Piknik???

d.  

član od: 3.12.2003

sporočila: 523

30. mar 2004 16:15

Jaz bi naredila nekako takole: najprej pršut z olivami ali pa melonami, potem pa kakšni fini morski sadeži, na primer škampov coctail, zraven pa lušne žemljice ali bombice in na koncu za vsakega en muffin po tvojem izboru. Pršut daš na krožnik, v sredino olive oz. melone in pokriješ s folijo. Škampov coctail daš v kakšne fine kozarce in prav tako pokriješ s folijo, z muffini pa itak ne bo težav. Pribora in dodatnih krožnikov v tem primeru ne boš potrebovala veliko. Potem pa vse v košaro in...upam, da boš zažgala!!! LP! Darja

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

30. mar 2004 20:56

Po mojem smo pa s temi predlogi že prav nadležni. Toliko predlogov in načinov priprave, na koncu pa sploh ne bo važna hrana ampak ..... Vesna Milek Recko

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

30. mar 2004 21:11

Ja točno to sem imela v mislih, me prav zanima, ko se bo iz tega(upajmo) kaj izcimilo,kdo bo potem pomival posodo in kristalne kozarce, ko se bo mudilo kam drugam..., plastiko pa v najbližji kontejner! Pa veliko sreče...no s hrano...in pijačo! ANJA

anoc  

član od: 29.12.2001

sporočila: 8

31. mar 2004 14:58

Prav gotovo bodo zažgala kakšna nabodala. Zdaj je samo še odvisno, kakšen tip človeka sta. Lahko pripraviš zelenjavna nabodala, npr. s papriko, sirom, tofujem, gobicami,bučkami . Lahko natakneš tudi mesne zadeve - piščansca,jetrca ali srčke, rumeno papriko, ne pozabi potem še s currijem natreti ali pa zadeve oviješ s pršutom...tu imaš toliko variant in domišljijskih preizkušenj ter dekoracij, da dol padeš. Sploh pa, če bosta še zakurila, potem ne smeš pozabiti na takšne zadeve kot so nabodene bučke, začinjene paprike, pršut, ki je tako slasno hrustljav, ko je zapečen. Sploh pa je najbolj seksi, ko nimaš dela s priborom, ampak nabodalca preprosto vzameš v roko in košček za koščkom elegantno pospravljaš v svoj želodec (ženske imamo pri tem prav gotovo prednost zavajanja...heh, heh...) Nabodala so lahko tudi sadna (banane, jabolka z medom in orehi...) Pa veliko uspeha pri tem najgospodiču! ana nasmejana Ana - Marija Ficko

elena  

član od: 27.12.2003

sporočila: 68

31. mar 2004 19:56

Hvala vsem za nasvet...tistim pa, ki dvomijo o mojem pikniku pa tole - ve se kaj vsemu sledi (in s tem človekom ne bi bilo to prvič, ok!) ampak vseeno ga želim impresionirati!!! Pa brez zamere! LP Nada

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

1. apr 2004 20:01

impresionirat ? ta beseda mi je tuja , a ne obstaja za to kaka slovenska bolj razumljiva mogoče Dušan

elena  

član od: 27.12.2003

sporočila: 68

2. apr 2004 2:12

Impresionirati je čisto lepa beseda, toda če ti ne odgovarja, lahko napišem tudi: narediti na nekoga vtis! Bo ok? lp Nada

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti