Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

23. nov 2012 7:43

Ah...Nik naj kar doma ostane. Z njim se gledanost ne bo povečala. Škoda mi je za Branka, bil je pravo poživilo tam notri. Zdaj je ostala prava ekipa...no - Luka še naj gre iz šova...pa  ostanejo v G res tisti, ki so za to

vd007

Tina92  

član od: 22.11.2012

sporočila: 1

23. nov 2012 18:24

Kaj mogoče kdo pozna recept za čokoladnega janeza ? 
Bi prosila če bi mi ga kdo napisal.
Hvala

Tina92

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

25. nov 2012 14:47

A je uni Jani res bratranec od ober šefa Bineta ???? To sem prebral na enem forumu pa me zanima. Ker če je, potem je tale zadeva močno dvomljiva, vsaj kar se tiče zmage itd......

hedonist

Mygrace

sporočila: 6506

25. nov 2012 17:09

Nima bit kej dvomljivo. Kar se na teve kaže, je čista resnica.

Še najbolj mi je všeč, da so tako ekspeditivni. Včeraj recimo ni bilo nič ekstra časa za raziskovanje Andrejevega "koktejla"....je na vrat na nos priletel na mizo Moj sladoled od Janija...in Gremo! Piči! Top! ...

Mensezdi glih tko, kot da se je mal urinu, no....

Mygrace

llilika  

član od: 26.9.2007

sporočila: 87

25. nov 2012 18:53

Mygrace  se podpišem

 

llilika

martina_1x  

član od: 15.11.2009

sporočila: 19

25. nov 2012 19:31

Razočaranje nad tem šovom tudi z moje strani, me prav zanima kakšni  bodo jutrišnji komentarji.  V tej gostilni je res vse skup  dobesedno ena sama kuhinja, je že čas,  da bi gledalci bojkotirali z glasovanjem. Me prav zanima ali bo ga. Likovička še vedno zagovarjala vrednote. Če jih kdo tokrat ne upošteva so to Popovci in ekipa .  Vretnota je tudi poštenost, držati se pravil, upoštevati voljo gledalcev......na vse to so pa organizatorji in tudi ona, ki je del tega spektakla, žal pozabili.



martina_1x

Sporočilo je spremenil(a) martina_1x dne 25.nov 2012 19:33

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

25. nov 2012 20:00

Jaz gostilno še gledam, sem bila pa na začetku bolj navdušena kot zdaj.
Angelca naj le zagovarja vrednote, pa tudi drugi bi jih morali, tega ni nikoli preveč. Mislim pa, da komentatorji nimajo nobenega vpliva, so del šova. Če komu Angelca ni všeč, ok, samo za vse pa le ni kriva.

Ker ni nobene teme o smučanju, bom kar tukaj povedala, da sem zelo ponosna na našo Tino. Vem, da ste tudi vi.

P.S. moderator, oprosti!

 

 

 

naor

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15350

26. nov 2012 10:36

Meni sploh ni zanimivo več, ker se ve kdo bo zmagal. Sem v včerajšnjem Nedelu prebrala ocene komisije, ki je bila tisti nesrečni petek v gostilni. Očitno je Rok tisti petek slišal dosti več glede vsega... saj tudi oni ocenjujejo, da s temi cenami ne bo šlo.....

Pa tudi ocene zadnjih kreacij so mi bile malo pristranske....Se je Julijana ful potrudila....

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

26. nov 2012 13:02

Tudi jaz še vedno gledam gostilno, ker me zanima razplet.

Če res zmaga Jani, potem je resnično jasno, da je vse zrežirano.

Moje mnenje- Julijanina jed mi je bila zanimiva s simpatično zgodbo, postrežena je bila po Janijevi, kar pomeni, da so bili želodčki že malo siti.

Otroci bi morali ocenjevati jedi, ne da bi vedeli kdo jih je pripravil- to bi bilo pravično.

Tako se ne moreš znebiti občutka, da so otroci bili napeljani.

Poleg tega to niso bili sedem let stari otroci- vsaj nekateri so bili precej mlajši.

Andrejeva sladica je bila fantastična in bi užgala, če ne bi v istem trenutku uletel Jani s sladoledom.

Zopet se ne morem znebiti občutka, da je bilo to zanalašč.

Otroci in sladoled- se ve koliko je ura.

Ideja pa mimo, kaj pa je to kaj posebnega, da si zmešajo svoj sladoled.

Andrej, ki pa se je potrudil, je padel skozi sito.

In zakaj Andrej hoče zdaj domov? Ker je "skužil" igro.

Luka še vedno leta v oblakih, je pa vidno užival včeraj, ko ni bilo Janija, zakaj že?

In nagrada za Janija-ne fer do konca.

Ali pa naj bi šli vsi za kako uro domov.

Jani je zopet iz zunanjega sveta dobil informacije, kako naj nadaljuje svojo prostaško igro z Binetovo pomočjo.

Julijana mu je največja konkurenca in pazite zdaj, kako se ji bo nagajalo.

Imam rada otroke, prisrčen je bil Janijev stik z otrokom, vendar to je bilo izpostavljanje otroka za večjo všečnost pri gledalcih.

Pri meni ni uspelo.

syu

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti