Vprašanje za jerneja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

9. maj 2006 19:20

kako zopet? Saj ves čas deluje Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

10. maj 2006 7:02

Takoj za tem sem poskusila na drugi računalnik, novejši, tudi tam ni šlo, pravzaprav tam sploh nisem mnogla na Kulinariko. Posvetovala sem se tudi s kolegom -računalničar, pa mi je rekel da je napaka pri povezavi, ne vem, res ne vem, morda pa imam jaz zacoprane roke Jernej, hvala za odgovor. lp Anamarija

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

10. maj 2006 7:14

Klepetalnico odpre v izskočnem oknu. Nekateri novi Windowsi imajo blokado le teh in je treba posej dati dovoljenje spletni strani, da sme odpreti izskočna okna. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Tamči  

član od: 10.4.2006

sporočila: 203

11. maj 2006 13:08

Pozdravljen Jernej! Vem, da nisem (še) Plusika (+), amapak imam problem. Želela sem na recepte-ikona jedi na žaru pa se mi izpiše, da nobeden izmed receptov ne ustreza mojim kriterijem iskanja. Poskusila sem pri sladicah, mesnih jedeh... in povsod je šlo vse čisto ok, kot mora. Kaj bi lahko bilo narobe? Saj bom poskusila še kasneje enkrat poizkusit. Hvala! Tamči

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

11. maj 2006 13:23

Tamči, tudi meni se je to zgodilo, čeprav sem "plusika". Jernej, pomagaj, prosim! Blanchy

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

11. maj 2006 13:25

Meni se je enako zgodilo, ko sem iskala recepte po sestavinah. Julija

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

11. maj 2006 13:32

Iskalec je delal, le tista ikona (stari način iskanja) ni delal. Tisto sem popravil. Preko iskalca pa žar deluje. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

12. maj 2006 9:22

Joj, joj, Jernej, že spet jaz. Ne vem, ali naj počim zdaj ali kasneje... no, zdaj pa še smeški mi ne delajo, najboljše da grem domov. Ne morem odpreti linkov, ki si jih poslal, oziroma, ki jih je poslala šefica Ligojna. Kaj morda lahko ti pomagaš? lp

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

12. maj 2006 9:32

Ja lahko. Prosi nekoga, naj ti namesti Opero, Firefox ali Netscape Mozzila brskalnik, ker očlitno uporabljaš novi Internet Explorer z varnostnim popravkom SP2 Windows XP, ki zavrača odpiranje izskočnih oken. Ali pa v varnostnih nastavitvah nastavi, da kulinarika.net sme odpirati izskočna okna. Kje se to točno naredi ne vem, ker ne uporabljam tega popravka ravno zaradi težav. Ima pa ogromno ljudi težave s tem, ker internet Explorer kar lepo blokira odpianje oken. Tako slike kot klepet in smeškoti delujejo na podlagi ŽELENIH izskočnih oken, saj nanje kliknete. Internet Exporer pa je tako neumen, da tega ne dovoli. Najlažja pot je pa namestitev alternatinega brskalnika, ki jećzastonj, dela mnogo bolje, ohrani ti vse priljubljene povezave, nekateri celo kolačke in ga lahko imaš na računalniku v cca. 5 minutah. In potem je vseh takih in podobnih težav konec. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

12. maj 2006 9:44

Pojavna okna vlopiš tako da klikneš pomoč in nato klikneš:izlopi preprečevanje pojavnih oken.Upam da bo šlo. Bernarda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti