Kaj danes za zajtrk

HaileyS  

član od: 3.2.2014

sporočila: 2

5. feb 2014 11:47

Živjo!

Ali je ta tema še aktualna? 

Sama imam kar težave, kaj za zajtrk... večinoma je to jogurt+muesli+banana ali jajček na oko. Iščem nove, zdrave ideje in vesela jih bom, če jih bom lahko prebrala in seveda delila z vami :)

HaileyS

nataska2  

član od: 12.7.2011

sporočila: 42

5. feb 2014 12:33

Pri meni je bilo danes: chia semena,pa riževo mleko,banana,jabolko,prosena kaša(zmleta),mal cimeta,ingverja-to vse zmešano,pa pustila sem stat 15 minut,pa še zeleni čajček.Sita skus do zdajle.

nataska2

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2351

5. feb 2014 15:22

Danes zajtrk: Včeraj zvečer zmiksan ribji namaz, (do zjutraj so se okusi rano prav pomešali), sveže pečen polnozrnat  kruh, bela kava

Katrca11

majaos  

član od: 14.5.2012

sporočila: 510

8. feb 2014 16:16

pohan sir, majoneza, kruh

majaos

Cinnamon Stick  

član od: 9.3.2011

sporočila: 371

9. feb 2014 11:12

Včeraj: četrt melone, banana in kava z mlekom.

Cinnamon Stick

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

9. feb 2014 11:14

Najprej toast s šunko in sirom pa z nekim finim irskim maslom, potem pa je mož prinesel iz trgovine sveže ocvrtega celega piščanca pa smo malo nadgradili zajtrk ... Meni tekte, fino pohano takole na hitro, dpoldan ...

mamamia

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15347

9. feb 2014 12:44

Mamamia, zelo bogat zajtrk! Najbrž boste kosilo kar preskočili...

Moji dve hčerki sta tudi danes obilno zajtrkovali in sicer sta si naredili namaz iz 2 velikih tun po mojem receptu in pojedli pol štruce kruha, medtem ko smo ostali trije jedli maslo, jagodni džem. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

9. feb 2014 16:43

Trixi je napisal/a:

Mamamia, zelo bogat zajtrk! Najbrž boste kosilo kar preskočili...

Moji dve hčerki sta tudi danes obilno zajtrkovali in sicer sta si naredili namaz iz 2 velikih tun po mojem receptu in pojedli pol štruce kruha, medtem ko smo ostali trije jedli maslo, jagodni džem. 



Kjer je volja, tam je pot. Trixi

....

 

Ma kaki prskok, trixi, ni šans ... Smo vsak po en steak pojedli, pa malo praženega in pečenega krompirja zraven, solatka, kozarček vina ... zdaj pač lenuharimo, po tem dežju ni, da bi človek zunaj hodil ...

mamamia

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

10. feb 2014 7:32

mamamia je napisal/a:

Najprej toast s šunko in sirom pa z nekim finim irskim maslom, potem pa je mož prinesel iz trgovine sveže ocvrtega celega piščanca pa smo malo nadgradili zajtrk ... Meni tekte, fino pohano takole na hitro, dpoldan ...



mamamia



Se priklopim. Včasih ko smo še pohali doma in je ostalo, sem zjutraj s svežim črnim kruhecom mazal. Mater je teknilo...Ahh, nostalgija..

Danes:
Nasekano sadje in oreščki v mešanici tetke skute in cottage cheesa + pehtran
- skuta z CHOCO COOKIE proteini s koščki keksov + različni oreščki
- domač ržen in bučni kruh + domač (by me) narejen liptauer (nor na njega in si ga sedaj delam že par dni in še si ga bom par naslednjih. Not pa po navdihu zmečem kar mi paše. No, osnova ostaja) + na vsak košček kruha svoja klobasica ter dodatek hrene ali kečapa s stevijo
- šalca čaja
- dve šalci pravega kakafa
- stepena smetana od POM.MLEKARN (po preizkušanju smetan, ostaja moj favorit ALPSKA. NJAAAAAM)
- pol trojanskega čoko krofa....

Mater, bere se dosti a glede na moje anoreksične količine, to ene suhcene ženske ne bi ravno napokalo...



---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Sporočilo je spremenil(a) MBrando dne 10. 2014 07:33

Cinnamon Stick  

član od: 9.3.2011

sporočila: 371

10. feb 2014 13:17

Zjutraj mi zelo prija sadje, tudi v mrzlih mesecih, zato danes zopet: jabolko, mandarina, par suhih sliv in indijskih oreščkov. Pa še kamilični in alpski čaj.

Cinnamon Stick

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti