Kaj mi je všeč

tema je zalepljena

zoyaa  

član od: 1.8.2011

sporočila: 88

16. sep 2013 13:41

Všeč mi je jutrišnji razgovor za službo, saj je v 7 mesecih prva svetla lučka glede moje službe :)

Všeč mi je knjiga, ki jo trenutno berem

Všeč mi je pogled na male muce, ki se grejejo na vročem asvaltu in se igrajo

Všeč mi je prikazna slika na namizju računalnika (Tibetanski mastif) :)

Všeč mi je nov komad Nine Pušlar

zoyaa*

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

16. sep 2013 15:07

Všeč mi je, ker je kljub slabi napovedi lep dan (in se bo perilo posušilo ).

Všeč mi je, ker sem prvič sama naredila slivove cmoke in so uspeli.

Všeč mi je pogled na šopek vrtnic, ki krasi okensko polico.

JJ

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

16. sep 2013 22:19

Bom tole gledanje košarke pri rezultatu FIN:SLO 50:44, kar malo zaključila , to res ni za moje zrahljane živčke

Bom raje napisala, da mi je všeč, ker tale tema ne zamre, da mi je všeč, ker jo je moje zlato odprla, da so mi všeč njena kosila, potovanja........da mi je všeč, ko napišete kaj vam je polepšalo dan...

ne iščimo dragocenih biserov, so malenkosti, ki nam polepšajo dneve, ujemimo jih v dlani in uživajmo...danes smo, jutri nas lahko že ni. Vsak dan znova povejmo najdražjim, kako zelo jih imamo radi, podarimo nasmeh tudi tistim, ki ga potrebujejo... bodimo strpni 

babka1951

mojezlato  

član od: 10.12.2012

sporočila: 1039

17. sep 2013 6:28

Babka, zelo mi je všeč tvoj kompliment.

 

Všeč mi je, da smo vsi zdravi.

 

Všeč mi je, ko gledam mojega enoletnika, kako z veseljem hodi, se igra, govori mama in ata,...

mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

17. sep 2013 6:33

babka1951 je napisal/a:

Bom tole gledanje košarke pri rezultatu FIN:SLO 50:44, kar malo zaključila , to res ni za moje zrahljane živčke

Bom raje napisala, da mi je všeč, ker tale tema ne zamre, da mi je všeč, ker jo je moje zlato odprla, da so mi všeč njena kosila, potovanja........da mi je všeč, ko napišete kaj vam je polepšalo dan...

ne iščimo dragocenih biserov, so malenkosti, ki nam polepšajo dneve, ujemimo jih v dlani in uživajmo...danes smo, jutri nas lahko že ni. Vsak dan znova povejmo najdražjim, kako zelo jih imamo radi, podarimo nasmeh tudi tistim, ki ga potrebujejo... bodimo strpni 



babka1951



VŠEČ MI JE, da je VSEM vam všeč, da imamo tole stran, ta forum, tole pisanje. Da sem včasih čisto na robu, a spet drugič ponovno na VRHUNCU. Da najdem voljo, da se tu in tam odpre upanje in dobim drobtinico iz katere lahko naredim nekaj več, se podam novim izzivom naproti in uživam.
Všeč ste mi PRAV vsi tukaj. Vsak na svoj POSEBEN in UNIKATEN načine!!!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

emalisej  

član od: 16.1.2013

sporočila: 60

17. sep 2013 14:25

Všeč mi je, da imam krasno družino.

Všeč mi je,da imam Kulinariko vedno pri roki, da vedno najdem recept, za porabit sestavine, ki jih imam pri roki.

Všeč mi je ta sončna jesen, ko trte rodijo. Obožujem grozdje.

 

emalisej

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

17. sep 2013 15:24

Všeč mi je, ker sem po dolgem času prižgala gramofon (ki je že zelo star, pa še vedno dela-tudi to mi je všeč) in poslušala dve plošči, ki sem si ju pred kratkim privoščila na bolšjaku.

Všeč mi je, ker je posijalo sonce.

Všeč mi je, ker sem se lotila pospravljanja in uspela  uf, to mi je vedno muka, raje kuham

Všeč mi je, ker bom danes samo zase pripravila posebno kosilo

JJ

zoyaa  

član od: 1.8.2011

sporočila: 88

17. sep 2013 18:21

Všeč mi je recept za pečen slivov džem...kar takoj grem v akcijo po slive :)

zoyaa*

sjaj  

član od: 16.10.2007

sporočila: 47

18. sep 2013 10:49

Všeč mi je,

- da so vrhniški gasilci svojemu novemu "ta haupt" vozilu dali ime Vrhniška lepotica,

- da je danes spet lepo vreme in sem lahko odkolesarila v službo,

- da so mi včeraj uspele cimetove rolce kljub pomanjkanju bele moke (in posledičnemu dodajanju pirine),

- da mi je sodelavka v službi pokazala, kako lep šopek je naredila iz rdeče bazilike, zelene, petršilja in origana,

- da sem lahko sodelavko poslušala in ji dala dober nasvet in me je potem objela,

- da me je poklical mož in povedal, da bova imela v petek "dan za odklop",

- da tale tema živi in jo lahko preberem in postanem boljše volje.

 

Lp, sjaj

sjaj

zoyaa  

član od: 1.8.2011

sporočila: 88

18. sep 2013 15:04

všeč mi je polna gajbica fig iz primorske :)

všeč mi je nova omara in regal

zoyaa*

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtmalaga
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti