Kaj poslušamo

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. apr 2014 19:37

Mi je super izbor od proxy

 

Sicer ne vem, če je bila Ne daj se Ines že tule prilepljena, ampak od viška glava ne boli. Rade in Tadić v Lisinskme leta 2008. http://www.youtube.com/watch?v=psLhjcCxJg0&featu

 

Glas je starejši in je vse skupaj precej drugačno od prvega posnetka v sedemdesetih. Ampak na Ne daj se Ines smo odrasli. Sicer teksta nismo dokončno razumeli, ker je težko razumeti generacijo "u prosjeku 1938", dokler nisi sam "u prosjeku 40".  Ampak ko tolikokrat sliši ta tekst, ima vsak verz neko svoje življenje in si vsak predstavlja po svoje, kaj pomeni "kao što kiši u listopadu na otocima" in kaj je "more od olova i nebo od borova".  Pa s prijateljem sva že na več žurih odrecitirala tekst od začekta do konca. In enkrat je bilo na Tarikovem Milijonarju precej visoko zahtevno vprašanje, kaj se psoluša v (evo me, ustajem samo da okrenem ploču...." Ne daj se Ines in se je meni silno fino zdelo, da znam na to odgovoriti brez "publike", "polovičke" ali "klica v sili". Ker tekmovalec tega ni znal.

Skratka, uživajte v Radetu, uživajte v tekstu, poskusite najti še kak nov smisel, ker je Arsen res veliko povedal in živite v sedanjosti ker drugače vam bo preteklost "teško padla"

Vendelina jr.

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

13. apr 2014 18:04

Learn, lear. Jao, men je to tok fino poslušat...

 

Internašenl pa hedo-sado-mazo-šušh-haš. eNĐOJ, pATS....huki muki edišn

 

http://www.youtube.com/watch?v=LT1qlaGibkE

 

 

Lp

preprost

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

6. maj 2014 9:37

Za malo starejše članice bi postavila naslednje vprašanje: " Se katera spomni pesmice s prelepim besedilom, ki gre nekako takole; maja vse cveti, maja vse dehti, rožice cveto in ptičice pojo. Lep je mesec maj.......... ." V teh dneh bi jo z veseljem poslušala.

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12860

6. maj 2014 15:44

Sem pogledala na internet, ansambel Vilija Petriča, poje Majda Renko, ampak obstaja samo na plošči.

Sporočilo je spremenil(a) mopsika dne 06. 2014 15:52

Sporočilo je spremenil(a) mopsika dne 06. 2014 15:58

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

6. maj 2014 16:09

Hvala mopsika, vendar nisem prepričana, da je bil narodno-zabavni ansambel. Zdi se mi, da je bila popevka....

vikica

Riddle  

član od: 15.1.2009

sporočila: 418

6. maj 2014 17:53

Današnje popoldne mi je popestrila Metallica :D

Lp od R.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti