Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

21. okt 2014 12:44

Ste že kupili novo knjigico? Vam je všeč? Kateri recept boste najprej preizkusili?

Lopatka

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

21. okt 2014 13:32

Ste že kupili novo knjigico? Vam je všeč? Kateri recept boste najprej preizkusili?

Lopatka

pikec99  

član od: 18.2.2013

sporočila: 20

23. okt 2014 12:39

Jz sm jo dlih včerja kupil in morma rečt da komaj čakam da preizkusim vse recepte, me pa zanima če še kdo pozna kakšno drugo spletno stran ali blog, forum, razen seveda kulinarike =), kjer se zapisani zanimivi recepti?



Kuharski majster

Sporočilo je spremenil(a) pikec99 dne 27.okt 2014 13:03

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

23. okt 2014 18:14

pikec99 je napisal/a:

Jz sm jo dlih včerja kupil in morma rečt da komaj čakam da preizkusim vse recepte, me pa zanima če še kdo pozna kakšno drugo spletno stran ali blog, forum, razen seveda kulinarike =), kjer se zapisani zanimivi recepti?



Kuharski majster

Zelo dober blog naše članice http://www.naredilaana.com/ in še eden http://www.easy-recepti.com/2013/01/indijanck tudi naš član

anibas

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

23. okt 2014 20:04

pikec99 je napisal/a:

Jz sm jo dlih včerja kupil in morma rečt da komaj čakam da preizkusim vse recepte, me pa zanima če še kdo pozna kakšno drugo spletno stran ali blog, forum, razen seveda kulinarike =), kjer se zapisani zanimivi recepti?



Kuharski majster

 

Moja najljubša stran:http://www.culinaryjourneybyme.com/

 

Ima morda kdo knjigo in bi zapisal recept za kaki sladico iz lanske sezone.

Suzi

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

23. okt 2014 20:53

Žal te sladice ni v knjigi. Morda se ga najde kje drugje. 

V knjigi so tri sladice, in sicer cokoladni vrt, prismojeni trio in ledeni tornado. 

Lopatka

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4005

25. okt 2014 10:34

šef pokazal novo jed..lososov trojček..zanimivo pokazan losos na tri načine..mene je najbolj fasciniral losos mariniran v soli in agrumi..če ima kdo napisan recept,ali je v novi knjigi bi ga bila vesela...pa tudi losos,ki ga je predimil na lesu rdeče cedre je deloval slastno..samo za to moraš imet pokrit žar ,kako pa bi to šlo v pečici ne vem..po moje zakajeno kuhinja...

Ta teden ,ko poteka teden restavracij smo bili pti Tomažu na Marku( lanski zmagovalec Gostilna išče šefa)

Res prijetno presenečeni..Restavracijo poznamo še iz Hitovih časov..na lepem kraju z pogledom na Furlanijo,pa še ravno tisti večer je furlanka dvignila krilo.

Postreženi smo bili ,kot predjed zelenjava skrita pod prato,prelita z medenim balzamičnim kisom,sesekljanimi bučnimi semeni,figami in peno iz jogurta in rdeče pese.Za glavno jed pa svinjska potrebuševina ,ki se je 20 ur pacala v sauce-vide tehniki,potem narezana na kocke povaljeno v začimbah in na hitro popečeno.Za prilogo res kremasta polenta,popečen krompirček,čips iz vijola krompirja,ene glazirane kokice in čebulni obročki v peteršiljevih drobtinah.Natakar nam je zraven prilil še odlično vinsko kremo..sladica pa skrita v knjigi..noter pa pladenj z "zemljo" z dvema čokoladnima tartufoma..eden povaljan v kakavu,polnjen z belo kremo,drugi pa mislim da z čokoladno-likerjevo kremo..na zemlji pa še maline in borovnice ter menta.Izbor vin smo prepustili

natakarju.

Sporočilo je spremenil(a) Vrtejbenka dne 25.okt 2014 15:52

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

25. okt 2014 12:52

Huh prezentacija pa tukaj ne dela ravno usluge :s meni izgleda vse sladica, za prvi taler oa raje ne napisem na kaj me spominja

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4005

25. okt 2014 12:59

Mi smo bili zadovoljni Bannanna..res pa je,da nismo neki hudi gurmani.....smo pa jedli že lepše zorganizirane krožnike,z slabšim okusom.

Vrtejbenka

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

25. okt 2014 13:06

Tudi meni je prezentacija čisto povprečna oziroma prav nič "apetitlih". Se pa nekako ne čudim, ker še vedno zelo promovira svoj organiziran kaos. Verjamem, pa, da je bilo dobro. 

tamalaursa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti