Sivi lasje...zakaj pa ne?

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

22. maj 2014 5:50

Uh, ne vem, če boš dobila zadevo na vodo, če to še sploh delajo. Sem ga kupovala za hčerko pred kratkim, pa se ne spomnim, da bi opazila kaj takega. Imajo navadnih milijon vrst, ampak na vodo pa nisem opazila nobenega.

marjja

zaja  

član od: 7.12.2009

sporočila: 207

22. maj 2014 20:12

MARJJA, res hvala za to informacijo, mogoče mi pa kje uspe, sem ga iskala na servisu, kjer imajo tudi navadne in kaj sem slišala?, če morda gledam preveč TV.Sej tudi, ko sem iskala aparat za barvanje las ,jim ni bilo jasno kaj bi rada, no nazadnje sem pa dobila FILIPSOVEGA in sem bila zadovoljna, dokler sem bavala lase.

zaja

kozamurnik

sporočila: 2311

23. maj 2014 5:01

zaja, nenavadno. Tudi jaz prvič slišim za kodralnik las na vodo.. Aparat za barvanje las pa še manj.

Če imaš kako fotko, sem res radovedna kako to zgleda.

Moja mami se je postrigla in dokončno odločila, da se ne barva več. 

Moja sestra, sicer  odločna nasprotnica je zdaj  že manj prepričana, da sivi lasje postarajo. Ker mami zgleda čudovito, kljub ostankom barve na glavi.

 Morda je pa le res, da starejše ženske s sivimi izžarevajo neko posebno lepoto, samozavest, karkoli; ker si upajo biti drugačne  morda?  Sprememba moje mami je namreč prav neverjetna.

 

 

 

murnik

zaja  

član od: 7.12.2009

sporočila: 207

23. maj 2014 23:21

Kozamurnik, je pa resnično. Se bom potrudila in objavila obe fotografiji. S figaro na vodo imam mim grede narejene kodre. Z aparatom za barvanje je pa tudi enostavno , par potegov po lasišču, kot, da češeš lase in to je to, popolnoma enakomerno, brez bojazni.                                                                                                           Me pa veseli, da nas bo vedno več, ki bomo pokazale, da je siva barva las tudi zanimiva in tisti ostanek od barvanja bo pri naslednjem striženju tako malo viden in pri naslednjem bo že na cilju.

zaja

franciska  

član od: 15.2.2011

sporočila: 144

28. maj 2014 12:01

Tudi sama sem se že pred nekaj leti odločila, da bom naravna, tako kot mi sivijo lasje. v začetku je bilo malo pomislekov sedaj sem se navadila in mi ni več hudo, ker si mislim, sebe ne bom nikoli pobarvala, drugih pa ni treba. Preblisk sem dobila, ko je prijateljica zboplela za rakom in je bila brez las . Spoznala sem ,da sivi lasje niso problem, ampak bolezen. Če premagaš bolezen, boš tudi sivino las.

franciska

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12859

28. maj 2014 15:20

Franciska, bravo pametno mnenje,barva las nima nobenega pomena,vse je v glavi.

mopsika

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

28. maj 2014 16:54

mopsika je napisal/a:

Franciska, bravo pametno mnenje,barva las nima nobenega pomena,vse je v glavi.



mopsika

Saj obleka julija in avgusta tudi nima nobenega pomena, pa nihče ne dirja nag naokrog.

lp

cervus

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

28. maj 2014 18:39

elaphus je napisal/a:

mopsika je napisal/a:

Franciska, bravo pametno mnenje,barva las nima nobenega pomena,vse je v glavi.



mopsika

Saj obleka julija in avgusta tudi nima nobenega pomena, pa nihče ne dirja nag naokrog.

lp



cervus

A bejž... jaz pa ja, jaz pa ja... in tudi s tegale kulinaričnega foruma, jih z menoj bezlja kar veliko sive glavce očitno več vedo, ko se pogledam v ogledalo, sem sama sebi vedno bolj všeč , me veseli, da se moji prijatelji pridružujejo

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

28. maj 2014 18:48

Elaphus  , pa če sem iskren je tud boljš videt nagico kot sivolasko 

hedonist

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

28. maj 2014 18:56

Zdaj si pa zamisli, da vidiš nago sivolasko....

lp

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti