Kaj poslušamo

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

4. okt 2011 9:18

Mygrace je napisal/a:

Zaljubljena sem v Kombinatke, prav zato.

http://www.youtube.com/watch?v=Z0C8-HBvo9A&featu

 

Proxima, ne ponavljam za tabo, tole je namenjeno ponavljanju besedila



Mygrace

ste pa revolucionarno razpoložene danes! Se vam pridružujem.

Mi je res všeč tole prenovljeno besedilo. Ga že znam na pamet.

rosie

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

4. okt 2011 15:42

Vendelina jr. je napisal/a:

Vanjič, ne gre, da bi o okusih razpravljali. Meni pašejo okolja, kjer si medsebojno laskajo. In je žal tako, da niti angleškogovoreča okolja niti slovensko ne spadata med slednje.



Vendelina jr.

 

Za moj okus, se v angleščini laskanje prav lepo "sliši", ne pa recimo v slovenščini ali nemščini.... Sicer pa, o okusih tega je dosti teže razpravljati, kot pa recimo o modi.

 



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 04.okt 2011 15:53

neznan uporabnik

4. okt 2011 16:31

Proxy, luv ja.

Ena vešča z Griča, ki se kliče,

 

 

MULTI_reloaded

p.s.-Elti pa itak nardi private koncert za frende. Na njegovem vrtu. Bomo se pač v London morali pelat. Saj je bližje kot Madrid

 

 

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

4. okt 2011 16:45

proxima je napisal/a:
Mimogrede: koncert leta ne bo samo Elton John v Stožicah, ampak se obeta tale poslastica:

http://www.muzika.hr/clanak/33248/najave/hrvatske-

Kdor je kdaj tripal na Radojko Šverko v Grički vještici, bo vedel, o čem govorim.

Jaz bom v tem času sicer nekje okrog 59N18E, ampak bom že našla pot, da jih ulovim vsaj nekje na napovedani turneji.

lp, proxima

 

Ja, ja, ja ... se odpravljam na enega od teh koncertov. Radojka pa itak, ne samo v Vještici ...

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti