Avtohtone jedi

vino-graben  

član od: 1.11.2003

sporočila: 26

13. apr 2004 11:15

Menim, da bi bilo potrebno najprej zastaviti sistem oz. nalogo, šele nato na lov za potrebnim denarjem. Glede na izkušnje, je po moje najvažnejše vso stvar najprej zaščititi - seveda mora biti stvar dodelana- in kar je najvažnejše, da ne spustimo zraven ljudi, ki bi to delali zgolj zaradi lastne promocije in zaslužka. Nekaj idej že imam, vendar več glav.... Če že ni mogoč zaprti tip komunikacij, predlagam še enkrat, da uredništvo vzame vajeti v svoje roke, ali pa jaz postavim datum srečanja, kot sem že predlagal.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

13. apr 2004 11:45

Vajeti so trenutno v izgranji te strani (krofih, slikah pri receptih) in nekaterih drugih problemih, ki so prednostne narave. Končno je ta stran le naša prva dejavnost. Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

13. apr 2004 18:57

Jaz sem tudi ZA ZIMA

vino-graben  

član od: 1.11.2003

sporočila: 26

13. apr 2004 23:47

O.K. Če je ostalim in uredniku prav, sem pripravljen prevzeti breme začetnega dela in koordinacije prvega sestanka. Se strinjam z urednikom, da je v tem primeru izboljšava te strani v prioriteti. Da izdam eno od idej: lahko nalagamo tudi tukaj v posebno okno (npr.:AVTOHTONI RECEPTI) recepte in že imamo osnovo za prihodnji korak!

lenca58  

član od: 16.7.2002

sporočila: 131

14. apr 2004 10:15

Sem pripravljena prispevati nekaj receptov starih mam z Gorenjske in Koroške. lenča

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti