Kaj poslušamo

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

28. jan 2013 0:03

Istranova z Aldom Vidmarjem, Dariom Marušičem, Francom Jurijem, Lucianom Klevo, Stevom Pahekom in Vando Škrk?

Ja, dvomim, da bi se to našlo na You tubu, vinilka je pa bila in gotovo jo boš kje v Kopru ali okolici brez problema

dobila v kopiranje. Jaz je žal nimam- sem iz generacije še pred to- ampak mularija - takile okrog petdeset jo pa gotovo še imajo.

Pravzaprav pa ne vem, kako je v NUK-u s tem. Načeloma bi morali imeti izvod.

Tole si verjetno tudi sama našla

http://www.discogs.com/Istranova-Istranova/release/1

Ampak zakaj se pa kar neposredno ne obrneš na enega od umetnikov?

 

Vsakemu od njih boš s tem naredila dan, kaj dan, dekado. 



nola



Sporočilo je spremenil(a) nola dne 28. 2013 00:11

Sporočilo je spremenil(a) nola dne 28. 2013 01:37

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

28. jan 2013 7:45

Imam album v digitalni obliki.

Commis débarrasseur

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4538

28. jan 2013 9:44

@Blanchy, hvala za namig, med iskanjem sem naletela na njih, saj znajo, a....

 

@nola, hvala za trud, na žalost bom morala dan polepšat komu drugemu, vinilko imam. Ti si ga meni z mularijo.

 

@zzak1977, hvala za ponudbo, me veseli, da tudi generacije za nami to poslušajo.

 

Morda sem včeraj nerodno napisala, no, premalo natančno.

Kot sem omenila, vinilko imam, začudilo me je, ker ne na You tube, ne na drugih podobnega značaja ni bilo niti enega posnetka, ob vsej poplavi takih in onakih...eh, tudi tu velja, da se o okusih ne razpravlja

Vsem še enkrat hvala.

lp

 

mzm

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

18. feb 2013 16:55

Prejšnji teden se je brez večjih presenečenj dogajal San Remo, meni je še najbolj legel predzadnji večer, ko so reciklirali zgodovinske sanremske uspešnice. Dve za pokušino: Malika Ayane: Cosa hai messo nel caffe (leta 1969 jo je zapel Riccardo Del Turco) - btw, a se kdo spomni, ali smo imeli kakšno priredbo v slovenščini? In Daniele Silvestre z izvedbo Piazza Grande (original iz leta 1972 je pel Lucio Dalla, ki je umrl le nekaj dni po lanskem San Remu). lp, proxima

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

21. feb 2013 7:15

Iskala sem komad o viskiju in Liverpoolu, ki ga je pred mnogo leti pela Alenka Pinterič, in naletela na original. Komaj sem prišla do sape :))))))))) (speaks for itself...) Long Haired Lover From Liverpool lp, proxima

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

21. feb 2013 9:01

proxima, ja, leta našega odraščanja ...

 

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. feb 2013 9:22

Proxy, pri tvojem enciklopedičnem znanju, da ti je tale trivia o ta malem Osmondu ušla....

 

 

Drugače pa je moj današnji prispevek namenjen rahlo jeznim puncam, ki so mislile, da so našle princa na konju, pa potem ugotovijo,  da imajo kljuse, ki ni posebej ne šarmantno, ne sočutno in ne bistro. Skratka vsem tem namenjam precej energetsko močno dozo ubijalsko močnega vokala andaluzijske pevke Malú, komadu je ime No voy a cambiar (Ne bom se spremenila). Ni treba znati lenguidža, ker je energijia osvobojuča v vsakme primeru.

http://www.youtube.com/watch?v=-XlORyl6X8s

 



Vendelina jr.

Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 21. 2013 09:36

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

21. feb 2013 9:45

Joselito in Michael Jackson sta bila edina primera tovrstnega child abuse, ki sem ga poznala. (in enega iz domačih logov, nomina sunt odiosa). Ampak res, na rit sem padla (predvsem ob besedilu iz nedolžnih otroških ustec, pa tudi ob komentarjih :))))))))))) lp, proxima

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. feb 2013 15:10

Res je, tisti komad si v današnjih časih verjetno vrti pedofilska community.

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti