Vprašanje za jerneja

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

30. apr 2008 12:04

Ko je ravno ta tema na površju, bi vprašala Jerneja, oz povedala, da ko brskam po forumu in kliknem levo na puščico, mi danes prikaže zadnji prispevek, moralo bi pa prvi naslednji po zadnje prebranem. Upam, da sem napisala razumljivo. Včasih mi pa vrže kar prvo stran, pa sem temo že prebirala, potem kliknem na zadnjo stran, pa mi še enkrat vrže prvo, šele v tretjem poskusu dobim zadno stran. To opažam že dalj časa. Mogoše je kaj novega kar nevem?

Aki

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

30. apr 2008 12:16

Tudi meni se dogaja podobno kot aki...

Lep dan in veliko se smejte

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

30. apr 2008 12:16

punce, originalna slika res ne dela. Popravljam, pa ne znam popraviti, ker bi moralo delati pa ne dela. Sicer bom pa opustil popup izskočno okno in naredil da se bo slika odprla tako kot se odpira drugje. Imam že delo za med prazniki :-/ S temi originali je tako ali tako nekaj narobe, ker ko jih izbrišemo pridejo pod isto ime novi, kar ni dobro, moram vse prevetriti...

 

aki: če imaš napreden urejevalnik ti vedno vrže na koncu strani, ne tam kjer je prva nova tema, to je "lastnost" naprednega urejevalnika. Če je pa kaj drugega pa še nisem opazil, mi vrže ponavadi kar prav. Sem pa nekaj spreminjal neke osnovne funkcije tako da je danes morda kaj slabše.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

30. apr 2008 12:18

Je pa tako, da če je malo sporočil v temi oz. malo novih se ti zdi da te ne vrže na zadnjo, ker drsnik ne more iti več dol (je že do dna). Sem malo pogledal in če je le eno novo sporočilo ponavadi "pristane" na prejšnjem, ker je drsnik že do konca  in ne more iti nižje (predvsem če je kratko zadnje sporočilo). Ker drsnik dalj kot do dna ne more iti

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

30. apr 2008 12:42

Mogoče imam pa res napreden urejevalnik, pojma nimam :S

Jernej, pa da ne boš cele praznike samo delel, moraš dovolit, da ti malo " jermen dol pade".

 

Bi pa še nekaj vprašala: pri nalaganju slik v album (ta še ni objavljen) in kasnejšem urejanju sem ugotovila ,da sta dve fotki dvojni in jih ne morem zbrisat.  Ali pa ne znam?

Aki

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

30. apr 2008 12:44

Jernej, hvala za odgovor. Saj ni problem, samo zadnjič sem narobe slike za krompir pošiljala, pa če bi se dalo pogledat, bi lahko takoj popravila - tako pa so se izgubile, ker sem jih jaz že pri sebi zbrisala medtem. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

30. apr 2008 13:48

aki: Podvojeni fotki da sta? A klik na smetnjak ne deluje, kaj se pa zgodi ko klikneš smetnjak pod fotko, ki jo želiš izbrisati? Čisto mogoče je, da kaj ne dela ;-(

 

katka: Ja je rekel Bojan da si bila huda... S temi originali je en velik problem tako ali tako, ker jaz ne morem čistiti arhiva, ker potem pridejo originali z istim imenom... ma predolgo da bi razlagal. Ampak ravno gledam, moral bom VSE originalne slike izbrisati, tako da jih ne bo niti za zadnje 3 mesece po mojem. In narediti imena slik na novo, potem bo pa vse OK. To nameravam zdaj za praznike narediti.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

30. apr 2008 18:56

Oh Jernej, dele, dela, samo jaz nisem opazila tistega smetnjaka. Sem označila in hotela delitat, pa ni šlo, čudno, ne?  Oprosti, da te nadlegujem po nepotrebnem in hvala za pomoč.

Lepe praznike

Aki

gobica1402  

član od: 21.7.2007

sporočila: 473

2. maj 2008 21:33

Prebirala sem recepte za rafaello kroglice in pri treh receptih ni bilo napisanih sestavin, postopka in ne mnenj. Sploh jih ni prikazalo, bila je sama belina. A je kaj narobe pri meni ali pri vas?

Hvala.

gobica1402

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti