolj pomemben zunanji izgled, zato ti želim, da vztrajaš, da tudi, če bo kakšen dan malo bolj tako- tako pojdi naprej jutri je nov dan, saj nobena ne verjame v to, da bomo v treh mesecih popolne suhice, vse pa globoko upamo in verjamemo, da bomo do poletja 2005 vsaj nekje približno na svoji zemlji -+2kg, zato smo pa že tako zgodaj začele in imamo celo zimo čas. Voljo pa dobivamo sproti. Vam povem, da se ne splača grešit, sem vam že napisala koliko sem pojedla čez vikend in koliko sem prehodila- teoretično sem vse pokurila kar sem pojedla, pa še vedno sem ločila hrano- le količina je bila malo večja. In sedaj imam en kg gor in ga že dva dni gledam in sem jezna sama nase in na cel svet. Marina 5 danes je sadje kajne?? No jaz bom verjetno še vztrajala tudi po koncu, le voda dneve ne bi imela več, razen če me bosta bodoča dva tako navdušila, da mi bo kaj ostalo. Marina5 na katerem dnevu si ti, jaz sem pogledala in sem na 41. Danes bo pel orbitrek, pa hujševalni čaji, pa sadje.... Pojutrišnem pa statistika. Imejte se lepo, mici_33

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

30. nov 2004 13:33

Sy vse čestitke in kapo dol, nase si pa res lahko ponosna. Jaz se sicer v nosečnosti nisem veliko zredila, pravzaprav imam danes 3 kg manj kot pred prvo nosečnostjo. Hči ima 2 leti sin pa 7 mesecev. Ja res je najslabše papanje v večernih urah, vendar ko se človek tega odvadi se kar da zdržat. Sicer me mož že sprašuje če mislim hujšat v minus, pa jaz kakih 3 kilc manj ne bi nič preveč pogrešala. Preden sem odkrila ta forum sem sicer izgubila vse kar se mi je nabralo v nosečnosti in še malo več, prehrano pa sem imela podobno kot je pri tej dieti, samo, da nisem imela določen dan za določeno vrsto hrane. Tudi jaz sem se odločila čez noč. Zanima me pa, ko dosežete željeno težo ali potem prej prenehate ali vztrajate cele 3 mesece? Ali ste si vse zastavile cilj, za koliko želite shujšati ali pa ko to dosežete kar nadaljujete naprej? lp jade jade

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

30. nov 2004 14:33

Živijo! No pa je nažalost konec lepih, sončnih dni..., izgleda, da se bo začela prava zima, samo sneg še manjka! Rožica, me veseli, da vztrajaš naprej. Pa saj ti tako ali tako ne bi pustila, da bi končala. Tiste zadnje 4-5 dni te bom pa res potrebovala. Ampak vseeno mislim, da ne bo tako hudo, glede na to, da sem se že sedaj odločila, da še bom kar nadaljevala, tja do Božiča. Ne bom se prehranjevala po J.Mazel, ker imam dovolj tega-sem se tako prehranjevala skoraj celo leto (lani od novembra, pa do začetka te diete). Po novem letu, pa tako kot ti, zopet od začetka-boma zopet skupaj začeli, a ne? Se morava dogovoriti, kateri dan bo prvi! Komaj čakam na kosilo (ja pri nas je bolj pozno), kako diši piščanec...komaj čakam, da vsi pridejo domov... Sy, vse čestitke od mene. Sama si ne morem predstavljati, kako bi zdržala fax pa majhen otrok in vse ostale obveznosti...Vsaka čast!! Kar tako naprej. Veliko uspeha na vseh področjih! Lp, maychi

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

30. nov 2004 15:39

žIVJO! Maychi se bova dogovorile za ponoven začetek, samo zdaj prej ta krog zaključiva. Lahko pa poveš kaj več izkušenj o tistem prehranjevanju, je bil rezultat vredu? Želim ti dober tek, jaz sem svoje hrenovke in dušeno zelje že pojedla. Ravno sem prebirala Anjo in se spomnila na našo staro sotrpinko, ki je vmes preizkusila še nakaj drugih diet. Ja mislim tebe Lars. Nič se nisi javila, da bi povedala kako je uspela dieta z zljno juhico. A se ti je zdela proti koncu diete tudi tako dobra, kot na začetku? Kako dolgo si zdržala? Kakšen je bil rezultat? IN kako si se imela na poroki? Sklepam da super, ker tako pač tam mora biti. VEselo, Veselo,.... Dalmatinka, meni teža v drugem in tretjem mesecu zelo počasi pada, pravijo da zato ker takrat izgubljamo maščobo in ne toliko vode. Maščoba pa je lažja. V drugem mesecu sem izgubila vsega 2-3kg, po drugem vodnem dnevu pa še nič, kot ti je verjetno že znano. Mici_33 Tudi jaz upam na lahkotno poletje 2005! Je treba imet realne cilje! LP. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

30. nov 2004 16:24

Hello, evribady ;-) Rožica me veseli, da si "pregurala" krizo. Za vse ostale, ki nas potrebujete ali nas boste potrebovale naj povem: TU SMO ZATO, DA DRŽIMO DRUGA Z DRUGO. S skupnimi močmi je lažje. Mene kmalu čaka vodni dan ahjojjjj!!! Danes je moj OH dan in ravno si kuham špagete. Za zajtrk ni bilo časa in sem že pošteno lačna, saj do sedaj še nisem jedla. Pa nič hudega, saj mi ne škodi. Ko se že toliko pogovarjate-mo katera je mamica in katera ne, vam moram povedati, da sem tudi jaz mamica 15 letnemu pubertetniku. Nas je kar nekaj, kajne? Nisem še vam povedala, koliko KG bi rada izgubila. V načrtu jih je 16 ali 17, če mi bo uspelo, pa ne vem. Naj povem, da se mi zdi, da moji KG grejo zelo počasi dol, saj sem dva dni pred 1.vodnim dnevom in sem izgubila šele 4 KG. Pa saj vem, da je zdravo hujšanje od 0,5 do 2 KG na teden ampak...... Se pa mi zdi, da sem dneve nekaj zabrklala. Začela sem 2.novembra in po tem izračunu bi morala sadni dan imeti jutri 1. dec., jaz pa imam jutri S dan pred vodnim dnevom, ki je tako prišel na četrtek????? Ah pa bo že. Ima še katera v četrtek vodni dan??? Lep dan! Meli

jaka brolih  

član od: 15.8.2004

sporočila: 18

30. nov 2004 18:12

Tudi jaz se zopet oglašam.danes je moj predzadnji sadni dan in moram reč da sem ful lačna no pa je že bolj sej sem ravno pojedla 3 kivije.Nevem kaj bo jutri a bom kr okol padla od lakote saj imam zadnji vodni dan.Tako Meli ne boš sama trpela jaz sem z teboj.Me je dons že kar ene parkrat zagrabil da bi se mal pregrešila.Bpm šla raj hitro spat.Kile pa ne gredo samo tebi Meli počas dol ,tudi meni se je parkrat tko zadaknilo da sem bla že čist preč.Tko da kar vstrajej naprej sej bo šlo spet dol.NO Meli mal SEM SE ZMOTILA ,jaz imam jutri vodni dan no pa bom v četrtek vseen držala pesti zate.Me pa zanima a je še katera v soboto 4.12 na konc z dieto.(mučenje se šele začne kuko kile obdržat )Se vidmo. LP Klavdija

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

30. nov 2004 20:42

Rožica in Maychi tudi jaz razmišljam da bi nadaljevala ali pa ponovno začela dieto, kakor se vzame. Pošteno povedano na Božič ne stavim, da ne bo brez pregrehe, pa na kakšen drugi VD tudi, tako, da po novme letu najraje vidim, da objavita datum, pa se spreobrnem še jaz na en skupen termin, nam bo lažje, ne da tukaj sedaj berem kako se mastite z mesom, jaz pa sadje otepam. Me je pa tole moje mirovanje težo tako razjezilo, da danes na sadni dan nisem pojedla nobene solate- kar se še ni zgodilo. Vedno namesto kosila pojem solato- zelje. Sm pa danes na čajčkih, sneg je že počasi začel naletavati... čisto zimsko vreme. Želim vam da se zbudite v nebeško belo jutro..... tiste, ki imate to tako rade kot jaz in vam to ne pomeni eno uro kidanja. LP mici_33

Amelie  

član od: 2.5.2004

sporočila: 42

30. nov 2004 20:58

Pozdravljene... Kako je lepo brat tale forum... sicer se tu in tam pojavi kakšna kriza, ampak podpora in spodbuda je na višku:) Jaz sem tak prepozna, da bi vas prosila za kakršnokoli vzpodbudo... V soboto sem pekla muffine, in morala enega pojesti!, no in zvečer sem šla na zabavo in spila 3 piva in potem bila v nedeljo zelooo lačna... In sem grešila,... to je res moja šibka točka: alkolohl in potem grozna lakota... v glavnem. Zdaj mam že dva sadna dneva in še jutri sledi eden- za kazen... in mi kr gre... sploh pa komaj čakam ponedeljkovo tehtanje. Tole je zame drugič tako da ne pričakujem tako hitrega in drastičnega upada teže, ampak nekaj malega se pa že pozna... in z drugim delom (se pravi po vodnem dnevu) začnem intenzivno telovaditi... ko bo mimo en teden bo dobro... Lepo se imejte, in mislite na tisti OH dan in sladkarije, ki pridejo z njim... predvsem pa na tehtnico ko številke kar padajo, in poglede znancev, ki te že dolgo niso videli... veliko več je vredno to kot greh, ki ti da le minutno zadovoljstvo in pomirjen trebušček... Lp, Amelie Amelie

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti