Kaj poslušamo

neznan uporabnik

4. okt 2011 16:31

Proxy, luv ja.

Ena vešča z Griča, ki se kliče,

 

 

MULTI_reloaded

p.s.-Elti pa itak nardi private koncert za frende. Na njegovem vrtu. Bomo se pač v London morali pelat. Saj je bližje kot Madrid

 

 

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

4. okt 2011 16:45

proxima je napisal/a:
Mimogrede: koncert leta ne bo samo Elton John v Stožicah, ampak se obeta tale poslastica:

http://www.muzika.hr/clanak/33248/najave/hrvatske-

Kdor je kdaj tripal na Radojko Šverko v Grički vještici, bo vedel, o čem govorim.

Jaz bom v tem času sicer nekje okrog 59N18E, ampak bom že našla pot, da jih ulovim vsaj nekje na napovedani turneji.

lp, proxima

 

Ja, ja, ja ... se odpravljam na enega od teh koncertov. Radojka pa itak, ne samo v Vještici ...

mamamia

neznan uporabnik

4. okt 2011 16:48

A v Dalmacijo greš galebe poslušat, darling?

 

MULTI_reloaded

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

4. okt 2011 19:04

proxima, med ostalim je napisal/a:
..............................

........................................................................

Jaz bom v tem času sicer nekje okrog 59N18E, ampak bom že našla pot, da jih ulovim vsaj nekje na napovedani turneji.

lp, proxima

Po mojih mapah, okrog 59N18E je ena vas po imenu Ösmo 40 km južno od Stockholma.

ežoj

neznan uporabnik

4. okt 2011 19:09

Na Gričku. Po koordinatah

 

Ah, ne bom več šel v Ljubljano, ker se baje ne bom smel pelat po Titovi cesti. Sem ponosen, da jo v Mariboru imamo in smo ponosni nanjo. Vsaj jaz sem. Ostali se pa izjasnite, če...

 

 

MULTI_reloaded

neznan uporabnik

5. okt 2011 0:05

Kako sem jaz ponosen na Maribor in Ljubljano. Nasploh sem izredno ponosen na Slovenijo. Sem pa tudi izredno ponosen, da sem 12 let svojega življenja preživel v Zagrebu. Evo ene moje coprnice

 

http://www.youtube.com/watch?v=iXiCCqf0LI0&NR=1

 

Jaz sem nase in na moje življenje ponosen.

 

@Sashika - hvala. Sem ti vrnil z zgornjo pesmijo. Malo nostalgije nikoli ne škodi. Ko pridem v Moskvo pa gremo na pizzo za 5 evrov. Heh, jaz vem kje se to dobi. Samo enim lenuhom ne morem nikak dopovedat, da jih v Moskvi čaka štipendija. Al pa tudi ne.

Ma to leti na nekoga, ki ma niski puls pa take finte.

 

Multi

 



Sporočilo je spremenil(a) MULTI_reloaded dne 05.okt 2011 00:14

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

5. okt 2011 5:56

@Multi: tale pa je res za dobro jutro!

Saša

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

5. okt 2011 7:04

ežoj je napisal/a:

Po mojih mapah, okrog 59N18E je ena vas po imenu Ösmo 40 km južno od Stockholma.

ežoj
Busted... lp, proxima

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti