Kaj poslušamo

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

22. maj 2014 13:09

No, dobro, da nisem ničesar o Evroviziji brala prej. Ko je zapel Klobasnik, sem se vprašala, kaj je enega spola. Nato pa zaprla oči in poslušala. Zelo lep moški vokal.

Kako pa je videti, je v primerjavi z onimi parkli, pri katerih  nihče ni razpravljal o enakopravnosti, me pa glede na slišano niti ne zanima več. Sicer pa je dobra prvokacija.

Moj čas Evrovizije je bil do nepozabnega dne, ko smo zmagali. Vsako leto sem si silno želela zmage in smo si jo tudi zaslužili. Tisti večer pa je mama ležala na tleh sobe in zaspala, ker jo je bolela hrbtenica, ostali so ugasnili pred menoj. Mama se spomni, da sem kričala, da se naj zbudi, ker izgleda, da bomo zmagali, čeprav nimamo denarja za prireditev. Tako se je spremenil moj odnos do zmage.

A Djuli. Tisti večer sem razbila mamin avto, ker sem neprevidno zapeljala v garažo ( res ekstremne razmere), naslednji dan pa sem šla teč s Titovo štafeto, z vsem ponosom. Kako se čas spreminja.

V avtu pojem na Ruža crvena, v izvedbi Akordov. Vsi vedo, kdaj se pripeljem v našo malo ulico. Kjer jo večina obožuje, glede na precej bolj glasno izvedbo pri sosedih. Če imam v avtu našega otroka pojemo Živa in Žan, ali pa Moj črni konj je bele barve. Še po parkiranju. 

F r i n a

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. maj 2014 10:51

Tole je Conchita prejšnji teden na kultnem showu Grahama Nortona (drugače prenaša tudi evrovizijo) na BBC. Mimogrede, tista blondina zraven je Kirsten Dunst, ki deluje totalno neopazno.

In zraven komičarka Dawn French in potem še en tipson, ki se očitno boji žensk (Bear Grylls)

 

Conchita je tule pokazala duhovitost (kaj je tvitnila Cher na njen račun)  in inteligenco in njena "I create the game" je vrhunska.  Uživajte v tehle petih minutah. http://www.youtube.com/watch?v=6_jzIB7XSFw

Vendelina jr.

Ava  

član od: 28.3.2006

sporočila: 283

24. maj 2014 19:53

Mene je Conchita sezula do konca; sem pregledala na youtube kar se je dalo v dveh urah, ko sem imela mir v hiši. Kako jo sprejemata starša, pa sovaščani; že ob gledanju videa jo kar začutim  ko vstopi v prostor. Kakšna karizma. Užitek jo je gledati in poslušati. 

Ava

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

8. jun 2014 18:35

V našem kraju, pa vsi že eno uro zastonj poslušamo Šifrerja v živo

Vsako leto je tako, placa za parkirat več ne boste našli, žejni in lačni pa ne boste odšli, pri sosedih je žurka celega naselja, vroče je... prav prijetno mi je v hladu stanovanja tole zapisat. In kaj se zunaj poje:

Prav zdaj, ena tako zabavna kvantaška:

" Umrla je država " prav zdaj je spet aktualna... nesem ven vrč z zdrobljenim ledom, vodo in bezgovim sokom

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

8. jun 2014 19:15

In zdaj: Za prijatelje, si je treba čas uzet, se poveselit in kdaj znat potrpet...

preden v noč se zlije dan, preden življenje nam obrne drugo stran, poglejmo si, še enkrat v oči, stisnimo si roko.

Glasno povejmo vsem bližnjim, kako radi jih imamo... jutri morda, na poti sami ostanemo...

Jaooo, spet sem zašla

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12860

18. jun 2014 20:12

Jaz pa grško glasbo trenutno.

mopsika

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12860

3. jul 2014 12:19

Že nekaj dni grško glasbo.

mopsika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti