Kaj poslušamo

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

25. dec 2013 12:37

Pa še meni najljubša božična. Iz časov, ko smo še verjeli v iskreno dobrodelnost ... dandanes je postala sredstvo za samopromocijo ....

 

http://www.youtube.com/watch?v=eYDEh-mhijc

 

 

sonci

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

25. dec 2013 18:52

Sonci, ergela je a) konjski hlev in včasih se to uporablja tudi za b) hleve, ki so znani po vzreji rasnih konj.   In ker si rasla v času Zdravka Čolića, je ežoj verjetno domneval, da imaš bazično znanje hrvaščine ali srbščine in da si verjetno že slišala za kakšno besedno zvezo tipo "uzrrast grla u toj-i-toj ergeli", "u ergeli uazgajaj višie od 100 grla"

Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

25. dec 2013 19:04

Vendelina jr. je napisal/a:

Sonci, jaz pri grlih dobim eno drugo asociacijo, pa ni za tale portal, ki je kao bolj družinske sorte.....

Zdravko je car. Poslednji i prvi.



Vendelina jr.

Pa ne na Globoko grlo? 

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

25. dec 2013 19:06

sonci je napisal/a:

ežoj je napisal/a:

sonci je napisal/a:

 .............................

..........................

  Njegovih slik sicer nisem nikoli obešala po steni, vendar je bil in je še vedno prvo jugo-grlo!



sonci

Iz katere ergele?

 

ežoj, prosim, prevedi!

 



ežoj



sonci

 

ergela je konjušnica, kobilarna,  ali tudi čreda konjev, tako nekako; kakorkoli, v zvezi s konji  

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

25. dec 2013 19:07

Vendy, jaz imam doma nekje spravljeno njegov o  sliko s odpisom, Dragoj Z.... za uspomenu, 

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. dec 2013 10:20

Draga moja, čuvaj tisti zaklad, jza ti ga privoščim.

Vendelina jr.

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

26. dec 2013 11:14

No, če ostanemo še nekaj časa pri takih in drugačnih grlih ... Kako je že bilo ime športni komentatorki, ki je v tistih časih imela "na čez" (sicer zelo redke) prenose konjeniških prireditev ...

 

 

sonci

Vilina  

član od: 7.3.2003

sporočila: 600

26. dec 2013 16:39

Vendelina jr. je napisal/a:

Na tole se zadnji mesec zadevajo v BG, ampak od prejšnje sobotoe, ko je bil the one and only Zdravko v Plesu sa zvijezdama, se tako, kot v dobrih časih (ki trajajo že 40 let) zadeva vse žensko, ki da kaj nase.... Ker, tisti princ, v katerega smo se zaljubljale punčke in nižje osnovke in katerega slike so lepile povsod tiste iz višje osnovke in ki nam je potem naredil soundtrack of our lives in smo ga vrteli na vseh zabavah, tisti Zdravko je še vedno tak, kot je bil, samo glasovni razpon je še večji

Vendelina jr.

 

Čola, en in edini. Spomini na koncert v Ljudskem vrtu pred cca 35 leti-bila sem tako rosno mlada, da naju je s prijateljico spremljal moj oče (!)-za vsak primer, da se nama kaj ne zgodi in potem obujanje teh spominov pred  par leti v dvorani Tabor-on pa še vedno isti, enako dober za gledat in poslušat. Tole njegovo zadnjo pesem (slišala prvič v soboto na HRT), ki jo je sem prijazno pripela Vendelina, poslušam že celo popoldne.......mogoče gre samo za sentimenalnost, spomine, ali kaj drugega, ne vem.......meni je fantastična....

Tole pa, kako je zvenel takrat.

<http://www.youtube.com/watch?v=_JCOpjFn5jc>

 

 

lenka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. dec 2013 8:47

Ja, je ena masa linkov, kjer piše, kako Prince ne dovloli svoje glasbe na YT....Tega niti Madonna ni marala, ampak potem  je ugotovila, da obstaja Vevo...

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti