Kaj poslušamo

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

29. avg 2011 17:10

Uf Oliva, tut men je res super komad in še bolj super mi je to miganje zraven...bi jst tut tko ampak moj dragi pa rajš miga brez muske... no, sj ne da se prtožujem zdej, sam tko...

angie

neznan uporabnik

29. avg 2011 17:21

Eh, navadi da miga. Ti ne bo žal. Pa ne, da miga ven in not. Tud migat morš znat, da je obema lepo. Ni to po sistemu, da je čimprej konc.

 

Ne vem kaj vama odgovarja. Kaj strašno osladnega ni fajn kak komad v stilu tega pa nardi stuff sexy,sleazy.

 

To ti je super.

http://www.youtube.com/watch?v=3ZS7iKdRo5Q

 

Multivitamin

 

multivitamin

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

29. avg 2011 17:49

Glavno da se miga pa če je muska al pa ne...sam da je fletn, a ne Multivitamin?

Drgač je pa men tut ta komad zelo všečen ampak sam tko za zapret oči in uživat ob poslušanju..

http://www.youtube.com/watch?v=4uEl5Z5DEDw&featu

 

angie

neznan uporabnik

29. avg 2011 18:06

Diana Krall je tud okej. Saj važno, da dogaja. Oebno pa je to meni všeč. tvojemu ne vem. Da ga s pesmijo ne prisiliš nevede,ako ga s songom pripelješ kako ti njega  mučoš maš rada. Pol zberi nekaj nekaj nevtralnega. Saj veš kaj mislim, da mu ne blokira sama pesem užitka.

 

Ni point samo da je fletn. Fletn mora bit zate in zanga.

 

 

Mutlivitamin



multivitamin

Sporočilo je spremenil(a) multivitamin dne 29. 2011 18:08

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. avg 2011 18:15

OlivaB je napisal/a:

    Zdaj je treba samo še mojega frišnopečenega dragega prepričat, da bi šla mal migat ;))


OlivaB

 

Draga moja, daj si kakšno lažjo nalogo, npr: svetovni mir, pa da nihče ne bo lačen....pa da poravnaš Drino in narediš štiripasovnico čez Atlantik in potem še Pacifik, potem pa se, če boš pri volji, loti še plesnih vaj.

Vendelina jr.

neznan uporabnik

29. avg 2011 18:58

Billy Joel - Lenindrad

 

One of the best ever

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZotVViy0C0w&featu

 

 

Multivitavin

 

p.s. - malo tekst poslušajte.

 

 



multivitamin

Sporočilo je spremenil(a) multivitamin dne 29. 2011 19:24

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

29. avg 2011 19:31

Vendelina jr. je napisal/a:

OlivaB je napisal/a:

    Zdaj je treba samo še mojega frišnopečenega dragega prepričat, da bi šla mal migat ;))


OlivaB

 

Draga moja, daj si kakšno lažjo nalogo, npr: svetovni mir, pa da nihče ne bo lačen....pa da poravnaš Drino in narediš štiripasovnico čez Atlantik in potem še Pacifik, potem pa se, če boš pri volji, loti še plesnih vaj.



Vendelina jr.

ROFL

zal je to kar res.....

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

neznan uporabnik

29. avg 2011 19:37

Vendy, eni ne štekajo, da najlepše nekoga objet, ki ga maš rad. Saj ni nujno, da v posteljo padeta. Nikoli ne bodo razumeli

, da je ljubega človeka prijetno objet in rečt, da si ga pogrešal. In pol se čudijo kak nekoga spravit do mrdanja.

 

Ma svašta si eni domišljajo dandanes

 

 

Multi

multivitamin

Vesnuska  

član od: 1.1.2011

sporočila: 944

29. avg 2011 20:05

Burt Bacharach - Raindrops keep falling on my head

Vesnuska

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

29. avg 2011 20:56

Hvala vsem za simpatične nasvete :) Sem preveč realističen človek, da bi rinla v nekaj, kar je že v štartu obsojeno na propad. Po drugi strani pa sem se v vseh teh letih naučila tudi to, da se s trudom marsikaj da. Reševanje sveta in podobne fore bom tako prepustila našim misicam - za kaj takega sem že prestara in imam malo previsok ITM, če že ne drugega ;)

Multivitamin, sem zelo vesela, da to imam. Naj tako tudi ostane. Enako želim tudi drugim ;)

 

Besedilo ni ravno v mojem kontekstu, starejšega datuma, a mi je pa vseeno lepa:

http://www.youtube.com/watch?v=WOIfBrjKv1U

OlivaB

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?NENA58
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti