Vprašanje za jerneja

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

21. mar 2008 13:09

aaaaaaaaaaaaaaaa, tudi jaz sem že oddala svoj glas...... katjushka

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

21. mar 2008 13:28

katjushka je napisal/a:
bi potem prišla še k tebi na kavo..... katjushka
Ti le pridi Saj veš, kjer je volje, je tudi pot blažkaa

kozamurnik

sporočila: 2311

24. mar 2008 6:21

Prosim za pojasnilo: - kaj pomeni uporabnika n vec v bazi?-da se je odjavil? in kako s e to naredi- pisno ali kako ?( saj se ne mislim odjaviti, me pa vseeno zanima) in -ali je navada pri receptih ocenjevati tudi simpatijo do avtorja-ice ali se ocenjujejo tudi slike oz. recepti kar tako na oko, ne da bi jih prej preizkusili in utemeljili-vidim da je to pogosta praksa,ker je mnogo zelo dobrih receptov, pa nimajo niti mnenja,ocene pa sploh ne in "receptov" ki so dobro ocenjeni, pa se jih ne da skuhati...pa brez zamere in hvala za odgovor ! kozamurnik

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17810

24. mar 2008 8:04

kozamurnik, ta čas, ko čakaš na jernejev odgovor, nekja pojasnil z moje strani.

In, mimogrede, takšna vprašanja bolj sodijo na ZS.

Vidim, da si tule precej nov(a), še spola nam nočeš razkriti. Veliko članov kulinarike (ne gleda na to ,ali imajo Plus paket ali ne), se pozna med seboj, tudi (že) v živo, zato je komunikacija med nijimi pač bolj sporščena. Smo kote ena velika družina, tako različni, pa vseeno povezani med seboj, ker nas druži pač ta stran. Nihče tule ne išče zaprtosti, neosebnosti, strogo profesionalnega načina komunikacije in odnosa nasploh. Večina nas je tu, ker smo radi tu,ker je dobra družba, ker najdemo dobre recepte, vedno pridemo do uporabnih nasvetov. Pa ne glede na to, ali za nasvete poprosimo ali pa jih kar preberemo, ker so zanje zaprosili drugi.

Recpeti, ki nimajo fotografij, so običajno starejšega datuma (mimogrede, ti ti lahko prispevaš fotografije zanje). S tem, ko ni fotografije zraven, so malo v ozadju, saj se ne morejo pojaviti kot recept trenutka.

Fotografije seveda lahko pokomentiramo, ocenjevanja te-teh pa ni, vsaj ne v posebni rubriki.

Glede kvalitete receptov pa samo: sto ljudi, sto čudi. Torej, kar je tebi všeč, še ni nujno ,meni ali komu tretjemu. Čar je ravno v raznilikosti. Strpnost pa je sploh čudovita človeška lastnost, kajne?

Upam, da je to vsaj en košček odgovora.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

kozamurnik

sporočila: 2311

24. mar 2008 8:29

Rimljanka, hvala lepa za pojasnilo! kozamurnik

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

24. mar 2008 8:56

Uporabnika ni več v bazi pomeni, da ga ni več v bazi Ali je prosil da ga odjavimo, ali je zamenjal email naslov, pa ni ponovno aktiviral računa, ali se je obnašal tako, da smo ga izbrisali (to je sicer zelo zelo redko) ipd.

Ocenjujejo se recepti, ne slike. Naj se ne bi ocenjevalo, ne da preskusiš recept. Ampak, kako lahko to preprečimo?

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

kozamurnik

sporočila: 2311

24. mar 2008 10:11

Hvala za odgovor uredniku pa tudi njegovim sodelavcem, ki se trudijo,da je Kulslo to kar je. kozamurnik

TinaTina  

član od: 18.2.2008

sporočila: 57

24. mar 2008 11:45

Mene pa zanima ena reč, vpisana sem bila v kulinarični kot Vale11 , potem smo zamenjali serverja tudi moj mejl je spremenjen, potem sem se ponovno prijavila na kul slo pod drugo uporabniško ime.Sedaj vale11 se ne uporablja več in vsi moji recepti so ostali pod tem uporabniškim imenom. Ali obstaja kakšna možnost da recepte preimenujemo pod novim imenom ali ne. Lp Tina TinaTina

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

24. mar 2008 14:40

Najbolje da se spet uporablja Vale11 če so pod njim tvoji recepti. Zakaj se ne prijavljaš več kot Vale11? Email se da spremeniti, tudi sama si ga lahko v nastavitvah.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

TinaTina  

član od: 18.2.2008

sporočila: 57

24. mar 2008 20:12

Hvala Jernej, saj je res se nisem spomnila, čisto zmedena sem . L p TinaTina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti