Kaj poslušamo

neznan uporabnik

22. apr 2011 13:55

Ajoj draga Vilma, jaz sem veliko slišal o trance muski pa nikol nisem vedel, do včeraj,da je tok fajn zadeva. Grem zaj tvoje linke poslušat. Samo Boy George je pa zakon.

 

 

Multi

multivitamin

neznan uporabnik

22. apr 2011 15:13

Amanda darling, hvaal mučos. Wow, kaj je dobro. Tenks veri mač.

 

Sem čist zmešan, ne vem al bi gledal muhere ali muherose. Ajme meni. Sem pa sam pr 20 letih fural stil onega muherota, suknjič, nič pod njim pa nonšalantno kravata.

 

Multi

multivitamin

neznan uporabnik

22. apr 2011 18:10

Jah Angie, bi jaz zelo verjetno imel več uspeha pr šlatanju ritke tega tipa. Vsega pa tud ženske ne morte met.

 

Brrrrrr, mijauuuuuuuuuuuuuuuuu.

 

 

Multi

multivitamin

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

22. apr 2011 19:25

Moj manjko pri trancu je bil vedno ta, da nisem poznala komadov po imenih. Sandstrom mi je bil en boljših hvala Sonci, ker si me spomnila.  V mojih žurerskih letih ima trance posebno mesto. Sem imela eno kolegico, sva skup hodili cca 15 let nazaj v diskoteko Lipa v Pirniče  (a je še vedno zaprta?!).

Tudi tale komad pa je tud mega! Ponavadi me poleti prime, si ga vrtim celo pot v službo in nazaj. 

Freestyler!     http://www.youtube.com/watch?v=zHgyizquRmM

 

Vilma

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtmalaga
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti