Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4005

12. okt 2014 8:47

Dobro si napisal Nomen...kar se pa Polonce tiče,res je kulinarično najšibkejši člen v svoji ekipi..toda ima pa en fajn karakter,babnca in pol..kuhat se lahko vsak nauči,toda pozitivno osebnost v sebi pa ne moreš kar tako pridobit,eni je celo življenje ne dosežejo...večina jih navija za  Edija,Valerija in Polonco..povedano po domače z nekonfliktnimi osebami...in tudi če bo Polonca žal jutri izpadla,bo lahko po briških gričih hodila z dvignjeno glavo..

Kar se tiče pa pršuta,,ja sem ga navijala na grisin,pa postregla z melono...in spet imaš prav,narezan na roko in z domačim kruhom je zakon..pa pika.

P.s.Motogp je končan,Rossi je tretji......sedaj pa svinjska reberca z kožo v pečico..na šporget še čili con carne,zelenjava že očiščena pred tv-jem..torta že v hladilniku..dan bo popoln...pa še sonček je.



Sporočilo je spremenil(a) Vrtejbenka dne 12.okt 2014 08:51

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

12. okt 2014 11:24

Meni je tudi pa Polonca nadvse všeč, navsezadnje se mi pa ne zdi tako zanič kuharca. Najraje jo gledam in poslušam. Fajn deklič. Kar se hrane tiče pa, rada gledam, kaj se vse dela, a večinoma kuham po svoje, visoka kuhinja je nekaj, kar se mi zdi za občudovat. In tisti, ki tako kuhate, vsaka čast!

Vrtejbenka, tudi ob krompirjevi župci je danes dan, ki bi ga po malem jedel. Kar je več, je pa itak super!

 

 

 

 

 

naor

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

12. okt 2014 13:24

Eh naor, saj more nekaj ostati rezervirano za gostilne. Ne samo zato, da nam ni potrebno kuhati, ampak da si tudi kaj drugačnega privoščimo. 

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12859

12. okt 2014 21:51

Škoda,  da se bo mogla Polonca verjetno posloviti,  edina poštena in zelo prijetna punca v tem šovu,  pa tudi zelo pridna in pripravljena za učit,  Anže ji je naredil krivico,  češ, da nima interesa,  dobro je odreagirala. Je pa spet Špela v igri,  to bo še veliko kreganja,  ker je punca preveč samozavestna. Ne verjamem,  da se je,  ko je bila zunaj,  kaj spremenila. Bomo videli,  pustimo se presenetiti,  itak je vse samo šov,  kdo bo koga.

 

mopsika

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

12. okt 2014 23:21

Meni se zdi popolnona neprimerno, da je Nataša odstopila tik pred nominacijami in s tem enega od tekmovalcev postavila na drugi vroči stol (na prvem bi verjetno sedela sama). Res bi lahko počakala še en dan, ampak se  moramo vsi zavedati, da je to igra. Kar se tiče "šole Zemono" se popolnoma strinjam, vendar bi o tem ustvarjalci oddaje morali razmišljati že pri izbiri tekmovalcev . Sicer je pa Lili rekla, da se tudi šef Bine strinja z Natašino izbiro (žal me nihče ne more prepričati, da ni bila "dirigirana" s strani ustvarjalcev oddaje). Sicer pa vse skupaj jemljem kot šov, ki ga pogledam, a se ga nikdar ne bi udeležila, saj menim, da je tudi glasovanje zrežirano.

Še bo pestro!

kača

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4005

13. okt 2014 10:12

Naor,mi smo itak fanatiki na vse juhe,župe,mineštre,čorbice...vsaj 3x na teden je to na mizi..sploh konec tedna ,ko prihaja študentka domov in nam naroči obvezno mineštro..pa kaj malega zraven.

Da bi delala prav čisto krompirjevo se ne spomnim,po navadi še kakšna zelenjava zraven ali pa zelišče.Bom malo pogledala med recepturami. 

 

 

 

Vrtejbenka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

13. okt 2014 12:25

Vrtejbenka, jaz sem tudi nora na juhe, pa nisem bila vedno. Tako je pri nas goveja juha malo zapostavljena, redkeje jo kuham kot nekoč. Krompirjevo juho je delal moj svak in to tako za prste polizat.Bi kdo mislil, da je lahko naredit dobro krompirjevo juho, pa ni. Moraš imeti ta prav krompir, čebulo, česen, peteršilj, poper in pravo razmerje. Pa še kaj, itak je kuhanje improvizacija. Tako, da ja, zame je krompirjeva juha super hrana. In lahko je vsakič malo drugačna. Pa še sorazmerno hitro narejena.

Dober tek in lep dan!

 

naor

Emma07  

član od: 19.5.2005

sporočila: 179

15. okt 2014 9:55

Pozdravljeni,

Ali ima mogoče kdo recept za prekmurksi milfej - lahko samo za rezino....

 

 

Emma07

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

15. okt 2014 11:04

Ja, pred milfejem pride pa še ejmisbuš, pa solata, zabeljena z v´inegretom in kar je še takih cvetk iz bogatega pušeljca šefa, ki se je menda šolal v Parizu.

Me prav zanima koliko časa je bil tam in v katerem jeziku so mu poveljevali, da stresa take, kot jih poslušamo že drugo leto po TV.



nola

Sporočilo je spremenil(a) nola dne 15.okt 2014 11:16

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4005

15. okt 2014 11:49

Ma ta sladica me v drugo ni prav prevzela ...sem potem pogledala še enkrat oddajo ,in preveč vsega..7 različnih tehnik je pa res malo preveč,za izdelavo kot za pojest..tudi za tako gostilno..mislim pa,da je ne bodo več stregli.

Vrtejbenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti