Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

20. nov 2004 22:21

Zdravo punce. Vidim, da ste vse zelooo pridne, vztrajate pri dieti, vsak dan se nam pridruži kakšna nova...v glavnem vse nam gre kot po maslu. Mici_33, tudi jaz na OH dan pojem takšne stvari, ki jih drugače ne. Trenutno imam "obdobje" ko mi zelo paše med in si ga na ta dan kar pošteno privoščim (na kruhu). Pač, nimam vedno takšne potrebe po medu-je obdobje ko ga ne morem videti. Rožica, me veseli, da si še kar z nami, pa tudi, če imamš malo manj časa za nas.... ja veš sem že začela delati, ampak ker sem prvič delala v tem programu, sem si datoteko shranila, tako da je sploh ne najdem. Nič za to, če je ne bo na spregled, bom pa začela še enkrat od začetka. Lp vsem, maychi

dramik  

član od: 9.11.2004

sporočila: 34

21. nov 2004 12:11

Hay Ja,tudi jaz sem še tukaj in vztrajam. Včeraj sem celo noč preplesala in pila samo vodooooooooo. Za ostale se ve kaj so pili?! Ni mi bilo težko. Imela pa sem S dan. Vsem moram reči, da tale forum zelo pomaga, ker če ne bi bilo vas, bi jaz sigurno že obupala. Hvala, punce. Upam, da boste vse prišle do svojih idealnih mer. Jaz se bom trudila do konca. Še to. Zelo se mi je znižal pritisk. Toliko, da mi je včasih celo slabo. Kar neke črne pike imam pred očmi, ko imam zaprte. Pa spijem eno kavico, pa je. Ali pomaga še kaj za zvišanje pritiska? No, pa da še jaz malo napišem rezultate. Danes sem se prvič vagala od začetka. Po 12 dneh -5 kg, v pasu -11, prsa -8, a niso to spodbudni rezultati? LP,vztrajajte, se splača. Taja

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

21. nov 2004 12:26

Pozdravljene! Kako ste, vidim,da vam gre super! Čestitam Taja, le tako naprej. Jaz imam danes OH dan in bodo na sporedu testenine. Želim vam lepo NE, pojdite malo ven na sonček! BYE saby

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

21. nov 2004 14:48

Pozdravljene! Hvala kokos in mici_33 za nasvet.Bom poročala če bo kaj izboljšanja.Vesela sem za vse vas ,ki ste uspešne pri dieti.Upam da bo tudi meni uspelo. LP Dipsi

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

21. nov 2004 17:01

Sigurno ti bo uspelo, če se boš pa nas držala te bo pa še trma popadla, tole res moram še zdržat, pol bom pa jutr lahko rekla da nisem jedla... moooraaaam, kaj bodo pa druge si mislile, če ne bom. In tako teče mesec pa še kaj več, me pa drsimo proti cilju vedno lažje... Glede želodca pa, če si imela že preje težave potem bi bilo dobro stopiti do zdravnika, narediti kuro z Ranitalom ali Ultopom, al pa na gastro, ker veliko težav povzroča tudi bakterija v želodcu, katero najdejo z gastro, obstaja tudi en pregled krvi po katerem najdejo to bakterijo, ampak ne vem če ga delajo pri nas. Ostalo pa je pri želodcu zelo pomembno večkrat po malo pa zelo dobro prežvečeno- najbolje da ješ vedno ob istih urah. Jaz sem pa danes en burek- sirov, pa sem se tako najedla, da imam še po štirih urah prepoln želodec za na orbitrek. Še dobro da je jutri sadje. Pozdravčki vsem mici_33

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

21. nov 2004 17:58

Zdravo! Vidim, da ste današnji dan raje preživele na sončku, kot pa da bi pisale na tem forumu. Pa saj je prav tako, potrebno je izkoristiti vsako minutko sonca, ker ja tako malo, pa še dnevi so tako kratki. A ni super, da je za vikend tako lepo vreme (in ne samo med tednom, za vikend pa dež ). Mene je danes takoooooo zeblo, da me niti čaj ni pogrel. Ampak vsaj vem zakaj-bila sem na ...me ni moglo nič greti...Sem se šele sedaj malo zagrela, pa še to sem morala it na tek, da je kaj pomagalo-dve muhi na en mah(zagrela sem se, pa še kalorije so šle dol)! Dramik zelo dober rezultat, za 12 dni diete. Kar tako naprej! Se splača, a ne? Rožica...kaj nimaš nič več časa za nas (saj ne hecam se, saj vem, da vedno kaj vmes pride in ni vedno časa za tipkanje...) Ampak zapustit nas pa ne smeš! To je ukaz Lp, maychi

natali  

član od: 26.6.2003

sporočila: 44

21. nov 2004 18:24

Živjo! Naj vam najprej vsem tu gor ISKRENO ČESTITAM, ker vztrajate, se spodbujate, ... in prav zaradi branja vašega foruma se bom mogoče odločila za to 3md in se vam pridružila. Me pa prej še nekaj zanima. Nekaj, kar mi boste ve "veteranke" sigurno vedele odgovoriti. Imam namreč "majhno težavico" - da se včasih (vikend) malo preveč najem in mi je že kar slabo. Zanima me torej, če se je vam s to dieto res uredil metabolizem, kako ste občutile spremembo? Ker nimam ravno veliiiiko preveč kg, se mi pogosto zdi, da se mi ta dva dneva "jedače" ne bosta poznala - na žalost ni tako Počasi se kg-čki kar nabirajo. Sprašujem vas torej za nasvet - kako je ta 3md vplivala na vašo prebavo, stradanje, pre-najedanje? Upam, da to niso preveč osebna vpr. Vem pa, da ste ve pravi naslov zanje Želim vam še naprej veliko volje in vztrajnosti! Lp do prihodnjič! NaTaLi

mina  

član od: 21.11.2004

sporočila: 5

21. nov 2004 19:18

Pozdravcek! Tudi jaz se vam pridruzujem pri "skupnem hujsanju" :) Pol leta sem zbirala pogum, da se tudi jaz lotim te diete in koncno sem ga zbrala dovolj ter si rekla da jutri zacnem - s ponedeljkom. nekaj casa sem vas spremljala, ko se mi je racunalnik pokvaril in sem bila cel mesec brez interneta. V tem mescu, ste pa drage moje napisale toliko strani, da preprosto nisem mogla vsega prebrat :) Se malo statistike: stara sem 18 let, velika 165cm, tehtam pa 62kg. rada bi jih imela 53kg. Veliko srece za nadaljno hujsanje in se slisimo! papa ;) mina

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

21. nov 2004 20:08

Natali-glede tega, kar te zanima. Imaš omejeno, koliko lahko poješ za kosilo (poln globok krožnik) za večerjo pa pol manj. Tako, da če se boš držala tega, ne bi smelo biti kakšnih problemov s prenajedanjem. Do naslednjega obroka pa imaš 4 ali 3 ure. upam, da sem pomagala. Lp maychi

mina  

član od: 21.11.2004

sporočila: 5

21. nov 2004 20:32

se nekaj me zanima... ali je nujno, da za vecerjo jem enako kot za kosilo (le pol manj)?? ali ne bi bilo v redu, da za kosilo pojem npr. zrezek, zvecer pa jogurt? papa :) mina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti