Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

25. nov 2004 9:13

Ojla! Rmeli, nič čakat na ponedeljek!!!! Začni danes in ne odlašaj! Boš videla, da bo šlo. Res škoda, da nisi obdržala izgubljenih kilogramov. Si se kaj vprašala, kaj je šlo narobe? Mislim, da bomo vse morale malo pazit po dieti, da bomo lahko obdržale svojo težo. Jaz sem že pripravila nart. Tehtanje vsaj 2x tedensko in že ob kilogramčku viška hitro na dieto. Ne trimesečno, ampak toliko, da se znebim odvečnega KG, ker če se jih bo nabralo preveč, bo večja kriza. Mislim, da bo to naš novi slog življenja . Lep dan! Meli

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

25. nov 2004 9:14

Živjo! Rameli, zakaj pa nebi začela v četrtek? Kar danes prični, saj veš da je začetek najtežji. Prični, pol pa bo že samo vse steklo. Pa do ponedeljka boš imela že en OH vmes, pa saj je skoraj tako kot, da nisi na dieti!! Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

mucy  

član od: 4.11.2004

sporočila: 27

25. nov 2004 10:35

ojla, jaz mam tud S dan danes. so pa teli dnevi res hitro naokoli. kar naprej je sadje. pa nič hudega. drugač grejo pa kile res počasi dol. v 65 dneh 10-11 kg. ali pa ne. saj vsi pravijo, da zdaj pa res lahko počasi neham, da me bo drugač pobralo. ker pa se prov fino počutim, bom vztrajala (UPAM) do 20. decembra. Rmeli, nič čakat do ponedeljka. Kar takoj začeti. Take odločitve so najboljše. Jaz sem se tudi odločila od včeraj na dones in mi ni žal. Če bi se prav dolgo pripravljala, sploh ne vem, če bi se odločila.TAko pa, kile dol, cm se manjšajo.. . pa lp vsem, mucy

lara  

član od: 8.11.2004

sporočila: 18

25. nov 2004 11:26

Hay ! Ste prave vzornice in lepo vas je brati. Jaz imam v ponedeljek svoj prvi vodni dan. Mi psiha nagaja, ker si ne znam predstavljat kako si potolažiš želodec, ko kruli in kruli. Potem pa imaš to vseskozi v mislih, pa se začneš sam seb smilit, kakšen revček si, ko ne smeš jest...... Kaj pa če sredi dneva ugotoviš, da ne zmoreš ? Se je katera prekršila ? S čim? Pa kaj vas sprašujem, niste pravi naslov, ve ste vse pridne, pa zdržite. Lep sončen dan še naprej. lara

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

25. nov 2004 12:04

Rmeli, pozdravljena!!! Veseli me,da si se oglasila in vem, da bos spet kmalu med nami. Mislim, da si moras najprej zastaviti CILJ, ki te bo vlekel, ker drugace ne bo nic. Najprej si predstavljaj, zakaj bi rada shujsala, kako se bos takrat pocutila, kako te bodo vsi hvalili, kako polna energije bos, kaksne obleke bos nosila, kako se bos postavljala po robu problemom (s hrano ne, seveda... khm! to velja tudi zame)... Skratka, motivacija!!! Jaz sem tudi tukaj, ze drugi krog. Tokrat mi gre pocasneje, ker nimam vec tiste hude motivacije, kot sem jo imela v prvo. Po dobrih dveh mesecih je zato moj izkupicek "borih" 7,5 kg, a ce drugega ne, vsaj gor ni slo. Zberi pogum in voljo in motivacijo. Vem, da si tega vredna. To je najlazji nacin, da dosezes, kar bi rada. S tabo sem. Sy

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

25. nov 2004 17:41

Lara, se pa dolgo nisi oglasila. Sem se bala, da je že kaj narobe s tabo. Kako pa zdravje? Preberi zasebna sporočila. Lp. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Amelie  

član od: 2.5.2004

sporočila: 42

25. nov 2004 18:18

Hey, pozdravljene. Mene zanima če lahko jem neoluščene arašide na OH dan... to naj bi spadalo pod sadje ne. Kaj pa suho sadje za zajtrk, naprimer namesto banane, jabolka ipd. Bliža se moje tahtanje. Komaj čakam. Sploh nimam občutka, če sem že kej shujšala, ker sem cel dan polna vode, ampak počutim se pa bolje. Bolj samozavestno, to je najlepše. No in z tehtanjem se bliža tut vodni dan... odločila sem se da se bom tehtala po vodnem dnevu, sej vem da to ni najbolj točna teža, ampak malo za vzpodbudo. Pa še za Miklavža se bom tehtala, upam da bo lepo darilo :) Pridne bodite, Lp Amelie

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

25. nov 2004 19:17

Pozdravljene! Tudi jaz sem danes na sadju pa sploh ni bilo tako težko zdržati. Izločila sem že kakšne 4l vode (na wc-ju) Upam, da je to normalno da greš tolikokrat na wc.Jutri imam B dan pa bom gotovo jedla pečene hrenovke in velikoooo solate. Rmeli, tudi jaz sem en teden zbirala pogum da sem začela z dieto sedaj pa sem na njej in se izvrstno počutim, ker mi prav to branje in pisanje daje ogromno volje in energije.Tudi če imam krizo se spomnim da nisem sama, ki hujša in grem mal na forum prebrat kaj mislijo druge sotrpinke in mi je takoj lažje. Zato ne oklevaj in se nam pridruži. Lp Dipsi

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

25. nov 2004 21:22

Dober večer! Spet je en dan za nami. Jaz sem ga preživela kar uspešno, upam da bodo tako uspešni tudi prihajajoči dnevi. Tudi meni ni bilo težko zdržati ob sadju, res pa je da je vse lažje, ko si osvežiš ali določiš cilj kaj bi rad dosegel, kako izgledal. Imam občutek kot, da sem šele pričela z dieto, po glavi mi kar naprej švigajo misli o hrani...., vendar vse premislim kdaj in kako pripravljeno si bom privoščila. Verjamem pa, da se bom veliko pregrizkom tudi izognila, ker preprosto vsega kar spada v določen dan pa res ne morem pojesti, bi imela spet tisti občutek grešenja, al pa XXX kg. Vsekakor pa nebi rada zašla na stara pota, priznam da sem bila že kar blizu, vsaj kar se razmišljanja tiče ( Saj to se mi pa ja ne bo poznalo. Kako bo pa dieti, boš pa vseeno lahko jedla?). Vesela sem, da sem se še pravi čas vrnila in razčistila sama s sabo! Zdaj bi rada izgubila še kakšen kilogram in zato je bila ta poteza več kot nujna! Ko dosežem svojo željeno težo pa mislim, da s prejšnjim razmišljanjem o hrani lahko to težo ohranjam, vendar se zavedam, da bo nujen nadzor nad kaloričnem vnosu. Bodite super in uživajte v prihajajočem prazničnem vzdušju! LP, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

25. nov 2004 21:32

Živijo! Punce, kako ste kaj preživele današnji dan? Mina, kako je šlo s prvim sadnim dnem? Ni bilo hudo, a ne? Zapomni si, da bo vedno lažje! Rmeli, če še slučajno nisi začela danes, verjamem, da je jutrišnji dan tisti "ta pravi"-seveda, če že ne boš imela, kar Š dne. Podpore boš z naše strani imela dovolj, tega se ni treba bati (prej si boš zaželela, da ti nehamo "težiti"). Pa saj sama veš, da ni težko, če si eno rundo že dala čez-si prava "veteranka" za nas... Amelie, suho sadje, je isto kot vse vrste sadja, vendar je omejeno na 8 kosov suhega sadja v enem obroku. Vem, da so dovoljeni oreščki, mislim pa da ne smejo biti praženi in soljeni (vendar nisem 100% prepričana, mogoče sem to prebrala v kateri drugi dieti). Poizkusi z orehi, jaz se kar težko kontroliram in ustavim, ker so takooooo dobri! Lara, če boš zdržala na vodni dan do popoldneva, ti tvoja trma ne bo pustila, da se prekršiš. Verjemi! Sploh ne smeš pomisliti, da ti ne bo uspelo. Nikoli ne dvomi v svoj uspeh, pa boš že na pol poti, do uspeha!!!(to velja za vse, ne samo za laro) Lep pozdrav, maychi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti