Kaj poslušamo

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

4. maj 2011 19:49

Tale slovenski komad (za moj okus od takrat do danes nepresežen, vključno z videom) pa v tem mesecu praznuje desetletnico: Siddharta: Samo Edini lp, proxima

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

4. maj 2011 21:04

nola, a tale film (link je za glasbo) si tudi gledala? Bi ti znal biti všeč...

Pedro Guerra: El Marido de la Peluquera - http://www.youtube.com/watch?v=UcDNzoF9qNg&featu

tulka

Sporočilo je spremenil(a) tulka dne 04. 2011 21:06

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

4. maj 2011 21:47

Ne, ne poznam tega filma, ampak si ga bom definitivno ogledala. Muzika je pa tudi fajn. Hvala za namig!

nola

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. maj 2011 10:36

Wow, koliko referenc:

@Tulka, a misliš na film Le mari de coiffeuse?

@sonci: a si bila v pustinji Blace (Brač)in so ti povedali zgodbo o novozelandski turistiki, ki je bila pri njih v osemdesetih - in so ji povedali zgodbo o tem, kako so dvanajst ur nosili klavir do pustinje? In da se je potem čez leta izkazalo, da je bila ta turistka Jane Campion, režiserka filma?

@proxy, ja, hitro gre čas - spot časovno sovpada z začetkom poziva Sveta Europe (na predlog Badinterja) za odpravo smrtne kazni v vseh državah sveta.

Vendelina jr.

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

5. maj 2011 20:16

@Vendy: točno tega mislim. Pesem, ki sem jo prilepila, je nastala po ogledu tega filma (pripoveduje njegovo zgodbo), ni pa njegova original filmska glasba.

tulka

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

5. maj 2011 20:21

Vendelina, zgodbe nisem slišala na Braču, ampak sem pred kar nekaj leti že brala o tem, avtor prispevka pa je sicer v isti sapi tudi podvomil v verodostojnost zgodbe. Kakorkoli že, jaz nimam nič proti, če so tudi meni ljubi kraji bili inspiracija za tako čudovit film (ali vsaj del) in bom verjela.

sonci

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtmalaga
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti