Seznam prehrambenih izdelkov s katerimi niste bili zadovoljni?

marijajak  

član od: 13.12.2009

sporočila: 116

10. jul 2012 13:40

Leclerc sadni sirup v pločevinki. Po okusu se uvršča na častno prvo mesto med najbolj ogabnimi okusi, kar sem jih kdaj poizkusila.

marijajak

leandros  

član od: 19.8.2009

sporočila: 188

10. jul 2012 14:11

Kisla smetana iz Lidla - ogabna.

Večina zelenjave in sadja v Hoferju, vse je popolnoma brez okusa in ima vonj po fajhtnem. Imajo pa zelo dobre  papirne kuhinjske brisače (po 6 kosov v enem paketu, trenutno so v akciji po 1,99 EUR/paket).

Piščanji kosi v Leclercu (ne pakirani ampak vzeti pri mesarju), prinesla domov in zavrgla, ker so smrdeli, sicer pa kupujem meso v Leclercu vendar že pakiranega. Ribe kupujem v večini primerov samo še v Leclercu, nič več na tržnici. Kvaliteta zelo dobra, da o cenah sploh ne govorim, tudi trikrat ceneje kot na tržnici.   

V Mercator pa praktično ne stopim več, ker je čisto vse ampak res čistvo vse, dražje kot v drugih trogovinah.

     

leandros

Jutica  

član od: 15.12.2011

sporočila: 36

11. jul 2012 15:29

Viva Meier je napisal/a:

No bi rekla, da poanta borovničevega čaja ni, da ob šipkovem čaju serviram borovnice, ali da si jih celo sam anaberem in vržem v krop ampak kaj drugega. Prav tako ni BOROVNIČEVA frutabela zato, da bom zraven kupila še pest borovnic in jih ob tem zobala. Ta "predlog o serviranju" se uporablja v nekoliko drugačnem kontekstu, kolikor vem. Recimo pri kakem prepečencu, kjer je na pakiranju namazan s skuto in je pač "opozorjeno", da skuta ne pride v paketu. Pa kaka pašteta namazana na kruh, okrašena s cvetjem, kjer je za "posebne" ljudi razloženo, da šopek cvetja in štruca belega ne pride zraven v piksni. Če pa ima izdelek v svojem originalnem imenu neko sestavino pa mislim, da bi jo MORAL vsebovati v nekem razumnem procentu, kar se mi 0,00000x% ravno ne zdi.



Viva Meier

 

Se strinjam, moja napaka, sem prehitro prebrala vse skupaj in potem pišem bedarije

 

 

Jutica

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

11. jul 2012 18:00

Sem našla še en sladkor ki ni agragold. neki pfeifer & še nekaj. Ga je mama kupila v Good centru v celju. Nisem pa ga še poskusila

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

11. jul 2012 19:47

Prve dobave Agragolda so bile v redu, tak čuden je le zadnje čase. Sicer pa je to prozvod sladkorne tovarne STUDEN AGRANA iz B Brčkega, BiH -  http://www.agragold.com/ . Bližina dobavitelja je najbrž tudi razlog, da je naš trg preplavljen z njihovim sladkorjem.

Cila

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

11. jul 2012 19:58

hm, res sem jaz na to pozorna zadnje čase, se pa spomnim da mi je mama rekla že lani kaj se dogaja s sladkorjem pa ona drugače sploh ni občutljiva na takšne stvari in niti malo ne komplicira. Jaz sem ji pa rekla da si kar nekaj domišlja :S hihi

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

11. jul 2012 20:59

 Pri meni je pa vsak sladkor, ki ga kupim ok.

jade

mali kuhar  

član od: 14.10.2011

sporočila: 748

12. jul 2012 9:55

pri meni ni niti problemov s sladkorjem

mali kuhar

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

12. jul 2012 10:42

si delal kaj španske vetrce? indijančke? kaj podobnega, kjer je važno da se kristali raztopijo? ali da si miskal za biskvit jajca skupaj s sladkorjem? 

zverinica  

član od: 20.7.2009

sporočila: 86

12. jul 2012 10:55

leandros je napisal/a:

Kisla smetana iz Lidla - ogabna.

Ribe kupujem v večini primerov samo še v Leclercu, nič več na tržnici. Kvaliteta zelo dobra, da o cenah sploh ne govorim, tudi trikrat ceneje kot na tržnici.   

leandros

 

Zanimivo...


Jaz kislo smetano kupujem samo v Lidlu, ker mi je všeč njena gostota, ribe pa, odkar imam možnost, samo še na tržnici, pri Delmarju, v trgovinah sploh ne več. Glede cene: nisem še zasledila, da bi na tržnici dala za orado/zobatca/morski list/lososa 3x več kot včasih v trgovini. Pa tudi ostale morske zadeve (škarpena, morska spaka, romb, kovač, škampi, školjke, ipd.) so mi cenovno čisto sprejemljive.

zverinica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti