Kaj mi je všeč

tema je zalepljena

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1711

25. nov 2013 16:12

Pa ena plesna točka bo super...mislim da tazadnja...ne povem vsega. Poročaj kako je bilo na koncertu.

 

Lp Saša

Mir in dobro!

Johanna  

član od: 14.5.2013

sporočila: 377

25. nov 2013 16:49

Saša, te imam na sumu, da si nekako povezana s Katarino, ki bo nocoj tudi tam...

Johanna

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1711

25. nov 2013 16:57

Seveda...ne smem nič izdat. Je moja sestra...Psssssssssssssssssssst....

Lp, Saša

 

Mir in dobro!

Johanna  

član od: 14.5.2013

sporočila: 377

25. nov 2013 18:27

A res, Saška?  Kako lepo...No, pa si razkrinkana...Saj veš, priimek kot priimek, sicer zelo všečen, sem se včasih ob tvojem niku spomnila tudi na Katarino, povezovala vaju pa nisem. Sem vesela in vama želim vse dobro.

 

Johanna

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17809

25. nov 2013 19:40

Nič ni razkrinka,a to se na Kulinariki že zelo dolgo ve.

rimljanka

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1711

25. nov 2013 20:28

Ni prav pogost tale priimek....meni je zelo všeč pa če se slučajno poročim ga obdržim in dodam moževega :))

Drugače pa mi je bil vikend oddih v Pulju zelo všeč in sem kljub ponočevanju zdržala danes v službi. Jutri pa novim zmagam naproti.

LP, Saša

Mir in dobro!

Johanna  

član od: 14.5.2013

sporočila: 377

25. nov 2013 20:34

rimljanka je napisal/a:

Nič ni razkrinka,a to se na Kulinariki že zelo dolgo ve.



rimljanka

 

Kaj moram vse zadnja izvedeti? 

Johanna

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

25. nov 2013 21:46

Johanna, jaz tudi nisem vedela, zdaj veva. Kot je Katarina že večkrat rekla v inervjujih, moja sestra zelo dobro kuha, bi bilo čudno, če ne bi bila Saška na kulinariki.

 

naor

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

26. nov 2013 12:27

Johanna, sem Rosviti mahala dol iz balkona

Naor, gospa Zvonka Erce Homan je skupaj s fanti zapela njihovo uvodno pesem " Lepu je blu "

Venturini Saša - Katarina je bila odlična, tako kot to samo ona zna, perfekcija......

Plesna točka s Čuki, Prifarci in vsemi ostalimi nastopajočimi je dvignila Galusovo dvorano pokonci, skupaj z njimi smo poplesavali, peli in aplavdirali brez konca, nepozabno.......

Še preden so prišli na oder Prifarci, je bila uvodna pesem ( žal,ne vem imena izvajalke ) mislim pa, da je vsem nam, povzročila dreget do kosti.

UUUUUUUUUU, kakšne pesmi: Mlinarca, Matilda, Bili so dnevi, Stu ledi in njihovi venčki........dokler bom jaz, bodo tudi moji vnuki vedeli za Slovenske pesmi..........

Marija Ahačič Pollak ( moja muza ) Tam, kjer murke cveto...

Tjaša Žalik je odpela prirejeno izvedbo - Vsi so venci vejli - fantastično.....

in vsi ostali nastopajoči... krasno, krasno, krasno...

Glavna povezovalka večera, Lara Jankovič, je bila tako salamensko dobra....

Ja no, kaj bom rekla: moj je bil priden in sem ga vzela s seboj In prav sem naredila, so se v njem vzbudila pozabljena romantična čustva in si je še doma požvižgaval: Nocoj, pa oh nocoj.........

Zame je bil koncert presežek vseh mojih pričakovanj tam sem pustila bremena vsakdanjika.....

 

 

 

 

 

 

babka1951

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1711

26. nov 2013 18:11

Mogoče je bila tista prva izvajalka Ljoba Jenče iz Cerknice...poje take pozabljene ljudske. Drugače je bilo pa tudi Katarini ok. le pravi, da ni bila čisto perfektna...torej se ni opazila ena manjša napakica.

Lp, Saša

Mir in dobro!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti