Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

mačkica  

član od: 11.11.2004

sporočila: 7

24. nov 2004 14:36

Meni je po prvem vodnem dnevu teža stala več kot dva tedna (prej sem shujšala 7 kg), bila sem tudi zelo zaprta, ampak ker sem si že pred dieto pošlihtala v glavi, da se enkrat ustavi, nisem imela napade panike, ampak sem se držala naprej (bolj ali manj brez prekrškov - kot prvi mesec), sedaj, ko se približujem drugemu vodnemu dnevu - v soboto - pa mi kg letijo dol po pol kg dnevno, tako da je skupna bilanca - 10 kg. Torej ne obupaj, tudi če se ustavi za dalj časa, če se držiš kombiniranja in manjšega vnosa hrane, se enkrat, že po zakonih fizike, mora poznat - prazna vreča pač ne more stat pokonci. Pogum in ne obupaj!

teichy  

član od: 1.9.2004

sporočila: 13

24. nov 2004 14:40

LP VSEM. NISEM NOVA, KAR ŽE STARA SOTRPINKA. LE DA SEM SE OGLASILA SAMO NA ZAČETKU, KO SEM ZAČELA Z DIETO. PRESTALA SEM ŽE EN VODNI DAN, V SOBOTO PA ME ČAKA ŽE DRUGI. PRVI JE MINIL BREZ PROBLEMOV IN UPAM, DA BO TUDI V DRUGO TAKO. DANES JE MOJ 55 DAN DIETE IN DO SEDAJ SEM SE SAMO 1XPREGREŠILA IN SEM SE ODLOČILA DA DO KONCA STROG DRŽIM BREZ PREKRŠKOV. IZGUBILA SEM Ž KAR NEKAJ KG, STEHTALA PA SE NISEM IN SE TUDI NE BOM DO KONCA DIETE. TAKO SEM SE PAČ ODLOČILA. SEM ŽE ZLEZLA V KONF. ŠT. 36 ALI ITALIJANSKA 40. SEM FUL VESELA. KAKO GRE PA vAM? ČAU VSEM SKUPAJ IN USPEŠNO HUJŠANJE, VZTRAJAJTE SE SPLAČA! MATEJA.

mina  

član od: 21.11.2004

sporočila: 5

24. nov 2004 17:02

lp tudi z moje strani! ravnokar sem pojedla kremsnite - sem na OH dnevu. jutri me caka MOJ PRVI SADNI DAN (!!!!) in lagala bi ce bi rekla da me ni strah. drzite pesti, da mi bo uspelo, saj veste, vse je enkrat prvic. bravo teichy, le atko naprej... veliko uspeha tudi drugim. mina

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

24. nov 2004 17:11

2303, no tako huda pa spet nisem! Je pa res, da vam ne pustim prekrškov glede slaščic in podobnih zadev. Zato se nikar ne tolažite katere sestavine so v določeni slaščici, ker v tisti krizi itak vidimo samo dovoljene sestavine! Kaj pa margarina, pa orehi,..... Moj nasvet je tak: Ne sme sebe farbat!!!! - Jejte čimbolj zdravo hrano (brez skritih nedovoljenih sestavin, zato vedno preberite kaj določen izdelek vsebuje in kako kaloričen je in ga glede na to uvrstite v posamezni dan) - vse maščobe pa nadomestite s kakovostnim oljivnim oljem in uživajte maščobe rastlinskega izvora. - Pazite na skrite maščobe, ker so maščobe največji vir energije. - Pazite na vsebnost sladkorja - Hrano pripravljajte z malo ali brez maščob !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IN BODITE PRIDNE, TER UPOŠTEVAJTE NAVODILA DIETE !!!!!!!!!!!!!!!!! p.s. Najbolje bi bilo, da bi si lahko vso hrano pripravljale same, tako bi zagotovo vedele kaj vsebuje določen obrok. A kaj, ko v življenju nikoli ni tako, kot bi bilo najbolje. HA, to pa zato, ker je vedno ko je že najbolše, sprevidiš da je lahko še bolje. In hvala bogu, da je tako! LP. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

dramik  

član od: 9.11.2004

sporočila: 34

24. nov 2004 18:15

Hay Čestitam vsem pri zelo dobrih rezultatih! Pa seveda tudi sama sebi :) , saj se mi že zelo dobro vidi uspeh. Moje najljubše kavbojke nisem oblekla od začetka diete, sedaj so mi toliko prevelike, da moja tašča pravi, da gre lahko še negdo noter. HA HA HA. Noro, kaj? Sama nase sem ponosna. Pa ne mislit, da sem shujšala za kakih 20 kg. Sploh ne. Nazadnje, ko sem se vagala sem bila lažja za samo 5 kg ( samo, kaj ? ), meni se zdi ogromno! Zdaj se pa nisem vagala že nekaj dni, a mislim, da sem šla še nekaj dol, ker so mi vsi prstani zelooooooo preveliki in lezejo dol. Zato sotrpinke, ne obupat, ker se splača. Verjemite! LP, in kar tako naprej! Taja

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

24. nov 2004 21:18

Pozdrav! 2303, kapo dol, da si se zadržala. V tem, kar si rekla, je res največji problem. V "prepovedanem" vidimo vedno samo tiste sestavine, ki so za tisti dan dovoljene, ostale si pa malo prilagodimo ali jih preprosto odmislimo. Saj bo hitro OH dan, pa boš takrat prišla do svojega kosa! Mina, sadni dan bo minil hitro, samo ne preveč razmišljati o tem, kako je grozno, da lahko ješ samo sadje. Razmišljaj pozitivno, da boš pojedla veliko vitaminov, kar ti bo pomagalo da ne boš zbolela, pojedla boš lahko veliko različnih vrst sadja (pripravi si kompot, da boš pojedla nekaj toplega). drugače pa, saj imaš nas, da te vzpodbujamo. Pa ne se sekirat, jutri nisi sama na S dnevu, tuti jaz ga imam, pa Rožica pa še, pa še... Če bo lepo vreme, se odpravi na sprehod, delaj nekaj kar delaš rada...zamoti se, če te je strah, da ti ne bi uspelo. Drugače je pa to tako ali tako samo en dan, v petek bo pa na jedilniku meso. Vztrajajte! Lp, maychi

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

24. nov 2004 22:07

Hojla Maychi! Jutri pa sadje praviš! Danes sem bila zelo zelo pridna, še sladice ni bilo. To pa zato, ker sem zadnjič preveč grešila in kot sem obljubila sem 100% še strožje spet nazaj, ker mi teža že kar nekaj česa stoji sem se odločila, da se še bolj primem v roke in nič več sadnih prigrizkov popoldne. Še vedno sem vsa napihnjena PMS pa do fula, če ne bo čim prej tete na obisk?!!! Jutri bom pa res rabla veliko podpore, upam da se boš kaj oglasila, se bojujem z naravo, ki me kar naprej sili v obhode po kuhinjskih policah, pa nazaj do hladilnika. Mina, kar nič se ne boj skupaj nam bo uspelo. Čau, se tipkamo jutri! Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas. Sporočilo je spremenil(a) Rožica dne 24. nov 2004 22:07:30

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

24. nov 2004 22:35

Ojla! Sem se res zadržala in mi je uspelo. NISEM JEDLA GIBANICE!!!! Uf, bila je težka, saj vem, da je zeloo dobra, sem pa si jo shranila in jo pojem v petek. Rožica, saj vem, da nisi takooo stroga, malo pa je le pomagal tisti NEEEEE!!! Držim pesti, da tudi tebi uspe, ko bo kaka kriza. Maychi, tudi tebi hvala. Dam ti čisto prav, da res vidimo samo tisto, kar je dovoljeno. Kaj se more, če pa je prepovedano NAJSLAJŠE! Pa bo že. Malo je samo treba počakat. Mina, sadnega dne se ni potrebno bati. Boš videla, da bo minil kot bi trenil. Jaz sem ga imela včeraj (že 5.) in sem si za kosilo z paličnim mešalnikom spasirala 2 jabolki in 1 banano ter dodala malo cimeta. Bilo je suuuuper, le preveč, tako da nisem pojedla vsega. Poskusi. Fino se imejte! Nočko! Meli

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

24. nov 2004 22:54

ČER!!! Kako? Jaz sem iz dneva v dan boljše, ne morem verjeti, da me ta dieta tako žene naprej. Res imam neverjetno voljo in ne sme mi je zmanjkati. Veste, danes sem srečala eno žensko, ki je po tej dieti shujšala 28 kg in je rekla, da sploh ni težko, da ko začneš in gredo kg-ji dol, da sploh ne moreš nehat. Pa vam ne morem povedat kak zdaj zgleda fajn... Lepo bodite pa se tipkamo, jaz imam jutri OH dan!!! Nočka saby

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

24. nov 2004 23:08

Živijo ! Eden pač mora biti tazaden, pa naj bom to jaz. V prejšnji rundi ( spomladi ) sem sicer že hujšala po tej metodi in tudi shujšala 10 kg, kar je bilo za mene osebno zelo veliko(čeprav se mi ni dosti poznalo), ampak sem čez poletje dobila menda vse nazaj. Sploh ne upam stopiti na tehtnico ! In zdaj se že dva meseca odločujem, da bi ponovno začela, pa kar nimam poguma oziroma ni taprave volje.Tisti ponedeljek, ki si ga določim za prvi dan, vedno kaj pride vmes in potem me do konca tedna mine, ker sem jezna na samo sebe, ker nisem dosti vztrajna in tako dalje. Stara zgodba se ponavlja. Prosim za malo spodbude, ker moram ( povdarek na moram ) shujšati vsaj 25 kg, pa sem čisto na psu !!!! LP Rmeli

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti