Kaj poslušamo

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. okt 2011 16:24

MamaF, zadela si! Če se pa ne rodijo s tem genom, jih pa vsekakor vzgajajo v dajanje komplimentov, laskanje, spoštovanje - kar je še eden od razlogov, da človek potrebuje dozo latina vsako leto.

Vendelina jr.

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

3. okt 2011 17:24

Hihihi, letna doza latinosov' Nisem sigurna v kakšni dozi naj bi jo konzumerala     Škoda, da so naši fantje tko pogosto presramežljivi...

Se pa strinjam z vama, da prav paše vsaj občasno pihanje na dušico ;)

OlivaB

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

3. okt 2011 20:55

O hvala ;) Me boš zdaj vsak dan s kakšnim presenetila? 

Vedno sem 'padala' na svediš tipe (beri blond in svetle učke, babyface), to rundo sem pa kontra ubrala in glej ga zlomka  

OlivaB

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

3. okt 2011 21:41

Vendelina jr. je napisal/a:

Če se pa ne rodijo s tem genom, jih pa vsekakor vzgajajo v dajanje komplimentov, laskanje, spoštovanje - kar je še eden od razlogov, da človek potrebuje dozo latina vsako leto.



Vendelina jr.

 

With all due respect.... , meni se zdi, da bi ob vsem njihovem govoričenju ostarela , preden bi prešli z besed k dejanjem. Meni so Matički bolj pri srcu. Prav tako se mi zdi, da laskanje in spoštovanje velikokrat ne gresta skupaj z roko v roki. Z drugo besedo, jaz vam ne bom (bi) hodila v zelje.



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 03.okt 2011 21:53

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

3. okt 2011 22:28

http://www.youtube.com/watch?v=85lKsSCZm4k

 

Danes tole slišala na letališču tik pred letom iz enega vikenda polnega emocij... da sem skoraj poplavila letališče s svojimi očesnimi izločki sploh ni za omenjat...grem nadaljevat

Viva Meier

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

3. okt 2011 22:29

Multi, ne vem, če si štekal.  Saj meni ČISTO NIČ ne manjka.... Sem presrečna s svojim...hkm,...bolj redkobesednim, hkm... Matičkom.  

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti