Vprašanje za jerneja

kozamurnik

sporočila: 2311

5. sep 2008 9:10

elba, mislim da je JEKLIN in ne JAKLIN. kozamurnik

elba  

član od: 7.2.2007

sporočila: 178

5. sep 2008 9:18

Ja, ja z E - Jeklin. elba

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

9. sep 2008 21:08

Mene pa zanima, zakaj mi zadnje case pri ocenah pise: prislo je do napake -stran ne obstaja in tako se ne vidi,kdo oceni recept. Ni sicer zivljenskega pomena, pa vendar. Hvala , in lp Lp lucka

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

14. sep 2008 22:22

Pozdravljen,

kakšen dan nazaj sem prekopirala na forum opozorilo v zvezi z onesnaženim oljem. Opozorilo je bilo v francoščini. Članica Matilda me je povsem razumno opozorila na dejstvo, da vsi bralci foruma ne razumejo francosko in sem seveda članek prevedla v slovenščino in ga poslala na forum.

Ne vem kaj sem pritisnila, vsekakor je tema poniknila. Mislim, da sem svoje že nekako porazirala sama, vendar Matildinega odgovora pa najbrž nisem. Ona ga tudi ni.

Opozorilo sem dobila od svoje prijateljice iz Francije in mislim, da ni spam, sem zelo prepričana, da se take nemarnost vsaj v zvezi z oljem dogajajo tudi pr i nas.

Mi lahko pomagaš? Prevod je bil sicer zelo na hitro in lesen, če ga ne najdemo, lahko pa še enkrat nalimam original in bo kdo bolj elegantno posredoval. Hvala,

lp, nola

nola

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

16. sep 2008 8:30

Tega se jaz tudi spomnim, Nola, potem je pa izginilo. Mogoče so administratorji zbrisali, ker je, kako bi rekla, bilo čez okvirje te strani in je bilo nepregledno. No, se mi zdi, da v "normalni" obliki ne bi smelo biti težav. Atina

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

23. sep 2008 8:16

Jernej, zakaj mi ne delajo smeškoti???Sploh nimam znaka za njih!Pa tudi ves okvirček pod  ODGOVORITE NA TEMO  je prazen, razen štirih malih kjer v prvem piše: odstavek  

lp Nena

Nena-morje

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

23. sep 2008 8:32

Potem je nekaj narobe z brskalnikom, smeškoti delajo.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

23. sep 2008 8:51

Jaz bi pa Jerneja vprašala, če bi se dalo v beležki, pod "priljubljeni recepti" narediti tako, da bi bili recepti razvrščeni po kategorijah (lahko tudi samo nekaj osnovnih)

LP

cervus

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

23. sep 2008 9:08

Ali zgoraj desno filter po kategoriji ni dovolj?

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

2. okt 2008 0:05

Jernej, pozdravljen!

Do pred nedavnim sem lahko kopirala linke v forum (npr za pomoč pri iskanju v forumih), sedaj pa že nekaj časa ne gre več. Zakaj misliš, da bi to lahko bilo? Res sem opazila tudi, da je naslov strani v naslovni vrstici delno obarvan sivo in ne črno. Mogoče je kaj v zvezi s tem? Se da to kako nastavit? Se mi pa ta siva barva pojavlja povsod, ne samo na kulinariki, ampak linke drugje lahko kopiram!

Upam, da nisem preveč zabluzila in hvala za odgovor!

lp Saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?NENA58
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti