Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

moni_31  

član od: 4.11.2004

sporočila: 10

29. nov 2004 9:34

Lara, ne skrbi, saj ti bo uspelo... Tudi mene je na vodni dan mučila lakota, predvsem dopoldan, potem pa je minilo in verjemi, da je vredno, jutri ko boš stopila na tehtnico boš tudi ti tako mislila... Danes je pri meni sadni dan in čeprav se držim diete, mi kg že več kot teden dni stojijo, tako, da je zdaj res potrebna volja, da še vztrajam, je pa danes moj 41 dan, torej kmalu bom na polovici... Vidim, da vas ima več probleme z vrtoglavico oz da se vam zatemni pred očmi, tudi pri meni so se te težave začele prejšni teden, se pa mi zdi, da je zdaj nekoliko bolje, morda dan ali dva pa sem bila že pošteno zaskrbljena, da ni kaj narobe.. Lepo dan vsem, moni_31

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

29. nov 2004 10:00

Živjo! Maychi, napočil je dan statistike in sem kar malo razočarana. Teža mi stoji in stoji, kljub temu , da sem še strožje in disciplinerano pristopila k dieti. Res nič hrane po 20:00 zadnji obrok (minimalen)pojem ob 19:00 ali prej odvisno od časa med obroki, vse obroke pa si pripravljam puste brez " nevtralnih živil". Teža mi stoji že od vodnega dne (10.11.04) . Pa saj razumem, da je normalno, da v nekem obdobju teža stoji, ampak zdaj bi se pa že moralo malo poznat, vsj kakšna deka. VETERANKE: POMOČ, ODGOVOR, IZKUŠNJE; NASVET, vse bo prišlo prav, samo da ne obupam. Povejte mi, kakšno je bilo stanje po 2.vodnem oziroma v zadnjem mesecu. Vam je teža obstala, je sploh šlo še kaj dol, kako dolgo je teža stala,... Meni je v spomladanskem krogu po vsakem vodnem dnevu teža obstala, vendar so kilogrami potem tudi hitro pričeli kopnet. Obstala je največ za kakšen teden. Razumem pa tudi to, da bo teža zdaj (po številkah na tehtnici) veliko počasneje izginjala, saj maščoba je pač lažja!!!!.... Se oproščam za še eno zeloooo obsežno sporočilo in prosim za pomoč! Res je, da kar tako z lahka se pa že ne dam ! Danes nadaljujem za sadjem...., če pa se naslednji teden ne bo nič poznalo.....!!!! LP. Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

29. nov 2004 10:39

Ja jaz pa moja dieta, pri sebi nimam zvezka, če bom za kakšen dan falila ne me zmerjat, mislim da sem nekje ne 36. dnevu.No izgubila sem -8kg, a sedaj en teden stojim na mestu. Po vodnem dnevu sem šla dve kili dol, sedaj pa stojim na teh kg. Noče se mi prikazati 77. Moram pa vam povedati, da ta vikend nisem bila tako zeeelooo pridna kot sem bila do sedaj. No v soboto sem imela meso, pa sem za kosilo samo hrenovko in košček kruha- pred ksoilom zlezla na Valvazor, zvečer smo pa šli na eno kitajsko večerjo in sem pečenega piščeta in solato... pa malo sladoleda.... ja ni šlo drugače... sem si privoščila- sem se tolažila s tem, da sem se pošteno nahodila. V nedeljo sem se pa tudi povzpela na Tromejo in ko mso šli na ksoilo v eno restavracijo se mi je že meglilo pred očmi, pa nimajo na jedilniku samo priloge. Nekaj časa sem gledala in se odločila za pečene šampinjone in riž. So mi tolk česna gor nasul, da sem skoraj vse pustila in jedla predvsem solato. Sem pa doma potem pregrešila s kosom črnega kruha in košček sira- mastnega. Kaj vem, grešila sem a mislim, da sem tudi pokurila cca. 2.000 kcal v teh dveh dnevih- upam. da ni bil vnos hrane previsok. Sedaj pa čajček in vse po starem dalje. Mogoče ne bi šla na nobeno večerjo več. Pa žal mam ravno v četrtek eno, bom nekako na solati preživela.Upam, da me ne bodo preveč zasliševali. Rožica, daj psokusi vztrajati do tretjega vodnega dne- mogoče ti bo tam teža zelo padla?? Vem pa da je veliko punc obupalo po drugem vodnem dnevu, po moje ravno zaradi enakega števila kg. ORBITREK- kupi malo boljšega- jaz sem mojega za 65.000 sit, pa na šest obrokov- dinners- pa še ta včasih škriplje. Moram pa rečt, da je res veliko v uporabi. mici_33

mucy  

član od: 4.11.2004

sporočila: 27

29. nov 2004 12:52

ojla, Rožica, jaz mam tud take probleme kot ti. Ne gre in gre več dol. Sicer mi vsi pravijo, naj zdaj že neham, da me je vedno manj, pa da riti tud nimam nikjer več, pa da me je zgoraj (prsi) tud vedno manj, ampak na vagi se pa sploh ne pozna. Sem tudi že malo obupavala, ampak, ker sem dobila ful vzpodbude na forumu, še vztrajam. Sem se odločila, da bom probala do konca (20.december), čeprav sem danes na S in sem fejst, fejst lačna. Pa kar neki se mi spi. že nakaj dni. Se mam mal za učit, ker študiram ob delu, pa me zvečer kar zmanjka. upam, da bo šlo. Torej, Rožica, ne obupat, se bova bodrili do konca, kajne? lp, mucy

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

29. nov 2004 13:38

Pozdravljene! Kar nekaj dni že premišljujem ali naj se vam pridružim ali ne. Danes je namreč moj S dan, tudi prvi vodni je že za mano. Tehnica kaže -5 kg. Imam občutek, da kljub zagriženosti in močni volji gredo kg vedno bolj počasi navzdol. Nekje sem zasledila, da nekoga zanima višina in začetna teža. No, sodim med majhne: 157 cm in 75 kg začetne teže. Po porodu sem se iz mojih 50 kg zredila na 75 in do danes t.j. skoraj 14 let nisem naredila ničesar, razen ločitve, selitve, menjave službe ..... glede kg pa nič. No, je pa začetek, a ne? Lep dan! Dalmatinka dalmatinka

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

29. nov 2004 13:48

Zdravo Rožica! Mogoče ti bo ta tolažba kaj pomagala: ne se sekirat, tud pri meni kg stojijo, pa še kar vzrtajam... Sploh ne vem več, kdaj se je premaknilo za kako deko dol (no ja po adnem dnevu, amm 2 deki manj, ampak je pri kosilu že vse "nadoknadeno". Rekla si, da do ponedeljka, potem pa... ja kaj, zdržala boš še tisti en teden, tako kot jaz! In tu sploh ni debate! Sem se jaz tako odločila (tudi za tebe!) Malo sem se hecala, sedaj pa res. Glej na to drugače. Če prenehaš s tem načinom prehranjevanja si v veliki nevarnosti, da izgubljene kg hitro dobiš nazaj.Če ne gre drugače, glej na vso stvar tako, da ohranjaš težo. In tudi to je za nekaj dobro. Boljše je biti na teh kg, kot pa jih nekaj dobiti nazaj in to samo zato, ker smo razočarane, da se nič "ne premakne" na tehtnici Kokos, tudi jaz sem čisto navdušena nad knjigo J. Mazel. Všeč mi je način, kako je napisana, kako vzpodbuja... Jaz sem na ta način hujšala, kar nekaj krogov po 35 dni (bolj ali manj uspešno, striktno), odvisno od volje, potrebe. Meni je dieta zelo všeč, ker je v njej ogromno sadja (čeprav je kar draga, glede na to da moraš jesti tropsko sadje. Je pa tudi res, da jo je včasih kar težko držati, še posebej kadar ješ 3 dni skupaj samo sadje... Poročaj, kako ti bo uspelo in kako se ti bo zdela, ko jo boš enkrat preizkusila. Lp, maychi Sporočilo je spremenil(a) maychi dne 29. nov 2004 13:53:23

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

29. nov 2004 14:08

Pozdrav dalmatinka! Mislim, da je kar pametno da si se nam pridružila na forumu, ker tu najdeš zelo veliko podpore in lepih misli, dobrih nasvetov..... Držim pesti, da nam bo skupaj uspelo. Mucy, hvala! Tudi jaz ti bom v podporo. Če ne zameriš, bi te vprašala kako dolgo si že na dieti. Oprosti se ne morem spomniti brskat po forumu pa tudi nimam časa. Sva pa kar na iztem, tudi jaz se imam veliko za učit, samo hvala bogu meni se sploh ne spi. Tako, da hodim zelo pozno spat ( bero okli 2:00 zjutraj). Meni je pa pohvala, da se mi ful pozna in da naj že neham največja spodbuda. A kaj ko je že moj dragi komentiral, sicer zelo vljudno, da mi ne zbije volje:" A zdaj pa ne gre nič več dol?" Moj takojšen odziv je bil: A sem se zredila?" Vprašal je samo :" Od česa?" In to njegovo vprašanje le potrjuje dejstvo, da je od zadnjih izgubljenih kg ali cm že res zelo dolgo. Prav zaradi opažanja okolice, da ne hujšam več me vse še bolj moti, predvsem pa zato, ker vem da res minimalno jem, pa še to samo sadje, zalenjavo,... Pa še vsakdan se gibljem, sicer ni nevem kakšna telovadba ampak defenitivno porabim kar nekaj kalorij... Joj, zadaj se pa že sama sebi smilim! A kaj tudi ta plat diete obstaja, ne samo sreča in veselje ob izgubljenih kg! PRIPRAVITE SE!!!!!! Se šalim! Želim vam, da bi vam kg kar se da hitro in enakomerno kopneli! LP, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

lara  

član od: 8.11.2004

sporočila: 18

29. nov 2004 14:09

Ženske moje, sotrpinke in tudi moški če so ! NE GA SRAT!!!! Ne smete odnehati, saj ste moji in še mnogokteremu vzorniki. A si predstavljate, da do sedaj nisem še nič jedla, sem pridna zdržim samo ob vodi (vodni dan). A sploh veste, da imate ogromne zasluge za to tudi vi, ki me spodbujate in poveste svoje izkušnje. Se strinjam s predhodnico, ki je rekla, da je pomembno da se ne pridobi kilogramov, sigurno bodo šli spet dol. Sigurno !!! Vztrajajte ! Saj ste zmagovalke ! Bodite ponosni nase in si to povejte vsak dan, vsak trenutek. NI NEMOGOČIH SANJ, JE SAMO NAŠE OMEJENO DOJEMANJE VSEGA, KAR JE MOGOČE. In mogoče je da vztrajate. Jaz vas še vedno želim za svoje vzornike. Hvala, ker ste z mano ! lara

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

29. nov 2004 14:14

Živjo! No pa se vam tudi jaz oglašam. Danes je moj 10 dan. Izgubila sem 1,5 kg, 3 cm okoli bokov in 3 cm okoli pasu. Ker še dojim se diete ne držim 100% in imam pri sadnem dnevu beljakovinsko kosilo. Sem pa zelo zadovoljna z rezultatom. Imam pa eno vprašanje. Tiste, ki želite izgubiti le nekaj kg, ali se držite diete 3 mesece ali prej nehate ali kako. Jaz bi se rada znebila še kakšnih 3 kilc pa bom zadovoljna. Moram pa vam vsem čestitati, ker ste tako pridne, vas vsaki dan berem in me kar spravite v dobro voljo. Ali je gor tudi kakšna mamica z majhnimi otroci ali ste same študentke? Pa lep pozdrav in pridno hujšajmo naprej, da bomo lepe na novoletnih zabavah. Jade Pa še to me zanima: v kateri dan spadajo gobe? Sporočilo je spremenil(a) jade dne 29. nov 2004 14:16:53

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

29. nov 2004 14:15

JA MAYCHI! Rekla sem do ponedeljka potem pa.... spet do ponedeljka in teko naprej do Božiča! Me je ful sram, da sem sploh lahko kaj drugega pomislila! Vem, da mi boš stala še teh par dni ob strani. Čeprav vem, da imaš tudi ti veliko dela s faksom, se vseeno potrudi in večkrat poglej na forum, da bova lažle pretrpeli še teh nekaj dni. No mislim predvsem sebe! LP. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti