Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

27. nov 2004 17:28

Pozdravljene vse hujšarice!!! Vidim, da se je v dveh dneh nabralo kar nekaj pošte tukaj. Jaz imam danes B dan in moram povedati, da sem se zdaj, ko mi teče drugi teden proti koncu že čisto navadila na 3MD in tudi moje počutje je iz dneva v dan boljše. Vsak dan tudi malo potelovadim, potrudim se, da vsaj 5krat tedensko. Tudi sama sem študentka, tako da nas je kar nekaj tukaj. V bistvu je res, da niti nimamo časa študirati na hrano, imamo preveč drugih obveznosti. En lep pozdrav vsem vam!!! saby

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

28. nov 2004 12:23

Pozdravljene! Vidim, da sem danes prva na forumu . Mici_33, včeraj sem bila zopet kar na rižu ( ga imam ful rada) danes pa imam OH pa si bom privoščila en burek. Upam, da ne bom imela takšnih težav kot ti prejšnič.Popoldne bom pa hitro prehodila ene 4 km. Lepo nedeljo vam želim. LP Dipsi

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

28. nov 2004 14:53

Zdravo! Kako je "tiho" na tem forumu. Sem mislila, koliko bom imela za prebrati, ker sem šele sedaj imela čas pogledat na forum, pa nič...no skoraj nič. Ja Rožica, seveda bom podaljšala to dieto, oz. način prehranjevanja. Najmanj do Božiča. Potem bom pa videla kako bo med praznike, do novega leta-pa saj že vidim, da bo treba še novo leto začeti na takšen način, da bom "dol spravla". Še dobro, da je od Božiča do Novega leta samo 1 teden!!! Kaj bi šele bilo drugače...ne upam pomisliti. Lp, maychi

neznan uporabnik

28. nov 2004 16:44

zivjo sem v vecih sporocilih prebrala, da nekatere med vami uporabljate orbitrek. Tudi sama bi ga rada v kratkem kupila, ampak se je res tezko odlociti, v tej poplavi ponudb. Mi lahko prosim poveste kaj uporablajte, na kaj je treba biti pozoren pri nakupu, katere znamke se vredu,... No vglavnem vse kar je treba vedeti pred nakupom. Hvala StarGazer StarGazer

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

28. nov 2004 20:43

Čao! Imam eno vprašanje. Danes sem imela Š dan in 2 uri po kosilu sem šla na naš hrib, kamor se hodi eno uro. Ne vem kaj mi je bilo, ampak meni se je v glavi ful vrtelo pa megliti se mi je začelo. Ne glede na slabo počutje sem vztrajala, res je bilo hudo, a se je bilo vredno potruditi. Ko sem dosegla cilj sem bila toliko boljše volje. Hvala za odgovore. saby

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

28. nov 2004 21:39

Saby, mislim, da je to zaradi manj kalorij in večjega napora. Je pa tudi res, da se pri tej dieti zniža krvni pritisk (tisti, ki imajo povečanega, dobijo normalnega). Jaz sem bila tudi večkrat bolj švoh in vrtelo se mi je, ker imam že po naravi bolj nizki pritisk. Zato je fajn kakšno kavico ali pa zeleni čaj piti. Priporočajo oboje, nesladkano. Ampak, previdno! Preverjeno ne gre oboje skupaj. Zelo dobro je imeti vsaj kakšno uro premora med kavo in čajem. Sy

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

28. nov 2004 22:00

Ku-ku, spet sem tu! Računalnik je "mrknil" in cel teden je trajalo, da smo se lahk spet priklopil. Preden kdo najde čas, da ti to popravi,... Ja, Dramik, res sm vesela, da si me pogrešala. Upam, da si pogledala v zasebno pošto!!! Saby, 12 kg sem izgubila v enem mesecu, do danes (41. dan) pa imam - 16 kg. Sam že dva dni mi pa teža stoji, a se ne sekiram, ker je prav tako. To je pravo hujšanje. Sem pa res vesela, ko vidm rezultate in sedaj tudi drugi opažajo, da se z mano nekaj dogaja. Kakšen blažen občutek. Na S dan pa imam tud jst ponavad krizo. Če sm cel dan doma, je za znort. Res se mi zdi d sm kr naprej na sadju. Rmeli, jst sm se tud ful težko odločla za to dieto, saj sm jih dala skoz že ogromno, a zdaj mi ni žal, saj tokrat končno nism lačna kot pri prejšnjih. Treba je po svoji glavi najprej "pospravt" in nato pogumno stopit naprej proti zadanemu cilju. NE BO TI ŽAL!!!! Sy ti je res dobro natipkala kako in kaj. Lara, vodni dan ni noben bavbav, čeprav sm tud js sprva mislila in se ga ful "bala". Ko ti kruli, se pač napiješ vode. Pa probaj se s čim zamotit!!! StarGezer, jst sm orbitrek kupla pred parimi leti v TopShopu in je čist uredu. Važn je, da se dobr predihaš, telo oziroma vse celice rabijo kisik. Ne kompliciraj in ne zapravljaj preveč denarja. Sicer pa odločitev je tvoja. Moram vam povedat, da sm prebrala sedaj knjigo od Judy Mazel: Zdrava vitkost za vse življenje in mi je ful všeč in se po dieti nameravam tega držat. Ta Montignac mi pa sploh ni všeč. Kakor za koga, a ne? Smo si pač različni!!! Toliko za danes. Lahko noč kokos

petraxxx  

član od: 28.11.2004

sporočila: 15

29. nov 2004 8:26

Pozdravcek vsem skupaj! Zacela sem 3md in me zanima ce mi lahko kdo napise vec repetov za vsak dan posebej, ker poznam samo osnovne, tiste ki so ze prirejene na tabeli, ki sem jo dobila. Mi je zelo vsec in mislim, da je zelo dobra dieta , se posebej, ker lahko jes vse. Aha, pa se to..ima kdo recept za jabolčno pito. Hvala. Petra petraxxx

lara  

član od: 8.11.2004

sporočila: 18

29. nov 2004 9:01

Dobro jutro ! Danes imam vodni dan, pa mi že zdajle kruli po želodcu. Kaj šele bo. Bi tko neki pojedla. Smrk! Kako vam je uspelo ? Čestitke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lara

petraxxx  

član od: 28.11.2004

sporočila: 15

29. nov 2004 9:22

Uf vodni dan..to more bit pa kar tezko kajne? Jaz moram do tja se pridet... In koliko kg si do sedaj izgubila? Namrec jaz bi rada saj 10 kg, ker sem se v parih letih precej zredila... petraxxx

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti