Kaj mi je všeč

tema je zalepljena

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

30. dec 2014 16:50

Cila je napisal/a:

babka1951 je napisal/a:

Meni je pa letošnji dedek Mraz, prinesel krokodilje solze na obraz.

Joj, to pa upam, da ne .  Sploh ob tako prisrčnem darilu. 

Meni je, poleg mnogo drugih stvari, še posebej všeč letošnja novoletna zimska pravljica.



Cila

Cila, čeprav krokodila, še nikoli v življenju nisem videla jokati, sem slišala, da on toči solze sreče , se bom pa naslednjič poizkušala vzdržat komentarjev, ampak za 100 posto pa ne obljubim 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

30. dec 2014 19:16

Wauuu... lahko da je zlagano, hinavsko pa nikoli 

Bom naslednjič prej poguglala, preden bom kaj napisala...

Ne, pa ne bom, ker potem jaz, ne bi bila več to, kar sem 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

1. jan 2015 8:39

babka1951 je napisal/a:

Meni je pa letošnji dedek Mraz, prinesel krokodilje solze na obraz. Malokdaj jokam in se res ne spomnim, kdaj sem nazadnje, letos pa sem in to darilo od vnukov si bom zapomnila za vedno;

Draga babi, po predhodnem dogovoru lahko ta darilni bon koristiš v letu 2015 za vsa čiščenja oken v tvojem stanovanju...

in še:

Dragi dedi, po predhodnem dogovoru lahko ta darilni bon koristiš v letu 2015 za vsa kidanja snega, če pa tega ne bo, potem imaš pa v dobrem čiščenje avtomobila, zunanje in notranje,,,

tu je bila še ena tako lepa pesmica priložena, ki vam jo bom zaupala v naslednjem letu 

Vse dobro vsem, danes, jutri, pojutrišnjem in vse naslednje leto 



"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951






ribaracarak: TO JE TO! Agree

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Riddle  

član od: 15.1.2009

sporočila: 418

1. jan 2015 10:34

Čestitam, mojezlato! Naj ostane zdrav in vesel! 

 

Sicer letos kanonada ni bila prehuda, prevladovale so rakete, pa se mi živalice, otroci in starejši ter bolni ljudje kljub temu smilijo. Neizmerno mi je všeč, da mojega štirinožca pokanje ne moti - je lepo mirno spal :)

Lp od R.

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

1. jan 2015 11:16

Čestitke mojezlato, uživajte in se fajn crkljajte

 

Všeč mi je bil naš silvestrski nočni pohod na Jakoba, mraz nas ni splašil, bilo pa je čarobno- mraz, sneg, ki škriplje pod nogami, gori pa čudovit pogled v dolino  

tabu

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15252

1. jan 2015 11:48

Moje zlato, čestitke za sinčka, uživajte in se ckljajte.

Všeč mi je sonček na prvi dan letošnjega leta. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

2. jan 2015 5:22

MY GOLD, ich gratuliere 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtmalaga
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti