Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

dramik  

član od: 9.11.2004

sporočila: 34

22. nov 2004 20:33

Hay Maychi ni za kaj. Mogoče tudi kdaj drugič. Jutri imam OH dan, pa me zanima kam bi in če sploh lahko uvrstim njoke ( beri krompirjeve svaljke ), če pa se mi tako jedo! : ) Jaz mislim, da če sem preživela današnji dan, bom tudi do konca. To je bila taaaaaka kriza, da sem skoraj znorela. Mogoče pa pride obisk.......... Tete tečke. LP in lahko noč vsem, ki vztrajate in tistim, ki se nam bodo kaj kmalu pridružili. Taja

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

22. nov 2004 21:06

Maychi, obljubim vsaj do 12.12.04 sem strogo, kaj strogo, najstrožje z vami!!!! Upam, da je to dovolj dobra obljuba, ker ne vem kako ti naj preko računalnika to bolje pokažem. LP, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas. Sporočilo je spremenil(a) Rožica dne 22. nov 2004 21:07:16

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

22. nov 2004 21:33

Dipsi me veseli, da ti je pomagalo. Sama psem pred to dieto imela teževe z želodcem par let in sem preštudirala vse, samo na gastro nisem šla... vedno je bil še čas. Sedaj sem pa našla tole pa je vse ok. Razen če kaj grešim, pol je pa hudič, hvala bogu, če ne bi preveč grešila. Rožica men se tudi v zadnjih dneh dogaja, da me kaj prime kaj bi, pa ne znam počakati na dan ko bi lahko. Danes imam sadje, pojedla sem pa še ene pet sezamovih palčk, ŠIT. Ampak šla sem pa na tečaj risanja in narisala en lep akt, ko bom velika bom slikarka. A mogoče katara ve kje na netu se stakne podloge za risanje na folijo?? Malo bi morala trgovino okrasiti, pa imam same stare.. prosm za link, če katera kaj ve. Hvala lp mici mici_33

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

22. nov 2004 23:00

Zdravo. Dramik, krompirjevi svaljki po mojem spadajo na Š dan(če sploh, no nisem povsem prepričana, katere sestavine so še vse dodane). Bo katera druga bolj točno odgovorila. Rožica me veseli. Če sva že skupaj začeli, bova pa še skupaj končali (pa če boš zato, še nadaljevali, seveda ne tako strogo. Se slišimo jutri, sem malo utrujena. Ampak trebušnjake pa še bom naredila (bom potem hitreje zaspala, ker bom še bolj utrujena...). Lahko noč. maychi

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

22. nov 2004 23:10

Ojla vsem skupaj!!! Dolgo se nisem oglasila, sem pa prebirala forum in se držala diete. ČESTITKE VSEM, KI VZTRAJATE!! Za enkrat nimam nobenih težav, razen tega, da mi hlače dol lezejo je vse OK. Zanimivo, kako se tudi meni zdi, da imam same sadne dneve. Komaj je minil, pa je jutri spet tu! Sicer pa mi gre dobro. Danes je moj 20.dan in 4 kg manj. Centimetrov nisem merila, jih pa bom po vodnem dnevu, ki se vztrajno približuje. OJOJ Bo šlo Upam. Lepe sanje vsem vztrajnim in seveda pogum vsem novim Nočko Meli

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

23. nov 2004 7:07

Dobro jutro! Danes sem pa jaz prva! Na sporedu je Š in za kosilo bo ričet. Uf spet nekaj težkega. glede njokov ne vem imajo še jajce in moko, pa margarino. Bo pa res, če že moraš, najbolje verjetno Š ali pa OH. LP. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

23. nov 2004 9:46

Njoke bi jaz dala (če bi že morala kam) pod sladico na OH; sploh pa, če jih ješ sladkane. Jaz imam takšne najrajši, ampak se držim, da jih med dieto ne jem. Zdaj, ko to pišem, komaj požiram sline he-he Jaz sem še kar vredu. Nič posebej novega. Srednja žalost. Danes imamo škrob. Jedla bom popražen krompirček, sojino polpetko in rdečo peso (že skoraj klasika) Mejte se! Sy

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

23. nov 2004 11:08

Jaz sem se pa danes zagledala v konzervo rib z zelenjavo, kcal naj bi bilo okoli 200 ena konzerva. Pa so mi kar nekako všeč v kombinaciji s koščkom kruha, pa nič drugega. Kaj ostale mislite o tem, bi bilo to ok? Drugače pa sedaj stojim na teži, noja se jo prilagajam, saj verjetno res na vodo izgubiš več ali manj vodo, a se mi zdi da se ti zelo skrči želodec in je zato fino.Pa men je ful prebava delala- cel dan na wc, kot bi ne vem kaj jedla. Hvala za idejo Sy jo bom izkoristila jutri. Držte se mici_33

mucy  

član od: 4.11.2004

sporočila: 27

23. nov 2004 12:45

ojla, jaz sem danes tudi na Š. Sem pojedla mal praženega krompirja, pa fajn skledo solate zraven. zdej sem pa ful sita. zvečer bom pa verjetno samo še solato. po vsej verjetnosti, ker se mi krompirja ne bo dalo pripravit. za jutri pa še ne vem. nič mi ne pašejo makaroni al pa pica. ima katera kakšen predlog? lp, mucy

mucy  

član od: 4.11.2004

sporočila: 27

23. nov 2004 12:46

ojla, jaz sem danes tudi na Š. Sem pojedla mal praženega krompirja, pa fajn skledo solate zraven. zdej sem pa ful sita. zvečer bom pa verjetno samo še solato. po vsej verjetnosti, ker se mi krompirja ne bo dalo pripravit. za jutri pa še ne vem. nič mi ne pašejo makaroni al pa pica. ima katera kakšen predlog? lp, mucy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti