Kaj poslušamo

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

25. jan 2014 19:16

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Annie Lennox na Grammys 1984:

http://www.youtube.com/watch?v=OEgNpgOHcSY

 



Vanja

 

WOW, tole je Annie naredila 1984 - ob temle je vrhunski performance, ki sta ga imela Brian May in Lady Gaga na MTV awards 2011...malo neizviren.

Vendelina jr.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

26. jan 2014 16:11

Modrijani! Poslušala njihov koncert v dveh delih in bila kot že velikokrat navdušena. Nad njihovo glasbo, glasbo številnih slovenskih narodno zabavnih ansamblov, nad gosti iz zabavne glasbe, posebej nad publiko dvorane Golovec, ki je svoje navdušenje uspela prenesti tudi na gledalce pred televizorji. No, najmanj na eno gledalko, govorim lahko le v svojem imenu.

 

Navdušuje me, koliko mladih Slovencev igra, poje in to odlično. Zelo sem bila vesela izjave Jana Plestenjaka, ki je pohvalil Modrijane kot odlične glasbenike, ki spoštujejo svojo publiko in povezujejo ljudi z glasbo in petjem. In kompliment narodno zabavni glasbi je tudi udeležba priljubljenih slovenskih pevcev, ki so navdušili množico.

Včasih narodnozabavne glasbe nisem mogla niti slišati, zdaj se mi je zelo priljubila. Saj glasba je glasba, lahko je dobra in slaba, druge ni. In naša je v veliki meri odlična. Seveda je veliko plev med zrnjem, a nič zato.

To je moj prispevek v rubriko Kaj poslušamo! In kaj bom še dostikrat poslušala!

P.S. Ti,ti, ti.....ta mi pa ne gre. Ne vem, kako je lahko tako popularna.

 

naor

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

26. jan 2014 16:47

naor je napisal/a:

P.S. Ti,ti, ti.....ta mi pa ne gre. Ne vem, kako je lahko tako popularna.
naor

naor, če ti jo prideta pod okno zapet moja dva vnuka, mislim, da boš svoje mnenje spremenila...

pri nas se starim in mladim od nje že fuzla  je pa fajn, nič več se ne sprašujemo:

Bo moj vnuk še pel slovenske pesmi, se bo zavedal svojih korenin...

babka1951

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

26. jan 2014 16:57

? Kaj je tale Ti, ti, ti... Ne najdem nič pametnega. 

Vanja

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

26. jan 2014 17:09

Ti, ti, ti , ti, ti, ti, ti,ti, ti moja rožica....., tale je od Modrijanov, za nadaljevanje se pa obrni Vanja v ZDA, na Jutube! No, sem pa mogla štet, da nisem prevečkrat napisala ti, ti, ti...........pa saj ne vem, če jih je dovolj! No, pri meni je pa še vedno na 1.mestu radio Aktual, pa večni Slaki!

kvačkarica

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

26. jan 2014 17:26

Hvala, kvačkarica. Mi je ob Ti, ti, ti privleklo na dan samo neko Senegalko in sem sumila, da Naor ni imela nje v mislih. Narodnozabavna glasba ni bila nikoli my cup of tea in mi še vedno ne gre v ušesa. Sploh ne, če ob nedeljah rohni iz hiše z brega vis-a-vie hiše mojih staršev. 

 

Vanja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

26. jan 2014 18:02

Te čisto razumem, ta ljubezen pride kasneje. Ali pa tudi ne, a večino, ki jih poznam se jim je zgodilo.

 

.

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti