Vprašanje za jerneja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17810

12. apr 2008 13:11

Ja, seveda, jernej, samo administratorji in moderatorji lahko mnenej abrišejo, vsa podvojen ajaz pač pobrišem, če naletim nanje ali me po ZS nanje opozorijo.

Hu, kdo bi si mislil, da bom šefa lahko kdaj kaj podučila

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

12. apr 2008 15:50

jernej je napisal/a:

 

Zabeležke na forumu si pa res lahko narediš večkrat ja, ker računalnik ne pregleduje, ali je že v zabeležki ali ne. Sem dodal na seznam želja  Tiste beležke iz foruma je treba tako predelati, ker ko nekdo uporablja napreden urejevalnik in jo odpreš v beležki imaš zmedo, namesto beležke

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Hvala ti za razširjen seznam želja .

 

Nisem prepričana če vem za kazero zmedo gre, sem pa v množici zabeležk ugotovila, da je določeno beležko kar težko najti. Odpiram posamezne strani in mnogokrat odpiram v prazno preden pridem na pravo črko. Če pa ne vem točnega naslova teme, je pa še bolj vprašljivo.

Si imel to v mislih?

 

Aki

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

12. apr 2008 20:01

V mislih sem imel to, da če shraniš sporočilo v forumu v zabeležko in ga je napisal nekdo z naprednim urejevalnikom in potem v zabeležki odpreš to sporočilo (ne za tisk!) potem se ti odpre kompletna neberljiva koda, ker urejevalec zabeležk nima naprednega urejevalnika...

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

13. apr 2008 13:00

Jernej, meni se zadnje dni občasno Firefox sesuje, ko odprem čvekalnico; a je v čvekalnici kaj spremenjenega, da se to dogaja, ali je bil v zadnjem popravku Firefoxa pred nekaj dnevi kakšen bug?

 

LP

Drejček

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

17. apr 2008 16:55

živjo... vseh strani nisem brala, pa vseeno. malo mi je čuden način iskanja po forumu, ker pač nepluskotom ne odpre več kot enega zadetka. Ostalo me ne moti, samo to, da se na forumu odpre tisoč in ena tema za isto stvar in deluje forum prav neorganiziran. Sodelujem na več forumih, ki imajo to s tremi moderatorji vse rešeno, pa še bolj aktivni forumi so to... Zakaj podeseterjenih tem ne pobrišete? zaklenete? človk res nima veselja pol iskat, ampak raje novo temo odpre, ko da gre pogledat vseh pectotisoč strani tem. pa vedno večji je kaos.. bannanna

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

17. apr 2008 17:07

drejcek: Čveka nisem spreminjal že dolgo časa...

bannanna: Tisoč in ena stvar... Če je nekaj odprto pred 2 leti bilo in danes spet ne pomeni da se niso svari kaj spremenile od takrat, v grobem. Sicer pa. Resnici na ljubo to ne bi bilo moteče, če bi dobila vse zadetke, kajne? Potem bi z veseljem prebrala vseh pet "enakih" tem? Zadetkov vseh pa ni, ker tudi mi moramo od nečesa živeti, nismo le sponzorska stran podjetja, ampak se moramo sami preživeti.

Če želiš lažje iskati, tako veš kaj ti je storiti  Mislim brez zamere, ampak Pluski morajo imeti malo lažje življenje, a ne?

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

17. apr 2008 18:44

aha, potem bo hrošč v firefoxu. Hvala za odgovor.

Drejček

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

17. apr 2008 22:17

ja, saj je logično, samo nepregledno vseeno. ne vem če bi pogledla vseh 5 tem npr.. ;) bannanna

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

28. apr 2008 7:24

Spet imam težave z dodajanjem ocene k recetu, saj spet nikjer ne najdem te kategorije Ali so spet kakšne težave?

Lep dan in veliko se smejte

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17810

28. apr 2008 8:02

Kakšne težave? Takoj pod naslovom recepta imaš kategorijo Ocenite recept. Pač tja klikneš.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti